Alacsonyabb átcsomagolt átfedések

Nyizsnyij Novgorod, tartották a harmadik mérkőzés 1/4 döntő a Nyugat közötti konferencián „Torpedo”, és a moszkvai „Dynamo”: hosts nyert 4: 3 a túlóra, Norman lőtt kétszer, Biryukov maradt a padon, és visszatért Tereshchenko szerzett.

A moszkvai meccsek a Dynamo és a Torpedo között a lehető leggyorsabbak voltak: mindkét alkalommal a döntést több időben döntötték el, és mindkét alkalommal a Dynamo erősebbnek bizonyult. Az ellenfelek különös figyelmet fordítottak a védelemre, mivel a sorozat a legkevésbé hatékonynak bizonyult nyugaton. A 0-2-es pont a "Torpedo" -nak jelentette a hibák elkövetésének lehetőségét: a KHL történetében csak egy alkalommal sikerült visszaszerezni egy csapatot, három játékkal.

A kapus kastélya Skudry és Mironov visszatérése

Az előző szezonban a "Torpedo" nem volt olyan helyzetben, amikor a sorozatban 0-2-ről kellett visszaszerezni. Pēteris Skudra ment drasztikus lépéseket: hiányzott az utolsó mérkőzés a döntő gólt a középső zóna Mikhail Biryukov maradt a padon, míg a helyét a cél hozta egyik hős a tavalyi rájátszásban - Ilya Proskuryakov.

A harmadik túlóra a "Torpedo"

Torpedo (Nizhny Novgorod) - Dinamo (Moszkva) 4 - 3 OT (0: 0 2: 2 1: 1 1: 0)

A töltött "Hegy", a "Torpedo" az elsõ másodpercektõl fogva haladt. A csapat feladata azonnal megszüntette: az első 4 percben a csapat két megragadta a 8 perces büntetést. Az ilyen fegyelmi intézkedések után úgy tűnt, hogy a szenvedélyek egy kicsit lecsökkentek, és a csapatok a játékra koncentráltak. És folytatta a "Torpedó" enyhe előnye.

Fok ismét kezdett menni off-skála az egyenlítő, olyan időszakban, amikor csak két játékos „Dynamo” Van egy kis finom - 2 perc a játék, „5-3” a „Torpedo” és egy nagy lehetőséget, hogy nyissa meg a fiókot. Kevesebb, mint 5 másodperc, mivel a "Dynamo" újabb büntetést kapott: a cég Ilya Nikulin és Andrei Mironov a büntetődobozban Andrei Kuteikin volt. Azonban nem sokáig maradt, és a játék végéig az öltözőbe küldött. Azonban a moszkoviták bátorságos védelme állt ezen a 2 percen, majd további öt perc alatt, amely "Dinamo" tartozott a Kuteikin eltávolítására. Az időszak végén a vendégek levegőt vettek, és rohanták a támadást, de a sziréna a szünetben az eredménytáblán két nullát talált. A Kaspars Daugavinsh pedig már a második helyen végzett 11. esztendejében sikeresen befejezte a visszavágást Alexander Eremenko-ból Dmitry Semin dobása után. E sorozatban először jelentkezett a Nizhny Novgorod nép.

A számla a harmadik időszak közepéig tartott, és minden hiba meghatározó lehet. És Ilya Nikulin korongja a legtöbb esetben általában természetes eredménnyé vált. A vendégek kissé gyorsabbak voltak, kissé pontosabbak voltak, mint az ellenfél, és 8 perccel és 22 másodperccel a sziréna előtt álltak - 3: 2. Azonban a „Torpedo” - és nem a csapat, hogy leteszi az orrát ebben a helyzetben, és a támadás a hosts jutalmazták: egy percet, mielőtt a sziréna egy kis Norman lőtt kétszer fordult a játék a túlórát - a harmadik a sorozatban. Ez alkalommal a „Torpedo” sikerült válni a mester saját sorsát: Nyizsnyij Novgorodban aktívabb, de a moszkoviták hibázott, és Brandon McMillan esett egy egy Eremenko és megverte a kapus. A "Torpedo" 1-2 pontot ad, és legalább egy visszatérést biztosít Moszkvába.

