14 meghallja történetek a szerelemről, a család és a nagy élet kudarc

Különös és csodálatos dolgok történnek az egyes minket minden nap, és néha ez egyszerűen lehetetlen, hogy hallgasson. Létezik tehát a projekt. amely segíti az emberek névtelenül megosztani Kinyilatkoztatásaik.

  • 1942 th. Vad hideg. Nagymama három gyermek, 2, 4 és 6 év. Hamarosan éhen halni. Lebombázták a házát szomszédok, és megölte a két gyermek édesanyja, 5 hónap és 10 év. Minden elfordultak. Nagyanyám vette a gyermekek maguk. Kiszállt a doboz játékok a karácsonyfa (a háború előtti években), napi egy sárgarépa, dörzsölés, hogy a rostélyon ​​és a nyelv alá, hogy gyermekeik. A 45. visszatért a nagyapám. Ő lemért 35 kg magasság 176 cm. Ő mindig úgy érezte, egy anya öt gyermek. És ő tartotta egész.
  • Sétáltunk a sétányon. Halljuk meows valakit. Tehát szánalmasan. Kitten esett a vízbe, és állt egy szikla. Kis hullám, és minden. Mentett nincs esélye. Nézem a srác, várva a cselekvésre. És ő húzza. Azt is elrendelte, étteremmel várja a barátok. Beugrott a ruhákat a vízbe, megragadta a gyereket. Segítettek, hogy ki egyáltalán idegenek. Guy sziszegte, hogy tettem a választás, és visszavonult. Igen, a választás történik, amikor a hideg víz folytatásban. És készen állok egy új kapcsolatra. Köszönöm, Mike Farley! Nem hagylak titeket.
  • A közelmúltban, a férje, akivel együtt vagyunk 7 év, kiderült számomra, egy új módon. A hentes bolt, sorban állás, láttam, hogy a nagymama vásárol egy csirke csont leves és kérje az eladó, hogy válasszon, ahol a húst több, ezekkel a szavakkal: „Bár myaska énekelni.” A férj várta összhangban, vettem egy pár kiló hús, és felzárkózott a nagymamája adta neki. Ismét, biztos vagyok benne, hogy a helyes választás 7 évvel ezelőtt.
  • Élelmiszer ma a metróban, látom - egy lány állt a kabát a has nem a méret, mint a terhes és elvesztette a helyét. Village, majd elkezd kigombolni a kabátját, és annyira aranyos néz a szemembe és mosolyog. Hirtelen feje kiugrik egy nagy brit Mike Farley, mind boldogan nézett rám. Mosolygok is.

az a tény,

  • Sokan torzítják szó, vagy nem tudja kimondani rendesen az első alkalommal - nos, ez megtörténik, akkor megtörténik. De azt mondják, az én Labrador „Dumbledore” - ez volt a határ.
  • Egyszer egy nagyon szeles nap, én át az úton. Várok a zöld és elkezdett mozogni párhuzamosan válaszul SMS. Hirtelen a szemem előtt semmit! Fekete! Borzasztóan megijedt, elkezdett körbe-körbe forogni, azt gondolva, hogy vak. És ez csak egy fekete táskát fújt az arcomra. BLACK édesanyja és csomag! Én, mint egy bolond, álló táska feje fölött, és úszott a az út közepén! Hópehely, a fenébe is!
  • Egy diáktársa, egy külföldi vitatkozott diáktársa-orosz egy nagyon takaros összeget, hogy nem ő írta a diploma egy éjszaka alatt. Isten, az ember a negyedik éve él Oroszországban, és nem érti, hogy az orosz mindig mindent az utolsó pillanatban, és ha a pénz is.
  • Amikor kicsi voltam, anyám hozott a melltartóját, majd futott és megkérdezte: „Anya, anya, ha veszel nekem Titi?”. És most én vagyok 24, és Titi nem vásárolt.

A család és a gyermekek

  • Élek egy férfival egy évben. Ismét nem ölelni vagy csók, diszkrét, romantikus trükkök nem különösebben érdekli. Most feküdjön a működtetett lábát, nem megy - a lakásban tiszta, vesz egy külön táblázatban az ágy, előkészítése reggeli, ebéd és vacsora, kényeztesse saláták, ételek átdolgozta magát kötést lábam. És én valahogyan nélkül rózsák és a gyertyák.
  • Csodálkoztam, hogy miért soha nem veszekedés férjével. Emlékezett a történetet arról, hogy barátnők veszekedés kezdődött minden egyes háztartási apróságok.
    Körülnéztem: a kanapén szétszórt zokni és pólók az asztalra morzsákat és piszkos poharak, cukorpapírokon. A szőnyeg bolyhos macska szőr a székek lógó farmer. És én semmi „dühös”, az én lányaim. Ülünk a kesztyűtartóban egy darab heverő egy ölelés, és nézni a kedvenc TV-sorozat.
    Igen, mi csak két boldog disznók.
  • 14 meghallja történetek a szerelemről, a család és a nagy élet kudarc

Kapcsolódó cikkek