3 év alatti gyermekek a tengeren, miért 13. oldal - csak suttogás az életért - Rostov-on-Don autoforum -

Úgy gondolom, hogy a fő probléma a gyerekek a nyaralás, hogy mamopapy nem látja „NICHO ezt”, amikor én gyerek kopogtat kanál az asztalon, a lábát egy székre vagy hányt homok, rohanó 15 cm-re az idegen fekvő nyugvó test)). nos, és egyéb élvezetek))

Nos, átkozott, ne mások emberének tartozzanak a baba sírásához, bár örömmel pozitívak)))

és egyébként a téma címének kérdésére)) a témát helyesen nevezték el: "Miért vannak a kisgyerekek a tengeren?" Ie Mit kap a gyermek? Javulás? nem, nem az ő. (Egy korábbi gyermekorvos vagyok, beszélnem kell) legalább 3 hetet kell töltenie a tengeren (nem semmi sem, hogy a szovjet időkben 21 napig voltak túrák, oh nem hiába))

Számában? Ajánlom a gyermekpszichológusok munkáinak olvasását, akiknek többsége úgy véli, hogy a 3 év alatti gyermekek kommunikációs köre optimálisan csak egy emberre korlátozódik. és mint már említettük, ezek a benyomások niach.

Mindazt, amit itt írtak, nem ezért, de miért. Mert anya-apám pihenni akar, és nincs senki, aki elhagyja .. Plusz dityonysh szabadon repül életet .. ah nem vesz?

Teljes mértékben egyetértek az első bekezdéssel.

A többiekről. A téma helytelenül szerepel. Meg kellett nevezni a WHY felnőtteket, akiket megakadályoznak a gyermekek pihenni egy családi hotelben?

azaz ha a szálloda "animációs és játékközpontokkal rendelkező központokkal és fűtött tengervízzel és a vízi park elemeivel ellátott medence, akkor ne lepődj meg arról, hogy lesz gyermek)))

Mint már fent írtam, vásárolj bizonylatokat, ahol a fiatalok lógnak. az éjszakai pártok után nem akadályozzák meg a napot a napágyakon. ))

Nos, vagy menjen oda, ahol megvan a maga saját strandja.

„Proceedings of gyermekpszichológus, legtöbbjük úgy vélik, hogy társadalmi körben a gyermekek 3 éves korig, optimálisan korlátozhatják a minimális az emberek” - Nyilvánvaló, hogy az idegenek, akik a parton, és nem tapadnak a gyerekek kérdései szerepelnek a társadalmi körben nem több, mint az emberek az utcán otthon. vagy csak úgy gondolja, hogy járni a gyerekek az utcán káros a psziché?

Mert anya-apu szeretne pihenni, és senki sem hagyja el ... a ditén szabad emberei repülnek és élnek.

És miért hasznos, ha egy anya-apának egy hetet kell hagynia arra a helyre, ahol nincs dörrenés, hőség és városi por, de friss tengeri szél van, és a gyerek nem tud.

azaz ha a szálloda "animációs és játékközpontokkal rendelkező központokkal és fűtött tengervízzel és a vízi park elemeivel ellátott medence, akkor ne lepődj meg arról, hogy lesz gyermek)))

így nincsenek ott. énekelnek a tengerparton a nyüzsgő nap alatt! Még azt is láttam a képen, ahogy az anya elhúzta a gyermeket a gyerekközpont ajtajából és a tengerpartra húzta. essno a gyermek minden Ivanovóban fejlődött ki! A kérdés az is, hogy miért? a gyermekek központjában, egy tanár és egy orvos. tökéletes körülmények között. de szinte üres, de a parton egy harmonikus kórus a síró gyerekek.

de igen, legközelebb választok egy szállodát felnőtteknek vagy legalább étkezés nélkül. de még mindig senki sem válaszolt a kérdésre, hogy miért lehetetlen három évet várni, és nem menni, vagy gyermek nélkül járni. mert kiderült, hogy ez nem elsősorban a gyermek számára hasznos. 3 éves kortól, amikor a gyermek legalább megért valamit. Figyelembe véve a szülők egészségét, ez semmilyen kellemetlenséget nem okoz.

És miért hasznos, ha egy anya-apának egy hetet kell hagynia arra a helyre, ahol nincs dörrenés, hőség és városi por, de friss tengeri szél van, és a gyerek nem tud.