"0: 2-ről emelkedtek, de végül hibáztak"

Sergei Oreshkin, a Dynamo vezetőedzője:

- Jó play-off játék. A 0: 2-el felmászott, küzdött, karaktert mutatott. Végül tévedtünk. Play-off - a játék a hiba előtt.

Peteris Skudra, Torpedo vezetőedzője:

- Egyenlő harci játék. Ma szerencsénk volt a túlórázás. Proskuryakov normálisan játszott. Forgatás történt a játék minden sorában. Potapov? Nem volt jó.

Yushkevich: "Biztos voltam a" Dinamo "győzelmében, de a" Torpedo "

Az olimpiai bajnok, Dmitrij Juscsevics a "Dynamo" játékot hasonlította össze az autójával, és megjegyezte, hogy a "Torpedo" díjat a győzelemért jutalmazták az elvégzett munka mennyiségére.

- Nagyjából az történt, amit mondtam. "Torpedo" hozzáadott haza két mérkőzés után, játszott az első szám. A "Torpedo" erőteljesebb és agresszíve kezdett, majd a játék elindult. Sok törlés volt az első időszakban, az érzelmek, a "Torpedo" és a "Dynamo" érzelmek valahol túlzsúfolták az érzelmeket. A "Torpedó" nem ismerte fel a többséget és adta a "Dynamo" pszichológiai előnyét. Van egy ilyen kifejezés: a játék a többségben nem nyer meg egy mérkőzést, de elveszíti a játékot. Szerencsére Torpedo számára ma nem történt meg. Ha ilyen helyzetek vannak, játsszon "5-ről 3-ra", sokat játszol, majd 5 percet "5-re 4-re", és ne érje el - a pszichológiai előny az ellenfélhez kerül. Ez nem ment végbe.

A játék rajza nem változott sokat, a Dynamo egy gépi gépre emlékeztet, a játékuk még 0: 2 -et is veszít. A második periódus elején nem sikerült, de annak ellenére, hogy játszanak, nem változtatnak semmit, hanem hajlamosak a sorukra. És azt a tényt, hogy Gorovikov a szünetben azt mondta - helyesen mondta, játszom két csapatot, hibáztatnak egymást. "Torpedo" rájött a pillanatokra és hosszú távon vezetett, de a "Dynamo" kiegyenlítette. Bíztam benne, hogy a Dynamo nyerni fogja a 3-2-es pontszámot, és egy ilyen cél a Torpedo jutalma a munkájukért. Mintha a sorozat véget ért volna, most már meg lehet mondani, hogy a "Torpedo" a leginkább működő, nagyon agresszív csapat. Talán valahol nincs elég képzettség, de tiszteletben tartják munkájukat.

Valahol megragadták a bátorságot, amikor kiegyenlítették - 3: 3. Bár nagyjából pillanatok nem volt „Torpedo”, még akkor is, ha a „Dynamo” vezetett hosszú távon, gyere problémák a vonalak, volt egy szakadék védők és a támadók. Ez nem teszi lehetővé a Torpedó számára, hogy nyomást gyakoroljon a szokásos módon. Még akkor is, ha a korongot a zónába szállítják, csak három játékos nyomást gyakorol, és a védőknek nincs ideje a vonal lezárására, nincs pillanat. Nem volt előfeltétel, biztos voltam benne, hogy a Dynamo győzelemre hozza a mérkőzést. Talán a Dynamo játékosok is benne voltak. És egy ilyen cél - az összes játékos helyén van, de nem működnek, hanem a futás és a befejezés helyett. A kapu minden rajza - és a "Torpedó" olyan játékos volt, aki befejeződik, és abban a pillanatban a Dynamo csak nézők voltak.

Azt hiszem, a sorozat most kezdődött. Ha a "Torpedó" elveszett - ez idő kérdése, mielőtt véget ér. Szerintem ez a győzelem ösztönözni fogja a Torpedót. Talán a győzelem miatt bátorság és kreativitás lesz a támadásban - ami nem elég. És a Dynamo, azt hiszem, nem változtat semmit, jól játszanak. Ismétlem: olyanok, mint egy gép, játszanak a játékban, függetlenül attól, hogy egy vagy két zsetonnal veszítenek, többségben vagy kisebbségben játszanak - semmi sem változik.