3 csavarral

A fordulókban, és még akkor is, ha a sebesség tisztességes, hajlítónyomaték jár a kerékre. Ha megrajzoljuk a vázlatot, akkor azonnal megértjük, hogy a kerékcsavarok szélsőséges pozíciókra ható erői 2-szer nőnek, mert a kerék rögzítésének vállája 2-szer csökken. Ezúttal.

Ha nem próbálsz klasszikus lovagolni 200 km / h sebességgel, akkor 3 normálisan csavart csavar tartja biztonságosan a kereket.

Sanches Vikario írta:

A második: mindig fennáll annak a lehetősége, hogy a három megmaradt csavarból ki fog csavarni. És akkor két csavarral fogsz lovagolni.

Mindig van lehetőség, hogy a 4 csavarból az első nyílik meg, majd a második. Ismét megismétlem: a csavarokat normálisan kell meghúzni.

Ennek ellenére az IMHO hub (ok) cserélődnek.

Nem a sebességről van szó. A kanyarodáskor van betöltés! Miért jöttek létre 4 csavarral? Miért szinte az összes külföldi autóról 5 csavarral? Miért, amikor meghúzzuk a négy csavart, akkor húzni kell a szabályt keresztben, amikor meghúzzuk? Ezekre a kérdésekre válaszolva arra a következtetésre juthatunk, hogy utazunk-e ilyen módon, vagy mindegyikük, intézkedéseket hoz az életük megőrzésére.

A válasz megfelel a becenévnek.

Joaquinnak van egy élete, és a csavar hiánya komoly ok arra, hogy elbúcsúzzon tőle.

a válasz nem felel meg a becenévnek, de 20 éves tapasztalat minden nap bármely időben. Ha minden meg van szorítva, és nem veszi a dopákat a kocsin (bár nem tudom, hogyan vegye be?), Akkor nem történik szar.
Ez egy másik dolog, amit kell, de ez egy újabb dal. Ha az autó fűnyíró, akkor cserélje ki az agyat, mert a csavar nem elég - idióta.
_________________
Jobb, ha a VAZ-ban ülsz, mint a moszkvai metróban állni. A Mercedes szar, ellopták.

Ha nem próbálsz klasszikus lovagolni 200 km / h sebességgel, akkor 3 normálisan csavart csavar tartja biztonságosan a kereket.

a válasz nem felel meg a becenévnek, de 20 éves tapasztalat minden nap bármely időben. Ha minden meg van szorítva, és nem veszi a dopákat a kocsin (bár nem tudom, hogyan vegye be?), Akkor nem történik szar.
Ez egy másik dolog, amit kell, de ez egy újabb dal. Ha az autó fűnyíró, akkor cserélje ki az agyat, mert a csavar nem elég - idióta.

A 33 éves tapasztalatom és tapasztalataim más járművezetők számára teljesen más képet mutatnak: legalábbis két olyan személyt ismerek, akik vezetés közben elvesztették a kerekeiket, és minden csavarra csavartak. Tehát nem fog megtörténni - ez véletlen. Ha az autó fűnyíró ára, akkor semmit sem csinál? Ez biztos - idiocy 8-)
_________________

A kérdés nem az, hogy egy másik csavar nyílik meg, és a kerék 2 csavarral marad, de a csavarokat egyszerre vágják. Magam láttam magam, valójában a hátsó kerék. Egyébként az Oka-ban 3 darab hajtű van, de a kerék kevesebb tömege van. A külföldi autókon nagyobb méretű kerekek, és ezért nagyobb tömegűek. Ezért hoztak 5 csavart. Próbáld meg megszámolni a csavarokat a kormánykerékről a kormánykerékre =))) Tehát változtasd meg egyedül! Az árat nem emlékszem, de olcsó. Az élet drágább =)
_________________
Minden bölcsesség a következő szavakban rejlik: Várakozás és remény.

11 éves a fórumon

Auto: az év VAZ 2103, 1980.

a csavarokat egyszerre vágják le


Ha az erő olyan, hogy 1 csavart vág, akkor feltételezhetően egy másik N csavart vág le.

A külföldi autókon nagyobb méretű kerekek, és ezért nagyobb tömegűek. Ezért hoztak 5 csavart.


A kerekek nem mindig hosszabbak, de még mindig 5 csavart. És ha a kerekek az öntött lemezeken kevesebb centrifugát tudnak forgatni? Könnyebbek.

Alexander írta (a):

A hub határozott megváltoztatása! Nem vagyok megalapozatlanul - maga a helyzet volt! Is ment, mint a normális. De egy ponton a kerék elhullott és leesett! Aztán alig sikerült elérnem a szolgáltatást (én magam és munkám jó vagyok, és nem messze volt). Tehát jobb, ha nem húzod, de megváltoztathatod!


és hogyan. A szélvédő is megváltozott. vagy alacsony sebességgel esett le?
és miért, ha maga egy szolgája is feláll az ilyenekhez.


Mindkét csomópontot megváltoztattam, mégis mindent csináltam, így pontosan nem hívják a költségeket. De a részletek + munka nem több, mint 1000r. Még kevésbé valószínű.

OHRENET. Itt van ilyen kommunizmus. Én is oda akarok menni, talán a 3000-et végre végre tudom hajtani a futást a fékekkel.
_________________
Jobb, ha a VAZ-ban ülsz, mint a moszkvai metróban állni. A Mercedes szar, ellopták.

Kapcsolódó cikkek