8 Vélemények, fotográfus ilja silko, moszkva

8 Vélemények, fotográfus ilja silko, moszkva

8 Vélemények, fotográfus ilja silko, moszkva

Minden nagyon szuper volt! Professzionális az arcon, a képek csak csodálatosnak bizonyultak! Különösen azok számára, akik nem egy különleges szerető, hogy fényképezzék))) Általában nagyon örültünk a szeretetteknek! Szeretnék köszönetet mondani a szakmaiságért! Több ilyen fotós, mert a világ a kezükben valóban gyönyörűvé válik!

Köszönöm Ilyának, hogy ilyen gyönyörű, élénk és élénk fotókat készítettek esküvőnk napjától. Ő a mestere mestere. Nagyszerű öröm volt a fotózástól, minden könnyedén és érzelmileg ment. Most örömmel nézzük át a fotót. A férjem és én sok szerencsét és kreatív sikert kívánunk neki. Még egyszer köszönöm.

Ilya dolgozott velünk az esküvőn. Ilya valójában a mestere mestere. Nagyon kellemes volt vele kommunikálni, csodálatos képeket készített. Professzionális feldolgozás nélkül a képek nagyon jó eredményeket mutattak. Az esküvő időjárásával egy kicsit szerencsétlen volt az eső, nagyon nagy eső volt, de Ilya megpróbált gyönyörű és nem komor fényképeket készíteni. Ő is elment az ülésre, és fotókat készített, amiket nagyon viccesnek éreztünk. Nagyon köszönöm a munkáját. Mindenki tanácsot ad neki)

A fotós csodálatos, jó munkát végzett, és időben. A rendezvényen 100% -ot adtam, gyorsan megtaláltam egy megközelítést mindketten (a menyasszony) és a vőlegényt. A felvételkészítés során azt javasolta, hogyan kell mozogni, hogyan és hol kell nézni, nem tolakodó. A képek minősége örömet jelent, jobb azt elképzelni.

8 Vélemények, fotográfus ilja silko, moszkva

Köszönöm Ilya-nak sok csodálatos fotót az életünk legfontosabb eseményéről))) Nagyon kellemes volt a munka és az eredmény tetszett. Mindenkinek tanácsot adok :)

Kapcsolódó cikkek