8. szám - léggömbök

A kedves idő a nap, kedves csapattársak! Már írták, hogy csak az 5. hónapban foglalkozom léggömbökkel, elpazaroltam a macskával kapcsolatos tapasztalataimat. Ezért eljutok az összes hozzászóláshoz és témához, és mindenféle kérdést felteszek. Köszönöm, hogy válaszoltál) Számomra mindenki közreműködése felbecsülhetetlen!

És megragadom az alkalmat, hogy gratuláljak a csodálatos hölgyeknek a tavaszi ünnepen! Mosoly, inspiráció, béke és meleg!

Fiam az iskolában ünnepi koncertet készített. Arra kérte, hogy díszítse a színpadat, költségvetést, hélium nélkül, de mimózzal. a nyolcadik oszlop és a Rózsaszín oszlopok (megkérdezte a tanár).

Ezt kaptam.

Nyolc csontváz nélkül, egy halászhorgonyon, egy vonalhoz rögzítették a ponyva és a prishchepami oldalán.

Momozu alapágak a drótkereten, a többi a shdm-en. Két kaliberű golyót használtam, kesztyűvel.

Én is tettem egy kis urakat. egy csokor a csomókból (csavart szívekből) és egy 5-ös kamilla homályos falán.

Hát és mindkét oldalon két rózsaszín oszlop van.

8. szám - léggömbök

Annyira szerettem a klubot, hogy úgy döntöttem, csatlakozik hozzá. Annyira érdekes, amíg kinyitottam egy üzletet a labdákban, sőt tudtam, hogy hány cég a kisvárosunkban ugyanezt csinálja! a versenytársak sokat - nehéz túlélni :) Nos, vannak olyan helyek, amelyek mesterkurzusokat tartalmaznak, amelyekből csak tanulhatunk! Köszönhetően a szakembereknek. Szeretném megmutatni, mit tettem.

8. szám - léggömbök

Nem sok golyóművészetem!

8. szám - léggömbök

Amikor a fej éjszaka feloszlik, és nem tudsz elaludni, megfordíthatja a golyókat, segít nekem)))

Nyolc kicsi 70 cm-t mutatott ki, a kenőcs biztonságos hordozta a gyermeket a kertbe, mindenki boldog és boldog)))

8. szám - léggömbök

8. szám - léggömbök

8. szám - léggömbök

Folytatni szeretném Irina Ovcharova témáját "Számok: csontvázak és gyártás". Tegnap a "8" számot reggel az óvodában rendeztem, és eldöntöttem, hogy a keret mérete és a golyók száma írható-e és hogyan segít a kezdőknek. Valaki jöhet hasznosnak.

8. szám - léggömbök

Üdvözlünk! A nevem Galina.

Külön köszönet Sergey Leshchanovnak és moderátoroknak. Ön SUPER.

Egy évvel később, ünnepélyesen esküszöm, teljes mértékben részt vesz a klubban és hozzájárul a fejlődéséhez.

És most az én munkámat, amelyet fokozatosan csendesen megtanultam a klub anyagai segítségével. Bár nem minden, később fogok közzétenni, ha sikerem érdekes. Arra számítok, hogy objektív kritikát kapok. Örülök, ha tetszik a kezdetek.

8. szám - léggömbök

Jó napot a klub valamennyi résztvevőjének. Az esküvőm évfordulóján örömmel ötvettem az üzletet, és alakot készítettem. És a rendszeres fogyasztó érdekében egy sört "bögre-vödör" a rák.

8. szám - léggömbök

Kezdőknek :) (Kategória kezdőknek) (74)

Gratulálok a klubtagoknak (41)

Születésnap és évfordulók bejegyzése (315)

Kivonat a családi házból és a keresztségből (67)

Óvodák, iskolák, iskolák bejegyzése (250)

Irodák, irodák, sportlétesítmények és utcák bejegyzése (132)

Egyéb naptár és szakmai összejövetelek (74)

Állatok, madarak, tengeri élet (159)

Jelmezek, kalapok, kiegészítők (41)

Útmutatók és "receptek" kezdőknek (106)

Golyók, hélium, szerszámok, irodalom (195)

Fesztiválok, szemináriumok, versenyek (96)

Kapcsolódó cikkek