Tractor "nem tudta pontot szerezni és elveszíteni az" élcsapat "

Omsk vezetett a sorozatban - 2: 1

A harmadik időszakban a Chelyabinsk csapat sikeresen megfordította a mérkőzést. A közönség látta, hogyan csökken az avantgarde. Időnként pánikba esett Curry Rameau kapujában. De a kapus megerősítette a magas státuszt. Ami a vezetőket illeti, az "Avangard" kihagyta a mérkőzést Roman Cervenka. És Evgeni Kuznetsov nem volt észrevehető. Jól blokkolt. Ahogy Raimo Summanen megígérte, a jégkorongjai Eugene közelében játszottak, és nem adtak neki helyet.

Alexei Vasilchenko csatlakozott a támadáshoz és. nem sikerült. A házigazdák a "3 az 1-ben" ellentámadásokra futottak. Vasilchenko kellett nyugdíjba vonulnia.

Anton Burdasov egy sebességgel robbant ki valaki más zónájába, és a védő alá dobta. Curry Rameau alig fogta a korongot.

Maxim Mamin egy ellentámadást tett hamis lendülettel, felment a védőhöz és eltörte a csuklóját. A támadók minden lehetőséget megpróbálták megzavarni a Rameau-t.

Kiváló ellentámadás volt a negyedik láncszem. Alexander Buturlin a táblán Dmitry Sayustov-dal verte. Ez utóbbi átengedte Mamina üres sarkát. Az Adexandr Perezhoginhez ragaszkodott, és nem hagyta, hogy kilépjen.

mielőtt a sziréna, Igor Volkov a pyaton befejezte a korongot, de centiméterrel repült a bárpultból.

Perezhogin eltalálta a posztot.

Sergei Kalinin egy lövés azonnal elérte a legtöbb "kilenc" - 1: 0. Verhetetlen csapás volt.

Alexander Ryazantsev a Ramo-ot egy átlagos távolságból dobta el az oldalról. A finn kapus számára az ilyen dobások csak öröm.

A "Tractor" -on áthaladt egy nagy penny. Daron Quint eldobta, de a korong nem érte el, és a kapus pajzsába repült.

Garnett megmentette a csapatot a Perezhogin dobásától. A kapu előtt a kapu nem volt senki, az idő volt, de a kapus tökéletesen reagált.

Perezhogin erőteljesen dobta el a podzolt. Pontosan a Garnettbe dobtak.

Garnett tükrözte a kettős befejezést.

Dmitry Ryabykin, miután a síp miatt rohant Vladimir Pervushin.

A harmadik dvadtsatiminutki első felében a vendégek előnyei jártak. De nem hoztak komoly osztalékot. Gyakran voltak idegen övezetben, helyzeti támadásokat folytattak, de nem hoztak létre lényeges pontokat. A "Hawks" alkalmanként felrobbant.

Kuznetsov pereveli a harmadik kapcsolatot, hogy megerősítse a támadás erejét, és még három még háromszorosát is.

Rameau megmentette a csapatot, miután egy áruló öntött.

Panov egy kanyarban elment a kapuhoz, de Rameau időben becsukta a pajzsokat.

Far shot Ryabykina pontosan a kapusra esett.

Burdasov hatalmasan dobta el a közelről, de a.

Pánik a házigazdák pyatján, de mielőtt a korong volt az első Omsk.

A következő támadást Kuznetsov elhagyták, de.

"Vanguard" Omszk - "Traktor" (0: 0, 1: 0, 0: 0)

Bírák: V. Gashilov (Perm), K. Olenin (Moszkva)

1: 0 S. Kalinin (I. Volkov, 21.51)

"Vanguard" (8): Ramo; Salmela - Pujac, Averin - Popov - Perezhogin (2); Belov (2) - Shkoula, Kuryanov - Semin - Kalyuzhny; Pivtzakin - Lyamin. Volkov - Kalinin - Frolov; Guszev. Ivanov - Zsukov - Nesterov; Pervushin (4).

"Tractor" (10): Garnett, Quintus-Razin (2), Chistov-Bulis-Kuznetsov (2); Katichev - Ryabykin (2), Panov - Kontiola - Yakutsenia; Vasilchenko (2) - Ryazantsev (2), Glinkin - Popov - Burdasov; Nesterov - Plaksin. Mamin - Sayustov - Buturlin.

A többség végrehajtása: 0 - 0

Face off: 29 - 31

Fedor Smolov: Az orosz válogatott egyenrangúan játszhat bármelyik ellenfelével

Serena Williams nővért 400 ezer dollárt raboltak ki

A támadók "megtisztították" a floridai Vénusz házát

Megmagyarázzuk, mi történt ma a Doppingellenes Ügynökség ülésén

Kapus Zenit Andrei Lunev: Ne aggódj, jól vagyok!

Szerencsére a Spanyolországgal való mérkőzésen elszenvedett sérülés nem volt olyan veszélyes

A világbajnokságon hiányzó olaszok milliárd eurót veszítenek

Az Apenin-félszigeten továbbra is könnyek törtek le a labdarúgó csapat kudarca után

Vladislav Tretiak unokája részt vett az ország legszebb sztárjainak egyikében

Ex-kapus Vladivostok "admirális" Maxim Tretyak tett ajánlatot választottja Párizsban

A dublini párbaj rögtönözött volt a hazai csapat számára

Az orosz válogatott vezetőedzője Stanislav Cherchesov: Nem volt első büntetés, nem tudok a másodikról

A spanyol mérkőzés után, amely 3-3-as döntetlennel zárult, az orosz válogatott vezetőedzője, Stanislav Cherchesov üdvözölték tapsolással

Az orosz válogatott Spanyolországban 3: 3 sorsolással játszott

Két gólt fogadtunk el, kétszer kihagyva a büntetőpontot, de mentettük a játékot

Argentína - Nigéria Krasnodarban: Jó, hogy Messi nem jött

Az afrikaiak kétszer is kimaradtak, de sikerült elkapniuk a győzelmet, és négy gólt szereztek egymás után