15 óra tanfolyam a bourbon lis

15 óra tanfolyam a bourbon lis

Rita R. Podolsk

Ez a könyv szó szerint átalakított engem! Gondolj csak bele - három évtizedig éltem ezekkel a félelmekkel, ezzel a fájdalommal, és még féltem magamban is belenézni, hogy közelebb közelítsem. Élt és nem értette, miért olyan szerencsétlen voltam. A tréning erővel telt meg - képes voltam megbirkózni a fájdalmakkal, képes voltam elfogadni magam és tényleg megváltoztathattam az életemet!

Mindig tudtam, hogy problémáim gyökerei gyermekkorban gyökereznek, de mivel - végül is senki nem tudna tanácsot adni ennek kezelésére. Köszönet Maria Abernek: könyve köszönhetően magam is képes voltam! Kiderült, hogy a "vesztes" nem egy ítélet. Ez csak egy maszk! És ez nem olyan nehéz, hogy vegye le!

Maria Aber könyve nagyszerű útmutató azoknak, akik szeretnének megtanulni, hogyan kommunikáljanak másokkal, hogy ez a kommunikáció örömteli és hasznos legyen. Ha azt szeretnénk, hogy egy csomó barátok, hogy együtt a kollégákkal, hogy építsenek egy nagy kapcsolata hozzátartozóiknak (beleértve a rokonait, „a második felében”!) És ami a legfontosabb - egy szeretett, ez a könyv - az Ön számára. Személyesen sokat segít nekem.

Szergej B. Voronezh

Ezt a könyvet érdemes olvasni minden szülőnek! Ezután 10-20 év alatt sokkal kevesebb felnőtt lenne, akiknek a gyermekek sérüléseivel kellett dolgozniuk ...

Anastasia B. Szentpétervár

Univerzális könyv! Szerelem, barátság, munka, pénz, egészség - bármilyen probléma esetén, minden kérdésre megtalálja a választ!

Az élet egy bizonyos pontján sokan szomorú gondolkodásra érkeznek: lehetetlen élni, amennyit csak akar.

"Túl nehéz - élni, amennyit csak akarsz" - mondják a szomorú emberek. - Ijesztő. Meg kell kezdeni újra. Mások nem fogják jóváhagyni. A család nem fogja megérteni. Csak nem történik meg.

Valójában sok kényszerítő ok van arra, hogy "ellen" próbáljunk megszervezni egy saját megértésünk életét. És szó szerint néhány ok "miatt": például a vágy, hogy boldogok legyőzni próbálni, az emberek szomorú, komor, beteg. Visszatekintve, és megértik, hogy kockáztatva, próbálva, csinálni - még mindig megéri. Nem kellett folytatni a félelmeket, formaságokat, mintákat, mérgező kapcsolatokat másokkal ... Ah, ha igen, ha csak.

Azonban ebben a szomorú történetben jó vége lehetséges, és ezért. Próbálj meg olyan életet teremteni, amilyet csak akarsz - boldog, sikeres, tele szeretettel - soha nem késő.

Liz Bourbo szíveiben eredetileg az a gondolat volt, hogy a saját testével folytatott párbeszéd révén, egy vele együttmûködõ személy felismeri, majd felismeri önmagát, igazi szükségleteit, vágyait és képességeit.

Munkája ihlette az Alekszandrov Löwen, Wilhelm Reich és más klasszikusok telesnoorientirovannoy terápia Bourbeau szentelte test, funkciók és a test a tudat nem egy könyv. Azonban fokozatosan Liz Burbo értelmiségi és fizikai értelmezése közötti kapcsolat ötlete a koncepció életformájára bővült: Bourbbo meghívta az olvasókat, hogy komoly kérdéseket tegyenek fel.

Miért nem élek úgy, ahogy akarok?

Mit jelent "válaszolni az életedért"?

Miért nehéz nekem, hogy őszinte legyek a közeli emberekkel?

Mi rejtőzik a szorongás és apátia mögött?

Honnan tudhatom, mit akarok?

Liz Burbo követői, hasonló gondolkodású emberek és olvasók számára kínálja a "kényelmes zónát", és kényelmetlen kérdéseket tesz fel. De mint tapasztalt mentor és egy igazi lelki vezető, soha nem dobja el a kereszteződést azokhoz, akik megváltoztattak valamit, és megváltoztatják magukat. Elviszi őket a kezét, és azt mondja, arra ösztönzi, csillapítja, boldog - általában igyekszik az emberi vágy, hogy élni tudatosan, boldogabb, sikeresebb történt.

Ez a könyv egy olyan képzési rendszer alapján Bourbeau (de nem kizárólagosan!), Tagjai tapasztalt gyakorló pszichológusok, és lehetővé teszi, hogy az olvasó (de nem egyedül!) Hogy oldja meg a következő feladatokat látja el:

• Az ember életének felelősségének elsajátítása önmagáért;

• felfedezzék, név szerint nevezzék meg és gyógyítsák meg a személyi traumát;

• tanulni igazán szeretni magát;

• a magabiztosság és a béke megszerzése a szívben;

• a másokkal való kapcsolatok harmonikusabbá tétele;

• Ismerd fel igazi vágyadat, felismerd a valódi énedet, és ezért kezdj el tudatosabban élni;

• Elismerni a sikereket az életében.

Az ilyen problémákat megoldó algoritmust, nem triviális és meglehetősen nehéz, részletesen ismertetjük a tankönyv négy részében. És elsősorban az elképzelést, Liz Bourbeau, fordítóprogram a könyv hozzáadott képzés hivatkozásokat más pszichológiai fogalmak, valamint összpontosítva gyakorlati feladatok végezhető egyedül, bárhol és bármikor, és bizonyítottan hatékony. Az egyes fejezetek elméleti részéhez feltétlenül több gyakorlati gyakorlat is társul.

"A boldogság természetes állapot" - ismételte Liz Burbo szinte minden cikket és könyvet. A tapasztalat és hogy sok ember azt bizonyította: hisz a természetes boldogságot, egy személy lehet hinni magukat, így - elismerem, hogy az élet a kedvező, pozitív változásokat.


15 óra tanfolyam a bourbon lis

Első rész
Engedély az élethez

Az első fejezet
Tapasztalat a fájdalomtól: felismerni és gyógyítani a személyes trauma

Azt mondják, hogy a gyermekkor a legszelídebb idő. Mint, ott él egy kis ember, mert mi nem válaszol, fut-ugrik és a problémák nem tudják. Természetesen nem értelme. A gyermekkor, talán a legnehezebb életszakasz, a legigényesebb és lenyűgöző. Boldog és boldogtalan ugyanakkor. A legdrámaibb, ha akarod.

Kapcsolódó cikkek