5 Események, amelyek a minimalizmus iránti vágyódást jelentettem - Anna Black blogja fekete Anna blogja

5 Események, amelyek a minimalizmus iránti vágyódást jelentettem - Anna Black blogja fekete Anna blogja

fotószárítás az esküvőn, Artem Pitkevich fotója


A televízió megtagadása. Ez történt 13 évvel ezelőtt, amikor a szüleim voltak a beszélgetés McDonald (és a vacsora ott) véletlenül beszélt a francia gazda Jose Bove, aki az ő traktor tört MakDak a Párizs külvárosában, hogy tiltakozzanak a elfojtása francia konyha amerikai gyorséttermek . Tehát tanultam az antiglobalizmusról. És úgy éreztem, mintha egy 14 éves tizenéves lány át tudna hatolni valamire az anti-prefix segítségével. Elmentem a globalizáció-ellenes konferencia, bemutató, olvassa el az összes Stogova és Limonov beszélt a végtelenségig, támogatni, amennyire csak tudta, és tartottam magam végtelenül megvilágosodott. Természetesen hippik is :)
Amíg továbbra is szüleimmel éltem, tényleg terrorizáltam, megbántottam, és néha kikapcsoltam a tévét, amikor beléptem a szobába. De amikor elkezdett önállóan élni, megkönnyítette a többi ember választását. És amikor találkoztam Serge-val, és kiderült, hogy a bajnokok Ligája döntőjében tartja a TV-t a kabinet mezzanináján, rájöttem, hogy készek komoly kapcsolatba vele :)
Most már nem szoktam megváltoztatni a képeket, hogy szinte nem nézek a ritka linkekre a YouTube-on lévő videókra, amelyeket privát üzenetekben küldenek nekem.

Stretching az ínszalag alatt egy utazás a Krím-félszigeten. Amint kijöttem a vonatból Berdyansk városában, és nagyon rosszul döntöttem a lábam és megsérült a bokámon a szalag. Előtte (egy sráccal voltam) egy hónappal a Krímben utaztam, egy ilyen trauma nyilvánvalóan nem szerepelt a terveimben :) És mégsem volt egyenesen a földön. Amikor hazatértünk, és végül elmondtam a szüleimnek, mi történt velem, az apám komolyan zavarta. És mikor egyedül voltunk, megkérdezte: "Miért feszítettem a lábamat?" Én ismét megkérdeztem, azt mondják, milyen értelemben miért, csak történt. De itt kezdett eljutni hozzám, a belső tapasztalatok és az összetett viszonyok hátterében. Kiderült, hogy csak annyit kell éreznem, hogy gondja van és biztonságban van. Apa azt mondta: "Tudja, hogy az emberek fogyatékossá válnak? Gondoskodni akarnak, gyengének akarnak lenni, és nem ismerik fel annyira, hogy lefeküdnek és gondoskodnak, igen. Ezt akarod? Akkor a szavai számomra közvetlenül kiabáltak a kékről. Rájöttem, mennyire felelõs vagyok a vágyaimért, a testemért és mennyire fontos a tudatom.

Egy utazás Indiába (és néhány hónap Amerikába). Az első utazás Indiába és Serzhba természetesen nagyon átalakult. India annyira ellentétes volt attól, amit korábban tudtunk. Fényes, erőteljes, színes, életben és ... olyan sebezhető. Láttam, hogy a legügyesebb emberek élnek és hogyan viszonyulnak az élethez. Teljesen új oldalon láttam magam. Az elnyelt napenergia elfogadása, egyszerű boldogság, fény, zene, energia ... hazajöttem, és csak azt mondta, hogy a vers verochkinogo indiai sorozat „All in libabőrös érzés, mint te szörnyen életben unheard're gazdagok!” Sokáig nem tudott vásárolni semmit, kivéve a legegyszerűbb szükséges ételeket, mindent, sok minden van, miért újak?
És ugyanakkor láttam a túltermelést, ahogy van. Hatalmas piacok, nem csak turisztikai ajándéktárgyakkal, hanem helyi rudakkal, mind az 5 rúpiával. Láttam, hogy a szegénység hogyan vesz nekem, még ha ez is hülyeség, de bizonyítja, hogy ha megveszem, akkor létezek!
És akkor Amerikában, ahol a túltermelés és a túlfogyasztás már épült, úgy tűnik, abszolút értelemben. Úgy érzem, és hihetetlen ellentétben India és lelki erőt, és ugyanabban az időben, valami közös, amely elnyeli az egész bolygó egy katasztrófa - emberi vágy egész naostavlyat nyomait enni és namusorit, hogy töltse ki az ürességet a fényes jeleit és családi 5tilitrovymi csomagok (megtakarítás 20%. )

