51 Visszajelzés Mazda premasi a tulajdonosok előnyeit és hátrányait a mazda Premacy

Tágas, olcsó fenntartani, gazdaságos kiadásokat.

Könnyen korrodált hátsó ívek.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Gyönyörű, kényelmes, megbízható.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

A 3,5 évig valójában nem okoz gondot (185 ezer futtatással). Az egyetlen dolog - rozsda, mindent időben kell nyomon követnie és megszüntetnie.

Megbízható autó, mérsékelten lágy és mérsékelten merev, nagyon tágas belső tér és törzs, kiváló átalakítások a kabinban.

Az egyetlen negatív és a legfontosabb a bomlás.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

A részletek nem csikorognak, jó műanyag, tágas belső, kényelmes kezelés. Nem nehéz megjavítani.

Alacsony leszállás, pótalkatrészek drágák, betegség a hátsó ívekkel (rothadás), rossz hangszigetelés.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Az olaj rövidebb, a gyertyák normálisak, és még a régi akkumulátort is befújja.

Méretei miatt az autó túl alacsony.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Jó napot, kedves felhasználók a honlap „Otzovik”, ma szeretnék megosztani veletek benyomások erről az autóról, mint az autó Mazda Premacy egyterű, hanem mint egy régi modell, de még mindig messze felülmúlni néhány vadonatúj, vásárolt csak a család, mert az autó nagyon tágas, és gyakran elhagyja az országot, és hogy egy csomó más dolog, hogy nagyon nagy szükség van egy normális autót nem lehet fogadni, tehát ez az autó mi érdekel nem csak az ár, hanem a design, jó töltő, gépkocsik AT doboz még mindig tartanak, és úgy néz ki, mint az új, Isten ments.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Kényelmes, kényelmes, tágas.

Idővel rozsdás hátsó kerekek és küszöbök, nem túl jó zajszigetelés, tisztességes üzemanyag-fogyasztás.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

A japán kombináció a minőség és a biztonság terén, három évig nem kapott különösebb problémát, szóval ez egy kicsit, de nem lány. A pótalkatrészek - a fogyóeszközök nem drágábbak, mint a TAZ. De a legfontosabb ez az autó a SALON. Amikor leülsz - ostobán nem érted, hogy mennyi hely van. Plusz Transzformátor - két horgonyzóhely, vagy a hűtőszekrény elszállítása a dachára. A hátsó kanapé mentén és átmérőjénél az utas kényelmesen érezheti magát az utazás során. Amikor 1 méteres nő vagyok, 80 feleségem mögött ülök 1 méteres 60 szakaszon, úgy érzem magam a buszon. A Premasiban a felfüggesztés megbízhatósága éppen a magasságban van, a kényelem és az élvezet élvezete. A fékek benyomást keltenek.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Jó napot szeretnék elmondani az autóról. Szükségem volt egy családi autóra és egy autóra az utazáshoz, így elkezdtem keresni egy miniatűr. A szalon elég kényelmes hely. Van egy körülbelül 10 literes autó, amit nem hiszem, hogy nagyjából a mérete. A pótalkatrészek olyanok, mint bármelyik japán. Számunkra az 1.8 motor nagyon boldog és jól szétoszlik. A szalon transzformátor zanniy sor ülések egy sík padlóra hajlik. Az autó forgási szöge nem nagy, ezért könnyű megfordulni. Szeretnék tanácsot adni azoknak, akik úgy döntöttek, hogy autót vásárolnak. Az akkumulátortöltő telepítése sokkal kényelmesebb lesz, ha parkolni akar.

Nagyon kényelmes és olcsó.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Jó motor, megbízható, tágas, gazdaságos.

Hangszigetelés, gyorsan korrodált hátsó ívek.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Könnyű kezelhetőség, lágy, kényelmes belső tér, szuper design, az üveg kiváló láthatósága.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Tágas (7 ülés a harmadik gyors levehető közel) családi egyterű nagyon áramvonalas megjelenését autók és ugyanakkor lenyűgöző belső térfogata teljesen átalakítható ülőhely, amely átalakítja a két fél között, amely alapul szolgálhat egy táblázatot a következő ülés, és kinyitott egy kényelmes helyet kikapcsolódás. Auto kiváló dinamika, különösen szép, hogy menjen el egy közlekedési lámpa télen a jégen a teljes meghajtó egy nagy plusz az úton és terepen, vagy homok, vagy a hó nem akadály primasiku, a több tisztességes hasmagasság, hogy nagyon kedvező. Nagyon kényelmes a gazdasági ügyekben - legalábbis a szállítás építőanyag, akár 3 méter zárt hátsó ajtó, legalábbis a gombát, és egy nagy cég és a természet családi utazás. És az ország egy időben is elvegye a szüret. A menedzsment az autó nagyon könnyen használható - a váltókar a kormánykeréken helyet szabadíthat fel az első ülések között, az első kartámasz így nagyobb biztonsággal meg a kereket, és jobbkormányos illesztőprogram lehetővé teszi az utóbbi kialakulni a kormány mögül közvetlenül száraz járdán, nem vár a elhaladó autók obolyut közúti szennyeződést. Néhány profik. És az ára alkatrészek és minden boldog, néha kevesebb, mint a miénk. Minden működési idő (körülbelül 5 év) még soha nem sikerült, hogy egy jó és megbízható barátja és harcostársa.

