Holland kúpok

Mivel a döntetlen Makhachkala, ahol a helyi „Anji” és Krasznodar „Kuban” megosztott pontok „Lokomotiv” volt az igazi esélyt, hogy mászni a tetején a ranglistán legalább holnapig. A csúcson való bemutatáshoz a "vasútembereknek" csak egy dolgot kellett megfigyelniük, de a szükséges feltételt, hogy Grozny "Terek" -jét nyerhessék szülőfalain. A történtekről, [email protected] ...

Az utolsó fordulóban Yuri Krasnozhan csapata igazán cirkáló pályán szerzett, és nem veszítette el a bajnokság négy mérkőzését egymás után. A "Mozdony" játék, amely a saját támadásaik gyors eloszlása ​​és az ellenzék támadása elleni agresszív ellenálláson alapul, ami vidáman veszi a mérkőzést. A mérkőzés a nyolcadik fordulóban a „Loco” volt a vendég a Néva folyó és Peter volt képes elvenni értékes pontot a stratégiai tervet, hogy a hangsúlyt a megsemmisítését szentpétervári támadásokat. A jelenlegi „Mozdony”, amit szeret, hogy megmutassák a kapunál az ellenfél, a futball több idegen, de ellenfél szinten rossz falon és nincs felfüggesztett Loskova választás nem engedélyezett. Egyszóval, mindenféle érdesség ellenére, a tőkeegyesület megmutatta, hogy rugalmas lehet és eredményt hozhat.

"Terek" Ruud Gullit irányítása alatt nem mutat semmit, ez teljesen. Egyszer arrogáns a temperamentumban és a játék tisztességes játékában, Baydachny ideje olyan unalmas flegmatikusvá vált, amely határozottan idegen az erőszakos kaukázusi riválishoz. A legrosszabb teljesítményt az összes a klub a Premier League a gólok száma, primitív stílus és a növekvő elégedetlenség moraja bolelschitskoy környezet - ez a most „Terek” Gullit, aki megígérte, ma reggel furcsa orosz rajongói szexi futball. Ugyanakkor a holland edző ezen a héten, ahol volt, és ami táplálta szempontjából szórakoztató és a kenyér - 11 May Groznijban atmoszférában pompa és a kapcsolódó időtartam új stadion megnyílt. Mi nem az az oka, hogy végre élvezhessük a játékosok játékát?

A "Lokomotiv" nem kezdődött az első percekről, és elgondolatlanul bolyhosodott a vendégek kapuin, inkább a kezdeményezés gyors célját választotta. "Terek" igyekezett szigorú küzdelmet "vasúti" a mező közepén és rasstaralsya az egyenlítő az első félidőben egy igazán első éles epizód a mérkőzésen. A "Loco" büntetőjogosultja hosszú távon megszakadt pontosan Shamil Asildarov lábánál, aki tizenöt éves korosztályból viszont gyönyörűen megdöbbent. Guilherme tehetetlen volt, hogy segítse a partnereit, de a kapus egy keresztléccel ment meg! Ezen az epizódon, mint kiderült, nem kipusztult. A labdát a "bár" -ba ütközték Vlasovnál, aki a "Locomotive" védőit kényszerítette arra, hogy a helyzetet szögletes helyzetbe hozza. Rajz egy normál mező sarkában vezetett labor, első pillantásra, sokk-döfés a mester kapuja, de Guilherme kockáztatták a labdát, hogy mögötte a „szalag”.

És mi a "mozdony"? A nedves területen tulajdonosok megpróbálták egyesíteni, egyszer vagy kétszer, „vasúti” volt lehetséges, mivel a behatoló fogaskerék döntött, hogy a vagyonát Dzhanaeva, de a valós veszélyt jelent a kapu „Terek” Ezek razziák nem végezte. Pontos, amíg a huszonnyolcadik perc - amikor Loskov jobb otpasoval a büntetés területén a felszabadult az első percek Sychev. Dmitry megpróbált csatlakozni a Shishkin támadáshoz, de a védőgolyó visszavágott. Ezúttal a csatár nem merészelte filozofizálni, és balra ellenőrizte Dzhanaeva erejét. A kapus egy ütéssel pontosan a lábán Shishkin-tel ért, aki nem hagyhatta el az üres gólt - 1: 0! Egy kicsit később, Sychev egyértelműen megmutatta, miért nem találta Yuri Krasnozhan a támadót az első csapatban egy sor közelmúltban.

Felismerve, hogy az üdvösséget a támadásban kell keresni, Gullit a második félidő első percében felszabadult a Mguni mezőn. Egyszer, az úton, a holland volt, aki látta ezt a fickót Donetsk Metallurgban, és ragaszkodott ahhoz, hogy megszerzi. Miután bármit után megjelent a játék, zimbabwei Gullit is köszönöm a bizalmat, de a szétszerelés Mguni és Dyuritsy időben közbelépett Burlak és biztosítani a partnere. Tovább - tovább! Mguni átvette a labdát a "Loco" büntetőközpont közepén, kitalálta a védőket, és készen állt a végső csapásra, Burlak azonban újra megdöntötte a fekete támadót. Ezúttal a büntetés árán! Valódi esély arra, hogy szűkítse a rést a számlán, "Terek" tétlenül tönkretett!

Asildarov elégedett volt a "pont" Guillerme, és a kiválasztás a leggyorsabb Dyuritsa! A "Lokomotiv" Dzhanaev kapujával szemben támadt éles támadásokkal. Az első Ignatievnek esélye volt, ami nem "csavarja" meg a labdát a helyes irányba - Aztán Dmitri Loskov bement a tizenhatos bal oldalán, tudta egymaga eldönteni az epizód azonban úgy döntött, hogy a lényeg, hogy a hű és otpasoval a központban - a védők „Terek” lokalizált fenyegetés! Szó szerint azonnal Roman Shishkin elszalasztott egy remek lehetőséget, hogy regisztráljon egy kalapot, melyből a vendégek védelmezője az utolsó pillanatban lerúgta a labdát. "Terek" csattant fel abban a pillanatban, amikor Mguni Asildarovnak teremtett, de Shamil azon a napon szerencsétlen volt.

De az íz a "Locomotive" -on jött, amely hat tucat perc után levette az összes kérdést a győztesről. Ez jött a futás Glushakov lövés a jobb "kilenc" büntették a védők a vendégek lassúságát - 3: 0! A "Terek" nagy része lassan eltűnt a fennmaradó időben, és a "vasút" ismét sikerült a labdát megmarkolni. Dmitry Sychev mindent megtett Gatagovnak, aki mindössze mindent - a közelükben a vendégek kapuját lőtték le - 4: 0! Megérdemelt győzelem, a "Loco", amely szintén nagy volt, megengedte Yuri Krasnozhan csapatának, hogy a kilencedik forduló során vegye a versenyasztal első sorát. És Gullit újra visszatér a pajzson, és a jövőre nézve komor gondolatokkal. Úgy tűnik, hogy a vendégszerető Kaukázussal való elválás közelebb kerül.

"Locomotor" - "Terek" - 4: 0 (2: 0)