3 Téli smink ötletek, a legszebb szépség

3 Téli smink ötletek, a legszebb szépség

1. hagyma halálos

3 Téli smink ötletek, a legszebb szépség

A fő hangsúlyt fektesse a szempillákra és az ajkakra. A szem smink meglehetősen egyszerű: több rétegű hasított testet kell alkalmazni, óvatosan és gyengéden festve minden gyöngyöt a gyökerekről a tippekre.

A sötét rúzs ideális kontúrra és egyenletes hangzásra van szüksége. Ezért kezdeni, alkalmazzon egy kis tónusos jogorvoslatot az ajkak körvonalára, majd rajzoljon egy ceruzát, porot, és csak akkor használja a rúzsot.

Állítsa be a szemöldök alakját egy ecsettel, és javítsa ki egy szemöldök szempillaspirál segítségével.

3 Téli smink ötletek, a legszebb szépség

Tippek és történetek

Tetszik, amit csinálok, folyamatosan éber vagyok. Mindig megpróbálom megérteni a folyamat lényegét. Bármelyik körülmények között összegyűjtöm az én akaratomat ökölbe, és mindent megteszek tőlem.

Jurij: Keresse az inspirációt - ez egy nagyszerű ösztönzés, amely segít a cél felé történő elmozdulásban, bármi is legyen. Imádom a munkát, az ügyfeleket, a munkatársakat, a napot, a várost - mindent inspirál, energizálja és lehetővé teszi nemcsak grandiózus tervek kidolgozását, hanem végrehajtását is.

3 Téli smink ötletek, a legszebb szépség

2. vöröshagyma

3 Téli smink ötletek, a legszebb szépség

Ne félj kísérletezni virágokkal! Minél fényesebb - annál jobb. Annak érdekében, hogy az ajkak ne csak a lédússágot, hanem a mennyiséget is, használja a folyékony rúzs egy bogyó árnyékában. Alkalmazása előtt, könnyedén az ajkak - smink használata tovább tart.

Az alsó szemhéj alkalmazni barna árnyalatú gyűjteményéből Color Tattoo, Shade, és adjunk a második olyan árnyékot paletták A Nudes. Ugyanúgy jól működik a felső szemhéj hajtása.

Rastuchuy határ árnyékokat a templom felé. A keverés eredményeképpen szürkésbarna színt kap, amely arany árnyékokkal kombinálva még nagyobb kifejeződést és mélységet biztosít.

Arany árnyék árnyéka sűrűn a mobil szemhéjra és a szem belső sarkaiba. A felső és az alsó szempillák jól festett szempillaspirál.

3 Téli smink ötletek, a legszebb szépség

Tippek és történetek

Maria: Beépített karrieremet építettem ki és terveztem, hogy továbbfejlesszek ebben az irányban. De végül valami teljesen más dolgot csinálok. Ne félj a kísérletektől.

Próbáljon ki mindent, ami érdekesnek tűnik számodra, hallgasd meg a belső érzéseidet, beszélj csak magaddal - csak így tudod megérteni, hogy melyik irányban mozoghatsz. És ne felejtsd el optimistán maradni. Például, amikor nehéz helyzetbe kerülök, elkezdek nevetni. Ülő és sírás egyáltalán nem lehet opció.

Jurij: Próbálj meg minden rendben kezelni. Nem minden kollégám ébredhet fel délután 4-kor, repül egy másik városba szemináriumon, gyere vissza éjszaka, és reggel megy dolgozni.

Én csináltam, és gondolkodás nélkül csináltam. Először is szörnyen érdekel. Másodszor, a belső hang arra késztette, hogy ez szükséges az önfejlődéshez. Harmadszor, az élet tapasztalatai azt mutatják, hogy mindez nem hiába.

3 Téli smink ötletek, a legszebb szépség

Ha mindent szeretne tudni a sminkről, a manikűrről, a frizuráról, a szépségszellem újdonságairól, akkor a Tbeauty.ru webhelyről - amire szüksége van. Most már nem kell sokáig üljön az interneten, és keresse meg, mit szeretett volna tudni a szépségről. Tippek a szépség szakértők, a szépség blogok, a legjobb kozmetikai újdonságok - mindent egy oldalon.

TOPBEAUTY - ezek érdekes cikkek a parfüm- és szépségápolási termékekről, az arc-, test- és hajápolás titkairól, valamint a sminkről minden ízlésért. Meg fogjuk válaszolni a legfontosabb kérdéseket: hogyan kell ellenállhatatlanná válni, hogyan kell választani a parfümöt, hogyan kell megfelelően gondozni magadnak.

Naponta csak a legfrissebb hírek hírességről és a legjobb csillagképekről.

Legyen tisztában a legfrissebb szépség trendekkel. A TOPBEAUTY-val a legérdekesebb első kézből megtudhatja.