A kezelhetőség, a kényelem és a megbízhatóság gazdaságos a karbantartás során.

Nem mindig kényelmes kétirányú úton járni hosszú távú fegyverek számára.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

A gépet saját magam választottam, és beleszerettem a tervezéshez és a külső méretekhez. Hangulatos és tágas belső tér, légkondicionálás, fűtött ablakok, elektromos felvonók. Gyorsan felgyorsul, de óvatosan, bár nem a szabályok szerint vezetem. Nem szakadt fél évig, soha a hosszú utazás előtt, csak 2 rész változott. a szolgáltatás ára az átlag alatt van. Könnyű és kényelmes vezetni. Nagyon mozgatható és kényelmes a parkoló családi autóban. Kényelmes családi és városlakók számára a nemtől függetlenül! Sokan a közelmúltban megváltoztatták a gépkocsit a kis méretű (kis méretű) gépjárművel a városban ezen a modellen, és mind a férfiak, mind a nők érdeklődtek! A gyerekek szeretnek lovagolni a hátsó sorban (2 hely csak nekik!)! Benzin gazdaságos fogyasztása, még a szedánokhoz képest is (kb. 8-9 liter / 100 km, figyelembe véve, hogy ez automatikus!).

Gazdaságos és könnyen kezelhető családi autó.

A tetőn nincs törzs.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Télen a kályha szuper felmelegszik.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

egy nagy szalon, egy tágas gazdag ember.

a motor fele az ablak alatt van elrejtve.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Az autó nagyszerű! Megjegyzések a Drome-n elért vásárlásról. 5 év üzemelés +50-től 45-ig. Az alábbiakban nem szél. A belső tér jól átgondolt. Egyszerű leszállás és leszállás :) egy példa a fotón. Megvettem a családhoz és magamhoz, hiszen senki sem törölte a csereállomány hatalmát 165 l / s alatt. Hajtásvezérlés! A fordulók szuper maradnak. Stabil. A média találkozott a japán navigációval, TV-vel, mini lemezzel és CD-vel. Még mindig élvezem a hangot. A harmadik sort gyermekek, felnőttek csak akkor használhatják, ha szükséges, de ha használnia kell, az utasok örömmel töltik be a képességet "a zsúfoltságban, de nem bűncselekményben". A motor megbízható, olyan mértékben fogyaszt, amennyit szeretne vezetni: 7,62-től 25 l / 100 km-ig. A számokat 110 ezer mérföld elteltével erősítik meg. Olajok, a fagyálló nem eszik. Rögtön megvettem egy fagyásgátlót - még mindig az erkélyen fekszik. Nincs szükség cserére.

Írják a dokumentációban, hogy a benzin 98, így ki kell töltenie, és ne használja a 95.. Rájöttem erre a közelmúltban. Most már értem, miért nem tudtam több mint 145 km / h-ot kiszedni az autót. Zajos. Tettem magamnak egy további hang-hőszigetelést - izoszpan (tetopofol). Jobb lett, de még mindig nem ugyanaz. Vagy a gép unalom vagy öregszik :). A törésekből - tele van az automatikus sebességváltók drága javításával - nyugodtan, sztoikusan - nem tudsz ilyen úton elérni, a szivattyút helyettesítve - nem szerencsés az autó vásárlása esetén.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

amikor először ült a torpedóban és a belső kötetben lenyűgözött primusban. amikor vezetett, a gyorsulás és a dinamika. hogy ilyen javítások könnyű elfelejteni. csak olajra cserélni, és "oxicinek" rendszeresen, ha Mr. kap. nagyon kényelmes és kényelmes. hogy a vadászat-halászat (a legfontosabb dolog nem különösebben dömpinges út, a szabadság kicsi), hogy a családdal az utazáson keresztül az ország kiterjedésein keresztül. nagyon elégedett a gépvel!

azonnal a tanácsadó a tapasztalt cserélni a radiátor. az utóbbi időben az ABS érzékelő zavaró. mindent.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Üdvözlet minden Primusovodov! Vettem egy autót viszonylag korábban Európából, azaz. Németország, az első benyomás, hogy csak szuper, megjelenése azonnal elkapja a szemét, meg kell jegyezni, az átalakulás a kabin 10, a motort az autó tökéletesen húz élénken gyorsítani, bár a sebességváltó 5 az étvágy Masko növekszik, és így nem költségén város nyugodt és mért vezetés a város körül 10-11l./100km. az útvonalon 7-9l./100km. hodovka természetesen Zhestkova (gumiabroncsok 195/55 R15) úttartás 100%. Egy jó tágas autó, a családom, és különösen a fiam (3 év) Masha nagyon szeretem!

Az előnyök mellett természetesen vannak hátrányai is, vagyis előre láthatóság recepció nem nagyon jó helyen, mert nekik van egy pár ember egyszerűen nem hozott a motorháztető, elé állt a szék nem túl kényelmes oldaltartást szinte nincs kanyarodás egy széken, mint „idol”, a gumi több mint 195/60 R15 nem szállít.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Hátrány: zaj a kabinban és üzemanyag-fogyasztás 13 l / 100 km.

Olvassa el a teljes áttekintést Rövid áttekintés

Vélemények a Mazda modellekről

Vélemények az autók más márkáiról

Kapcsolódó cikkek