2 ACDS, reakció - ACS 2 inokuláció - a felhasználó dinka (dinka117) feljegyzése a naplóban

A vakcinázás napján az első este 37,5 volt, semmi más nem történt. A második pecsétet képez, és ennek következtében 2 napos tempó volt, de nem több, mint 37,3. A harmadik észrevétlen maradt, egyáltalán nem volt reakció. Folyamatosan állították be oltóanyagunkat, az első két DTP-t, a harmadikat - Bubokok. Úgy tűnik számomra, hogy Ön rohant a vakcina, mi orvosok fontos vakcinázási tervet végrehajtani, majd nem érdekel (((((

2 ACDS, reakció - ACS 2 inokuláció - a felhasználó dinka (dinka117) feljegyzése a naplóban

Még mentünk 3 hónap neurológus és ő azt mondta, hogy hamar benőtt kutacs. Szóval, tegnap elment a gyermekorvos, nos, ő általában végzett ellenőrzés, és leült, azt mondta, ami a D-vitamin, hogy itt vagyok a kutacs emlékeztetett, azt mondta neki, hogy ismét megközelítette, úgy érezte, azt mondta, igen, kicsi, a D-vitamin nem ad! Sokkolta vagyok.

2 ACDS, reakció - ACS 2 inokuláció - a felhasználó dinka (dinka117) feljegyzése a naplóban

Kedd 11 órakor tesz beoltására egész nap gyermek jól érezte magát, és láz 20-00 37,6 - egy csepp ZODAK és a gyertya tsifekon éjszaka telt el a mellek, a reggel 6-ra emelkedett, 38,6.

Ma tette Ilyusha 3 védőoltás DPT, valamikor 4 óra múlva emelkedett 38,7 temperatra - hogy egy gyertyát hatása 0. majd a férjem hozott Nurofen adta - temperatra aludt 4 óra, 22 óra újra temperatra-.

Lányok, mondd kérlek, tegnap reggel készült egy harmadik adag DTP (Infanrix és polioriks), az esti órákban a tempó emelkedett 38,1, hogy egy gyertyát Nurofen, mint a normál, reggel egy kis hasmenés, a sebesség nem, naponta 3-szor hányt :( adta Motilium.

kibaszott vakcinázás. hőmérséklet 39, alig hozta le. A szegény fiam, az egész forró arca vörös. Szeszélyes, ideges, nem tudja, mit kell megragadnia. Óra 7 temp. 38,2 volt a gyertya egy cephicon, ő nem segített egy füge. 20.30-kor már mérjük a tempót 39.

Mégis, Lyova lassan lázasabb volt az oltás után. A láb erősen megsérült, ezért a gyermeknek paracetamolt kellett adnia. Ráadásul még fenisztilt is adtak, mielőtt a graft teljesen megfeledkezett róla. Tegnapelőtt a hőmérséklet 38,6-ra emelkedett.

Tegnap fel DTP, este felvetett temp.39, elütötte nurofenom órát újra Panadol, reggel 6-kor, 38, Nurofen, esett egy óra múlva adta Panadol, most újra 16 00 38 panadol.Devochki szenvedett, mint egy gyerek DTP hosszú temp.byla. Azt már nem kell oltani fogadni szegény Dolly (((((

Kedden elkészült a második DTP - nem volt hőmérséklet és Alyonushka nagyszerűen érezte magát. Ma az oltást követő 5. napon - a hőmérséklet 38,5-re emelkedett, megkapta Nurafenét - úgy tűnt, hogy leesik 37,5-re. A második nap szeszélyes.

Tegnap tette a DPT oltást, és egy másik vakcina a szájban csöpögött (elfelejtettem a nevet). Rögtön figyelmeztettek arra, hogy a DTP láz lehet. De én intettem, mondván, hogy soha nem volt reakciónk a beoltásra.

Vajon ma második lövés és DTP hőmérséklete emelkedett 37,5.Smotryu mint Manyunya energikus, eszik is, de nem tudom, ezen a hőmérsékleten lemorzsolódás. Vásárolt vagy vásárolt egy szirup nurofenban, és itt azt hiszem, jobb gyertyák is lehetnek?