10 kg-ot veszít 60 nap alatt

A gyermekkor óta emlékszem magamra, mint egy "kislány", egy lány, aki nagyobb, mint társa. Soha nem voltam vékony és mindig összetett a megjelenésem miatt. Miközben egy tánc klubba jártam, zavarba jöttem a hullámok, és amikor megálltam a tánc, nagyot nyertem. Körülbelül 14 éve próbálok összehangoltan fogyni. De itt nem tudok mondani, hogy én tulajdonítanak neki sokat tett erőfeszítések: diéta: 5-7 nap - majd összeszedi, futás reggel - csúcs tart 1 hétig megy az edzőterembe: az 1. hónap - gyakran, akkor unatkozni és a képzés semmire csökken. Azt is mondhatom, bizalommal és szégyen nélkül, hogy szeretem az étkezést, sokat, tápláló és változatos. Szeretem az édeset bármilyen formában és nagy mennyiségben. Talán ez a legnagyobb akadály a célom elérésében. Én lusta, lusta sok (egyébként régen hoztam magam), és nem tudom, hogyan kell motiválni magukat a hosszú távú testsúlycsökkentő programot, mint a monotónia nem szeretem, egyszerűen elveszítem érdeklődésemet attól, ami történik.

160 cm-es magasságommal a súlya 60,5 kg. Van egy teljes, csak hatalmas, kezében a tetején a teljes, kerek arca pufók arc, petyhüdt gyomor és cellulitisz lábak és popsi. A barátnőim, akik szintén nyomon követik súlyukat, karcsúbbak, mint én. Fiatal édesanyám szintén elégedetlen a megjelenésemmel. Ezúttal elhatároztam, hogy véget érhetek, és remélem, hogy ez a szolgáltatás segíteni fog a fegyelemben.

Tapasztalataim szerint elég sokat fogyaszok (akár 1 kg naponta), amint elkezdek erőfeszítéseket tenni - a diétát + sportot. Szeretem a sportot és a futást, de utálom a monotonságot! Csokoládéfüggőségnek érzem magam, amikor megtagadom az édes (valamilyen okból csak tejcsokoládét akarok). Egy kis vizet iszom - 1 liter naponta, de a közelmúltban elkezdtem irányítani.

60 nap van, hogy 10 kg-ot veszítek, és felemeljem (pumpálom) a testet.

Teljesítési kritérium

Személyes erőforrások

- egészséges élelmiszer vásárlásához és elkészítéséhez - legfeljebb 3 óráig;

- Sportolás: napi 2 óráig hétköznapokon, maximum 3 óráig - hétvégenként;

Pénz: korlátlan - egészséges táplálékért;

Kozmetikai eljárások: masszázs, pressoterápia - 10 alkalom a kuponokon;

Edzőterem - ha lehetséges és szükség szerint;

A cél környezetbarátsága

A célom minden bizonnyal a társadalom és a környezetem miatt van, de azért az énem nem engedi, hogy a legrosszabb legyen, egyszer és mindenkorra lezárhatom ezt a témát a súlycsökkenéssel. Megfogom és végrehajtom! Annak bizonyítására, az első helyen is, hogy tudok fejleszteni a akaraterő, hogy lezárja az évek namuchenny kérte, hogy viseljen olyan ruhát, és ő rám ült jól a strandon barátaival elszigetelt én a közepén található, szexualitás nőtt 1000-szer , és az önértékelésére, és végül arra, hogy a fiatalember tisztelhessen, és ne hívjon szerető PUNCHER-nek!

Az első 10 napban -2 kg

- Legalább 2 liter vizet inni kezdek naponta - kontroll miatt 2l-es palackokból előkészítettek;

- Egészséges ételeket főzek - zöldség pörkölt, növényi krémleves, csirke / hús / párolt vagy sült hal, főtt tojás - 1 db. csak reggeli, gyümölcs és gyümölcs saláta alacsony zsírtartalmú joghurt, kefir 1%;

- Itt írok minden ételt egy napra és kalóriára;

- napi kalóriaérték nem lehet nagyobb, mint 1200-1300 kcal;

- Naponta ötször törtek, főételek: reggeli és ebéd;

- 18:00 után - csak kefir vagy gyümölcs;

- Kizárnak minden édeset és lisztet, kivéve a 10 g csokoládét 12-ig;

- 35 percig lassan indulok. naponta;

- futás vagy reggel után rázzuk fel a sajtót - napi 50-szer, a tricepszel - naponta akár 30-szor is;

- minden nap a súlyváltozásokat írom le.

Második 10 nap -2kg Összesen -4 kg

Kapcsolódó cikkek