14 Az elülső oszlopok cseréje!

A gyártó számát és cégét világosan látják rajta! Igen, teljesen elfelejtettem mondani, talán valaki észrevett a képen, hogy a Editione magas a Passata B4 állványainak köszönhetően. és a B4 előtt és mögött. És úgy döntöttem, hogy a lengéscsillapítót és a B4-es forrást is elviszik. Nos, nem szeretem felrobbantani a talajt a hasommal, nem tetszik nekem!
A rugók szintén egy párat választottak, ami megegyezik az én állásom magasságával!

A szétszerelés és eltávolítás nagyon egyszerű! Ki fogja ezt tenni az első horonyban, biztos, hogy könnyen megbirkózik!

És most a garázs és a telepítés! Itt van egy kis segítség azok számára, akik először csinálják!

Szükségünk van: a "16", a "17", a "21", az "5", az "5" kulcs, a "21" gyertyafej és a kulcsok az autócsavarokhoz.
1. Fékezze le a kocsit egy rögzítőfékkel.
2. Lazítsa meg a kerékcsavarokat
3. Nyissa fel a motorháztetőt és távolítsa el a felső rack tartófedelet
4. A lengéscsillapító rudat egy nyomatékkal egy gombnyomással tartva lazítsa meg az anyát a második gombbal a "21" gyertyatartó fej segítségével.

Mindent lecsavartam egy normális csörgővel)

5. Emelje fel az autó elülső részét és helyezze stabil tartóra.
6. Távolítsa el a kereket
7. Jelölje meg a rögzítőcsavarok relatív helyzetét és a forgó bütyök helyzetét a csaphoz képest
8. Fordítsa el a forgó öklõ csavarjait egy amortizációs állványra

9. Fordítsa el az amortizációs állvány felső rögzítésének anyáját és távolítsa el a rackot!

Ahogyan a fotón látható, a tavasz majdnem az üvegre támaszkodott ... Aztán hirtelen leállt. Nos, a rugók rendelkezésre álltak, és elkezdték dolgozni. Maga a folyamat fárasztó. személyesen nekem, hogy kicsit megdörzsölje és feloldja az esztrichet! És nem voltak képek!

Teljesen feledésbe merült, az összes anteryt is meg kell tisztítani!

És most 3 óra múlva minden a helyén van. A gép ismét magasra kerül, a lengéscsillapítók tökéletesen megmaradnak (tfyu tfyu tfyu) - az eredmény teljesül. A vezetés során is stabilnak éreztem magam, különösen a sebességet sarkokban, a gépet nem szivattyúzzák egyik oldalról a másikra sem. De a kis gödrökön olcsóbb lett! Itt is érdeklõdõ, egy kép az ív és a kerék közötti rés oldaláról.

például hátsó ív

Elég látványos az első pillantásra! De ne felejtsük el, hogy a 14 kerekek és a gumiabroncsok mindössze 60 gumiabroncsot kapnak, a gumihoz 65 gumival és a szépséggel együtt állok!)
Ezek a dolgok, uraim!
Köszönöm mindenkinek a figyelmet és a jó szerencsét az utakon!

Kapcsolódó cikkek