Lehetséges, de nem sokkal hasznosabb, ha elhagyja a gyermeket az oroszországi középső zónában, ahol tiszta levegő van, telített a fenyőfák illatával, mérsékelt insolációval, szép tájakkal és csendrel.
De az apám és az édesanyám azt akarja, hogy menjen a tengerpartra, ahol a nap süt, a zene és az animáció sikoltozik, és egész éjjel tömegek, általában minden olyan, ami feltétlenül szükséges a babának.

Úgy gondolom, hogy a fő probléma a gyerekek a nyaralás, hogy mamopapy nem látja „NICHO ezt”, amikor én gyerek kopogtat kanál az asztalon, a lábát egy székre vagy hányt homok, rohanó 15 cm-re az idegen fekvő nyugvó test)). nos, és egyéb élvezetek))

Nos, átkozott, ne mások emberének tartozzanak a baba sírásához, bár örömmel pozitívak)))

és egyébként a téma címének kérdésére)) a témát helyesen nevezték el: "Miért vannak a kisgyerekek a tengeren?" Ie Mit kap a gyermek? Javulás? nem, nem az ő. (Egy korábbi gyermekorvos vagyok, beszélnem kell) legalább 3 hetet kell töltenie a tengeren (nem semmi sem, hogy a szovjet időkben 21 napig voltak túrák, oh nem hiába))

Számában? Ajánlom a gyermekpszichológusok munkáinak olvasását, akiknek többsége úgy véli, hogy a 3 év alatti gyermekek kommunikációs köre optimálisan csak egy emberre korlátozódik. és mint már említettük, ezek a benyomások niach.

Mindazt, amit itt írtak, nem ezért, de miért. Mert anya-apám pihenni akar, és nincs senki, aki elhagyja .. plusz dityonysh szabad legyek-életet .. ah nem veszik?

Részletesen kifejtem:

1. A gyermekek problémái a tengeren, ugyanúgy, mint a tenger nélkül. Csak bizonyos szabályokat kell követnie (strand 9-11, 16-19, normál táplálkozás). Bár személy szerint úgy gondolom, hogy egyáltalán nem okoz problémát a gyermekek. problémák vannak a felnőttektől.

2. Egy kis gyermek a tengerből kap egy tengeri, tiszta, sós levegőt, amely befolyásolja a hörgőket. Az ilyen haloterápia könnyű.

3. Egy kisgyerek állandó, éjjel-nappal kommunikál a szülőkkel a szüleivel a tengerbe (és nem a tengerre) irányuló utazásról. Lehetetlen helyettesíteni semmit. Feleslegessé tette a család egy modelljét, amely a Nyugaton tevékenykedik, és hála Istennek, próbálja meg ne hagyja, hogy elszakítsuk.

4. A szülőktől, a munkahelytől és a háztartási ügyektől függően, az egész családdal együtt nyaralni, közelebb kerülni egymáshoz és a gyermekhez. Ez semmi sehol sem vásárolhat gombát.

Nagyon furcsa, hogy a felnőttek, akik magukat okos és képzett, beleértve az orvosi, nem értik az ilyen elemi dolgokat.

A Fekete-tengeren rengeteg hely van, ahol tiszta és hangulatos. Személy szerint mi ebben az évben pihenünk Krynica 10 nap (anya, apa, két lány - 6 év és 1,5 év). Ez volt az egyik legjobb ünnep az életben, éppen azért, mert velünk volt egy fiatalabb lányunk (tavaly nyáron nagyon kicsi volt, az idősebb koromba repültem Törökországba - ez szar).

Ui a pszichológusok neve, akik azt mondják, hogy nem kell kommunikálniuk a gyermekekkel - a stúdióba

Lehetséges, de nem sokkal hasznosabb, ha elhagyja a gyermeket az oroszországi középső zónában, ahol tiszta levegő van, telített a fenyőfák illatával, mérsékelt insolációval, szép tájakkal és csendrel.
De az apám és az édesanyám azt akarja, hogy menjen a tengerpartra, ahol a nap süt, a zene és az animáció sikoltozik, és egész éjjel tömegek, általában minden olyan, ami feltétlenül szükséges a babának.

Wangju új téma. Miért vesz egy kisgyermeket az erdőbe? Vannak nedves, kullancsok stb. és sikoltozni kezdtek, és megakadályozták, hogy élvezzék a csendet))))

Nos, a téma az, hogy Komorowski két vagy három szót beszél. az én témámnak nevezik, hogy miért legfeljebb három. elvét lehet átfogalmazni, miért is 2-3. ugyanazon a helyen szinte babák sültek ezeken a tengerpartokon, amelyek még anya apja sem szólnak.

