4 A férfiak szabadságáról tudni kell

4 A férfiak szabadságáról tudni kell

Nagyon gyakran Arra kértek, „miért nem hozzám, mert már együtt élnek 4 év múlva?”, „Miért a férj nem megfelelően reagáltak a fejtegetéseket?”, „Miért ő mindig is elégedetlen volt?”, Stb, stb

Ezért úgy döntöttem, hogy ezeket a kérdéseket egy másik, a férfi szabadság témájával foglalkozom. De ne zavarja ezt a szót a "baloldalt" jobbra!

A szabadság valójában egy fontos részlet minden ember életében, de a férfiak számára ez valóban értékes és törékeny, amit valóban szeretne, ápolja, ápolja és ápolja!

És ez azért van, mert az a tény, hogy ez a dolog annyira fontos és szükséges, mert a férfiak félnek a régóta várt kérdés kedvenc, nem kapják meg a szükséges adagot, férfi ingerlékennyé válnak, boldogtalan és egészségtelen.

De mi van kifejezve ez a szabadság, különösen egy ember, aki több éve él Önnel egy fedél alatt, és a legkisebb gyenge kísérlet az agglegény kap egy lapáttal a homlok, a kérdés! Ezért, hogy kommunikálni a barátok, a másik nem, hoztam 4 komponense, amely nélkül az ember olyan, mint egy rab egy börtön, kötött kéz és láb!

1. A döntési jog önmagában! Például: hűtőszekrénye megtört, és szükséged van egy újra, ezt a vágyat hangoztatták, jelezve, hogy régóta álmodott egy jégkészítőről! Valószínűleg körülbelül 10 alkalommal kell visszahívni, hogy a hűtőszekrény még mindig megtört, és szüksége van egy újra, de ez a sorsod véget ért. Hol pontosan megvásárolni ezt a terméket, hogyan kell szállítani, hogyan kell telepíteni, és így tovább, az ember képes megoldani magát, anélkül, hogy a tippeket és a maró megjegyzéseket. Ne hagyja abba, hogy segítsen!

2. Jogosultsága, hogy ne tegyen jelentést a csalásokról. Igen, szeretné, ha naponta 15-ször hívja, és elmondja, mennyire unatkozik, de a munkahelyén dolgozik. Ő elfoglalt, nem akar hívni. Miért kérdezd meg az embert, amit nem akar? Ettől fogva nem fog jobban kezelni.

3. A hiba elhárítása. Igen, úgy döntött, de maga elcseszte magát, de előre tudta, de nem kapta meg, mint egy kicsit a kapucni. Tehát most ő is foglalkozik ezzel a helyzetgel. Felnőtt, és képes következtetéseket levonni. "Tudtam, hogy" / "És azt mondtam" - egy pokol rémálom minden ember számára.

4. A joga időnként visszavonulni és befogni. Fáradt volt, hogy esetleg a problémákat, hogy ő nem akarja jelenteni, hogy te, és nem azért, mert nem bízik benned, hanem azért, mert nem akar csalódást okozni, nem akarja, hogy úgy tűnik, gyenge, így időbe telik el, hogy megoldja ezeket a rejtvényeket csendben . Tehát élvezze ezt az időt. Adj neki neki ezt a helyet, hagyja, hogy az ember azt tegye, amit akar, miért zavarja kérdéseit és állításait. Megoldja a helyzetet, és visszatér önhöz mindenható és vidám!

Azáltal, hogy megadja neki a választást, amit akar, megadja neki a szabadságot, ami annyira fontos és szükséges minden ember számára, megmutatja neki, hogy bízik benne és tiszteli őt. Ez a megnyilvánulása a szerelmed számára, mint valódi ember, és nem kisfiúként.
És minél gyorsabban adod az emberednek ezt az édes pirulát, annál gyorsabban lesz az a legboldogabb nő a világegyetemben!

Szabadságod van a te embered?

Kapcsolódó cikkek