5 Legjobb módja pénzt költeni

Mit tenne akkor, ha hirtelen gazdagodna? Tudom, hogy ez egy elég hülye kérdés, de még mindig biztos vagyok benne, hogy azonnal több dolgod van a fejedben, hogy azonnal megvennéd magad. A Quora felhasználókat ugyanez a kérdés merítette fel. és azok, akik már nagy pénzügyi sikereket értek el, feleltek neki.

Beszéltek azokról a legjobb dolgokról, amelyeket pénzért lehet megvásárolni, és ezek a válaszok meglepetést okoznak neked!

Ha elegendő pénze van ahhoz, hogy elegendő legyen egy kényelmes élethez, a legjobb, amit kaphat az idő. Felveheti az embereket olyan dolgokra, amelyek nem tetszenek neked: mosás, tisztítás, hívások fogadása. Ebben az időben képes lesz arra, hogy megcsinálja, amit élvez.

Vettem 100 dollárért. Öt hónapot töltött egy piszkos, szoros és szegény menedékben. Háromszor találta meg a házigazdák, de különböző okokból (gyerekek, mozgó), ugyanabba a menedékhelyre adták vissza. Nyolc éves, két évet töltött egy 2 négyzetméteres ketrecben. Még mindig vannak harag és gyűlölet azoknak, akik kutyáikat ilyen helyeken dobják.

5 Legjobb módja pénzt költeni

Amikor elvittem, szörnyű állapotban volt. A bőr betegsége, fertőzése, az emésztőrendszer károsodása, a fülben lévő góc - ez nem él, de túlélte. Kezelésére több ezer dollárt költött, a város egyik legtehetségesebb állatorvosának szolgáltatásait használva. Nem a legolcsóbb vásárlás.

5 Legjobb módja pénzt költeni

Nem hagy el, amikor dolgozom.

5 Legjobb módja pénzt költeni

Szereti a társaságban lenni.

5 Legjobb módja pénzt költeni

Hosszú élet

A Linda Mars tanulmánya kimutatta, hogy a gazdagok és szegények közötti élethossz különbsége több mint 12 év. Miért? Több okból:

  1. Jobb étel.
  2. Drága, és ennek következtében a legjobb gondoskodás a testre.
  3. Kevesebb stressz.

Ezért, miután sok pénzt keresett, először gondoskodjon az egészségéről!

Megtennéd, amit akarsz anélkül, hogy elgondolod, hogy ez a megszállás pénzt hozna-e vagy sem.

Tudom, mire gondolsz. "Nem lehet vásárolni a boldogságot a pénzért". Ez azonban nem így van. Természetesen, ha úgy dönt, hogy kielégíti a szeszélyeit és drága játékokat vesz, hamarosan unatkozik. De próbáljon segíteni azoknak, akiknek nincs elég pénzük ahhoz, hogy megfeleljenek a legalapvetőbb szükségleteknek, vagy olyan embernek, aki nem evett több napot.

Másképp nézett a pénzre, miután elolvasta az emberek véleményét, akik tudják, hogy hol költik őket?

Kapcsolódó cikkek