Zárva a játékboltot. Persze, én nem csak slukavlyu és nyíltan hazudik, ha azt mondom, hogy bezárta ideológiai okokból. Először is, nem volt nyereséges. Különben is, én valami buta, még akkor is nyitva van, és ez az ostobaság egyébként Auca itt-ott. Valamikor megpróbálom megérteni, hogy mi történik, őszintén szólva magamnak, hogy utálom a játékok értékesítésének gondolatát. Az ötlet az értékesítésre. Játékok. Saját hozzáállása nagymértékben átalakult a folyamat vásárlás, azért jöttem, hogy mi voltam kedvesebb valaki valamit adni, mint eladni, hogy a gyerekek nem kell a játékok, és a felnőttek nem kell, hogy egy egyszerű módja annak, hogy cserélje ki a kapcsolatot. Ez minden mindig leple alatt chadolyubiya vásárol egyre több és több új utakat, hogy elterelje a figyelmet a gyermekek őszinte őszinte kapcsolatok. Nem akarok részt venni. Nem akarok fogyasztást okozni. Számomra ez az út a semmibe.
De ugyanazon a helyen, Ponaroshkában, láttam, hogy a szükséges embereknek szükségük van az emberi szemekkel kapcsolatos őszinte üzleti projektekre. Emberekkel, emberekkel, történetekkel. Talán büszke vagyok arra, hogy ez a kis bolt, a mi hűvös csapatunk és kapcsolataik mennyire humánusak, tökéletlenek, lelkesek, mesélnek történeteket és átadták a gyerekkortól.
A boltom bezárásával világosan láttam, mennyire fontos a helyi helyi városi projektek támogatása: kis üzletek, kávézók, jótékonysági kezdeményezések. Úgy gondolom, hogy minden olyan 100 rubel, amelyet úgy választok, hogy ilyen helyeken tölt el, és nem nagy gazdaságokban és nemzetközi hálózatokban, közelebb hozza minket ahhoz, hogy egy olyan városban éljünk, ahol boldogok vagyunk, és nem egyedül.

Arra gondolok, vajon van-e valami fajta dolog formájában a "szünet". Például azok, akik kedves emberekhez vagy pillanatokhoz kapcsolódnak. A mellkasom még mindig otthon van, de nagyon öreg, nagyon sok. És az asztal kerek. A dolgok természetesen valahogy visszaállíthatók, de az eredeti formában nem illenek be a lakásunkba. És megváltoztatni is - az elsőben nem mindig tudom, hogyan, a másodikban - nem lesz ugyanaz a dolog, ha sok változást hozok - ami gyakran eszembe jut. Nem tudok kijutni, mert egy drága emberhez kapcsolódik. Csak a dachában? Majdnem nem megyek oda, és ez már raktár. A legésszerűbb dolog az, hogy neveljük őket, de ha nem működik és nincs hova menni? azonnal állítsa be magát, hogy ne vegyen olyan dolgokat, amelyek kezdetben nem ismertek.

Rájöttem, hogy az egyszerűség témája is van, de egy kicsit a másik oldalon. Ez egy mondat (Srila Prabhupada) A vaisnava világ: „egyszerű élet, a nagy gondolkodó” Mindig ragaszkodnak, és megkérdeztem néhány embert, aki mélyen tanulmányozza a védikus filozófia: hogyan kell alkalmazni ezt a kifejezést, hogy nekünk, akik élnek a városban, a modern világban. De még nem hallottam a választ. Úgy tűnik számomra, hogy a legtöbb ember csak nehéz életet él, a kiszabott dolgok és gondolatok miatt. És az egyszerűség felé vezető út külső és belső is.

Nekem van a luxust az életteret eldobni, amíg meg nem ragyog - a mi anyósunk mindannyiunkért felelős, és nagyon szívós az egész év során felhalmozott istenverés. De külső támogatást keresek a végtelen felhalmozási folyamat elleni küzdelemben. Szóval figyelni fogom a projektedet =)

Egyszer a barátnőmmel egy új szobába költöztem. Csomagolt dolgokat. 8 hatalmas zsák egy szobából (nem is apartmanokból). Ez annak ellenére, hogy a dolgok fele még mindig a szülőknél van. Annyira rémült voltam, hogy azóta a zacskók minden mozdulatával az előző idő mérete fele akkora.) Őt Henry David Thoreau is befolyásolta. És a vegetarianizmus. Eleinte egyszerűen kellemetlen volt az állatok megemésztése, majd meglátta, hogy globálisan milyen.

Anya, mennyire írsz! Örömmel olvastam és azt hiszem) továbbra is, kérem. Tehát azonnal, és nem emlékszem a saját példáikról az életről, ami nagy hatással volt rám. Szükséges gondolkodni)

Köszönöm szépen a blogot. Nagyon szeretem a nevet, úgy hangzik, mint a mottó "talán másképp". Nagyon szeretnék hinni ebben a mottóban. Már régóta van (elég hosszú időn belül), hogy újjáépítsem az életet, hogy jobban harmonikusabbak legyek és boldogabbak legyek, ugyanakkor továbbra is az iparágban dolgozom, ahol most dolgozom (tudomány). És azt akarom hinni, hogy ez megtörténhet.

Nagyon befolyásoltam a svédországi kirándulást, láttam, hogy hogyan lehet kapcsolatba hozni a körülötted lévő térrel, rájött, hogy a nagy kezdődik egy kicsi, amit el kell kezdeni magaddal. Aztán ott voltak jógaórák, általában a táplálkozásról és a fogyasztásról gondolkodtak.

Mire sajnálom (majdnem) 28 évet? | | Talán más

[# 8230;] fogyasztás. Azzal a ténnyel, hogy 13 évvel ezelőtt elutasítottam a televíziót ugyanazon okokból, hogy nem nézem meg [# 8230;]

India - India - India | Talán más

[# 8230] nekem, különösen az összefüggésben ez a blog (ne felejtsük, írtam az elején körülbelül 5 esemény, sformirovavshih- # 82 # 8230;), szerettem volna megosztani veletek néhány [# 8230]

5 Események, amelyek a minimalizmus iránti vágyódást jelentettem - Anna Black blogja fekete Anna blogja

Üdvözlet! A nevem Anna Chernykh. Én egyszerűen megvizsgálom a megélhetési lehetőségeket: megszabadulni a felesleges dolgoktól, tettektől és kapcsolatoktól, figyelmesen hallgattam magamra, időt és helyet szabadítottam fel, az elmét és a szívemet valamiért. Szeretem az életet, és ez kölcsönös! Bővebben.