20 Tények a Simpson családról

20 Tények a Simpson családról


01. Ahogy Sting egyszer megjegyezte: "A nukleáris háború jobb, mint a Simpson család nélkül". 23 év szédítő siker, 507 epizód! Talán az alkotók nem fogják felemelni a kezüket ahhoz, hogy ilyen búzadrágot kössenek, és holttolják a hollywoodi tejet a húsba?

02. Időről időre a "Simpson család" alkotói és azok, akik majdnem negyedszázada vbuhival ebben az esetben milliók, hirtelen elhagyták hőseik halhatatlanságát. Fox általában véve kétségbe vonta egy sorozat sikerét, így az első szezon rövidebb, mint a többi, majdnem kétszer. És az utóbbi 10 évben folyamatosan a projekt lezárásáról szólnak.

03. A "Simpsons" sorozat létrehozása 6-7 hónapot vesz igénybe, vagy még többet. Ugyanakkor több tucat epizód van a munkahelyen. A történetírás és a szinkronizálás Hollywoodban történik, minden más Koreában van. "Minőségi és olcsó!" - mondják az amerikaiak, így megtakarítva a költségvetés egyharmadát!

04. A "Simpsons" egy sorozatának előállítása valamivel kevesebb, mint kétmillió dollárba kerül. 400 000 - díjat hat pontozási szereplőnek. A kezdet kezdetén 10-szer kevesebbet kaptak ugyanarra a munkára.

05. Matt Groenig azt állítja, hogy olyan projektet hozott létre, amely közel egynegyedét, 15 perc alatt táplálja. Így volt. Az 1980-as években Gröning az "Élet a Pokolban" aranyos címet vonta össze. A főhős a képregény nyúl volt, aki így süllyedt a lélek gyártók csatorna „Fox |”, hogy a művész állást ajánlottak - zömök rajzfilm intro a „The Tracey Ullman Show-ban.” Ül a váróban az új hatóságok, Gröning hirtelen rájött, hogy nem szeretné, hogy minden jogot a nyulak televízió. Aztán feljött és új karaktereket festett.

06. Elfogadott, hogy a Simpson családot egy diszfunkcionális család élénk példájaként tekintsük, de ez egyáltalán nem így van. Homer és Marge őrült egymásról (a házasságát egy prostituált a Las Vegas részeg, és az ő rongyos légzés Ringo Starr - nem számít), három gyermeke van, egy szép otthon, egy stabil munkahely, a család feje, minden vasárnap ők menj a templomba ... Hát, gondold meg egy ceruzát az agyban! És veled ez nem történt meg?

07. Röviddel a vége az első elnöke az Egyesült Államok házastárs szezon Barbara Bush azt mondta újságíróknak, hogy „The Simpsons” - a leghülyébb dolog, amit valaha láttam életemben. " Sam George HW Bush nem csak hogy nem vitatkozni feleségével, de azt mondta, hogy hadjárata során: „Mi továbbra is a munka erősítése az amerikai család, amíg meg nem győződünk meg több, mint egy Walton, és semmilyen módon nem hasonlít Cimpsonov ! ».

08. Ahhoz, hogy a "Simpson" -ot kapja, ritka szerencse. Kérdezd legalább Viktor Janukovicsot, aki a tavalyi szezonban megjelent az ukrán maffia képében. A forgatókönyvírók a "Queen Monologues" David Beckham epizód hősét akarták készíteni, de a Fox producerek úgy döntöttek, hogy túlságosan kövér egy futballista számára. Ezért Londonban a Simpsons találkozott Ian McKellen színészével, Joan Rowling íróval és Tony Blair miniszterelnökemmel, akit Homer Mr. Beanért vett. By the way, a brit miniszterelnök önmagát is kifejezte - nagy ritkaság a "Simpsons" vendégének ilyen rangú.

10. A Paul McCartney és felesége sorozatos megjelenésének fő feltétele Lisa vegetáriánus átalakulása volt. Nos, hogyan tagadhatom meg uram! Ráadásul egy ilyen részlet automatikusan létrehozott egy csomó érdekes cselekményt.

12. Az egyetlen idősor 2 van összekötve egy alany volt megfigyelhető a végén a hatodik - az elején a hetedik évad „Ki lőtt Mr. Burns?” Annak érdekében, hogy a forrásban lévő agy közötti négy hónapot a sorozat jelentette találgatás. A győztesnek megígérte, hogy felhívja és illessze be a jövő sorozat egyikébe, de senki sem adott helyes választ.

14. A "Simpsons" a világ közel száz országában mutatkozik meg. A nyelvi akadály és az alkalmazkodás problémái sem. De vannak kivételek. Például az Egyesült Arab Emírségek, helyi fordítás Homer kitölti a nem sör és szóda, és nem fogyaszt hot dog, szalonna, kolbász és a marhahús.

15. Néhány évvel ezelőtt a "Entertainment Weekly" magazin Homernek nevezte az elmúlt 20 év kiemelkedő filmhőst. Ugyanebben az évben Atlanta-ben a tudósok géneket fedeztek fel egerekben, amelyet "Homer Simpson-génnek" neveztek. Ha letiltja, az állatok jobban emlékeznek a körülöttük lévő tárgyakra, és gyorsan megtalálják a kiutat a labirintusból. Egyszerűen fogalmazva, a "Homer Simpson-gén" korlátozza a tanulási és tanulási képességeket.

17. Még a Vatikán is jóváhagyja a hollywoodi animációs sorozatot, bár elvben a Simpsons anathema adásának okai közel azonosak az egész sorozattal. Ne feledkezzen meg legalább egy olyan epizódról, ahol a meztelen Homer táncol a templomban a "Én tettem szeretni" csókot a keresztben a gitár helyett! Kipróbálnám, hogy ez a Megváltó Krisztus székesegyház. Azonban a Vatikán állami újsága hangsúlyozza, hogy a sorozat fő előnye reális és okos tantárgy. És általában az újságíró összefoglalja, már régóta lehet beszélni egy bizonyos Simpson teológiájáról, és olyan epizódok, mint Homer, amikor Homer összezavarja Superman-szel az Istent, csak humor.

20. Hol van Springfield? Ez a szám 23 éve kísértette a rajongókat. "Gyermekként nézegettem a tévésorozatot" Apa tudja ", amelynek helyszíne Springfield volt" - mondta Matt Groening. "Azt gondoltam, hogy ez ugyanaz a Springfield, ami a városom mellett van - én magam is Portlandból származom. Bár sokkal később megtudta, hogy ez egy kitalált név. A "Simpson" -ben ugyanezt tettem, mert valószínűleg minden államnak van neve, ezért azt gondolhatjuk, hogy a Simpsons "városában" él.

Kapcsolódó cikkek