94 Audi audiovizuális s3 (oem)

S vonal, és ez az! ;)


Még mindig itt vagyok, és a joghurtom egymás mellett, tetszik és hűségesen szolgál nekem! = D
Rechnikovnak van a legmelegebb ideje, ez a navigációs idő. Tehát ne haragudjatok rám és Kefirre, mert ebben az időszakban nincs hír. =)
Nagyon remélem, hogy a téli szezon emlékezni fog rád, és mi megpróbálunk mindent megteszünk, amit kérünk.
És most találkozzunk egy zsákmányt, amelyet az interneten találtam, mert nem túl drága, ami nagyon boldog, főleg, mivel a gyáram 3,5 évig elkopott. Az új golyó egyáltalán nem humánus! És az összes cathausia a BZ Handle-ből vett egy cdp-t az Audi S3 "S-Line" bátyjáért, bátyja, barátnőm és csak egy nagyon jó személy, Kirukha CHIKONTE. Köszönhetően a testvéreknek külön-külön és a telepítésre vonatkozó utasításokért. =))))
Kézikönyv kezelése az Audi A3 / S3 / Sportb. / Lim. / Qu
Part # 8L0863278B JRMD - Kapcsoló mechanizmus (6 fokozatú mechanikus sebességváltó)

Most az S-Line az én R-vonalommal kormányozta a barátaimat

Bőr eltávolítva a keretből, nem illeszkednek a mérethez.


Nos, a nyár folyamán a fiam tanulmányozta az autót, és gondatlanul tanulmányozta a hátsó deflektor fésűjének csatlakozását, egy új keret 5 kiló dörzsölésére. Vásárolni is nem humánus, és külön nem értékesített, szükség volt kollektívra. Fúrjon egy 1 mm-es fúrólyukat, és tegyen egy fémdarabot, kissé összetörve, ami nem esne ki, és nem is, mint egy új! =)

Árcímke: 1 500 ₽

Mint a 191 Követés

FakeHeader

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.

Nem tudja, hogyan vegye le a lemezt a sebességfokozatok számával. Vettem magam ugyanazt, az aktuális fa, most már meg kell változtatnia az adattáblát a hatodikra. Van egy 5 lapos lemez, és a sebességváltó 6: (

Hello. Itt nem mondom el. nem lőtt.

Jól néz ki. És hogyan lehet eltávolítani a műanyag burkolatot, amely alatt a bőrtokot behelyezik? Van itt valami jegesedés, ki akarom kitalálni - megy a kopogásgátló, és hogyan távolítsam el, nem fogom megtalálni - nem lenne kívánatos elszakítani.

Gyöngy a tűz! Nem véletlenül volt ez.

Sajnos nincs több!

Üdvözlet! hogy a golyó a kézben rejlik, célszerű váltani?

Üdvözlet! Kaif! Bármi is jöjjön, próbálja meg vontatni! =)))

az élelmiszer húzás alatt :))) nem láttam sokáig spin st1 :)

Szia Timoch, nos, most van egy golflabda a fogantyún)))

=))) Hello Vlad! Volt még egy labda azelőtt, méghozzá a biliárdhoz! ;)

fogantyú neochen. különösen az IMHO, általában nem szeretik a golyókat, és hosszúkás. de szerintem ez nem a végleges verzió;)

És mi a baj vele? =) A labda sokkal kényelmesebb, mint egy bot! ;)

attól függően, hogy melyik bot =) a labda nem lehet elrontani.
de egy ilyen golyó elavult

=)) Nos, ahogy mondják, az íz és a szín!

ezek a deflektorok teljesen tele vannak

Teljesen egyetértek veled, Den. (

Üdvözlet. A labda valóban tűz! Örömmel vásárolt volna, de van egy 5-habarcs (((

Kapcsolódó cikkek