404-es hiba

A Dávid király folyamatban fejtetőre minden oldalról, az oldalak és az óramutató járásával megegyező irányba mi is cool!) Már megérteni, hogyan mozog a láb, amely feltérképezi, de keze még mindig nem sajátította. Szeretjük ülni / állni -, de ne hazudj! Játssz játékokat, minden lök a szájban. még lábak próbál, de még mindig rosszul nyúl) 😂 Egyél egy banánt, nagy öröm, és egyenes Szerencsére nincs határ, akkor megéri nekem csak a kezedben, hogy) 🙈 Figyelembe vesszük a képeket a könyveket, de nem sokáig) Tomorrow ötletek nem két védőoltást. Ráztam vele és elfelejtettem, hogy fenkarol. Nos vrihnu éj) vagyunk 68 cm és 7100 gr)

5mesyatsev ezelőtt megjelent puhlyachok második fiam Maksim.ves a 5mes -8810 és a növekedés 68.5sm.nosim mi 74-80razmer.my on gv.nashi umelki-polzaet.obitaem most a polu.to és akkor és ott, a tut.perevorachivaetsya a gyomor vissza az egy fogantyút tartó csörgők mig.beret sam.u minket 1zub.sbivaet rendezi lóg pogremushki.raspevaet pesni.moy baba nagyon spokoynyy.u nincs semmilyen krikov.ni ruk.i ukachivaniy.ulybchivy, dobryy.smeyuschiysya rebenok.na minden fotochki ő ulybkoy.obozhaet játszani pogremushkami.myagkimi igrushkami.i gryzunkami.osobo szeretett soft play ka kutya gavkayuschaya.obozhaet úszni ott jobbra kurlykaet udovolstviya.zasypaet sam.na járni a séta, mint oly sok és az alvás 4-5hours gond nélkül ...

Kapcsolódó cikkek