Nos, általában a téma zárható le. a dobás megtörtént. és még szimpatizánsok is vannak.

és így a népünket persze nem lehet meggyőzni.

Őszintén szólva, Komarovszkij véleményem szerint sok ellentmondásos állítással rendelkezik. És az a tény, hogy az optimális hőmérséklet a gyermek szobájában 20 fok, és hogy a gyerek otthon is fürödhet a vízben 24 fokos hőmérsékleten.

de nem, ez a víz normális, magunkat ivottuk, most általában a fagyott pingvin nem fagy. és hűvös zuhanyfürdő alatt gond nélkül. Már elkezdek fagyasztani (mindig jobban hideg voltam, mint bárki más), de legalább valamit.

A gyerekek különbözőek, a gyerekeknek másnak kell lenniük.

Természetesen sok a szülõktõl függ. Ez a legfontosabb dolog. De még ennél is fontosabb, hogy a szülő elsőként szeretne menni, és a gyermeket elsősorban azért hozza, mert senki sem távozik. Nos, valahol büszkélkednek, azt mondják, milyen vagyok, milyen meredek - a kölyök nem megy Ischoo-nak, de már a tengeren a hadsereg és a fő flop! Az eredmény nagyon sajnálatosnak tűnik: a kórházban lévő srác, a hisztérikus anya-apa, a nyaralás elkényeztetett. Ez az érme egyik oldala. A második pedig a többiek iránti hozzáállásunk. Nagyon alig voltam a tengeren. Nem töltöttem be tengerentúli munkát, így a leggyakoribb a Fekete-tenger partja, a strand. Számomra a képmutatás, a Honduras (sajnálom) rák. Ezért pihenek, próbáltam nem hallani semmit. És már hallhatod az őrséget. Egyrészt a nagymama nagymamája a rémült unokáját a tengerbe húzza. A nő sikoltozik egészen a rekedtségig, már csengés és kékesség, a nagymama pedig nem áll meg a rohanásán. Hogyan fog ez a vég a gyermek számára? A válasz nyilvánvaló. Másrészt egy féléves, napsütéses lila, nyafogás. Otthon lenne az alvás. De nem, a tengeren van szükség - a napozáshoz))) Többet - többet. A kijárat felé megyek (egy füstszünetért), a lábam alatt nézek, hogy ne lépjen bárkivel semmiért. És hirtelen látom a szemem előtt egy halom szart. Shock - ez a mi útunk! A gyerek elment, anyám nem sietett, hogy tisztítsa meg! Amikor visszatértem mindezeket, továbbra is hazudtam és baskáltam. Kétségtelen, hogy sok a szülők és nevelésük függvénye. De ugyanaz.

Tovább a sebekről. Nos, kiderül, hogy a bélbetegségek 95% -a fordul elő a posztmortem időszakában. Ebben az évben annyi hasmenést okoz. Ráadásul a gyermekek gyakran annyira súlyosak, hogy először intenzív gondozásban fekszenek. És minél kisebb, annál nehezebb. A tenger után is ritkán fordulnak elő csikós megbetegedések. Nem azt mondom, hogy minden gyerek beteg lesz - nem, messze van a helyzettől. De az a tény, hogy többségük tény. Mondhatsz százszor, hogy a gyermekeim nem betegültek meg. A tiéd nem ártott - mások egy kupac helyreálltak. A fertőzést csomagokban szállítottuk és folytattuk. Az első kérdés: a tengerből mikor. Válasz: Tegnapelőtt - tegnapelőtt - pontosan ez tette meg, hogy megszakítsuk a többieket.

És most, miután mindez meg lett írva, a kérdés: ki még mindig szüksége van a tengerre - a gyermekek vagy a szülők? A mellkasban zokogva kiabálva "A gyerekeknek!" öntudatlan vagy. A tengernek szüksége van a szülőkre. És a gyerekek. Hogy nincs szükségük egy bizonyos korra. Helyezze őket a mini-medencébe - nem lesz határaim! És ha még mindig eldöntöd és elmentél, akkor ne felejtsd el, hogy gyermekeid a gyermekeid. Az egymás mellett fekvő szomszédoknak semmi közük sincs. És próbáld megvédeni őket a negatíva hektárától, melyet ezek a szomszédok kiáltanak a síró gyermek után.

Jó estét és csodálatos hétvégét.

Kapcsolódó cikkek