25 éves vagyok, hölgy vagyok

A gyermekkorban élő szülők azt mondták, hogy egy fiatalember, aki esküvő és házasságtörés nélkül él, egy nagy bűn.

És mit gondolsz?

Ki vagy te? Egy keresztény, muszlim? Akkor miért nem megy a közösséghez? Amennyire én tudom, a közösségekkel vannak találkozóközpontok, ahol bemutatják azokat a fiatal férfiakat és nőket, akik házasodni akarnak.

És egyébként. A "hagyományos családi értékek" a házasság előtti tisztaság mellett azt sugallják, hogy a feleséget szülei vagy lánya keresi. Elmondtad a szüleidnek, hogy házasodni akarsz? Arra a kérdésre, hogy talál egy párat?

Barátságosan beszéltünk. Hízelgett
Csak szárnyas volt
így gyönyörűen figyelt rám, és tetszett nekem
egy társkereső oldalon kezdett kommunikálni egy nagyon gazdag ember
Különösen azért, mert öreg nekem.

Kíváncsi vagyok, legalább szeretett egyet? Legalább egy személy. A következő idézetekből: tetszett, hízelgett, megközelítés, nem közelít. És bár együttérzés volt, élénk emberi érdeklődés volt az egyiknek is? Az a benyomás a történetből, hogy tetszett neked a cukorka-csokor rituálék, de a személy nem törődött vele.

az egyetlen, aki értékelni fog engem, mint ő,

A 11 osztály befejezése után mentem dolgozni, mert senki nem lépett be az intézetbe. Eladtam kosmetiku.Mne 19 éves volt, amikor találkoztam egy házas ember 32 years.I rögtön elmagyaráztam, hogy nem felelnek meg a házas, mert nem akar felmászni valaki semyu.On gazdag volt.

Hízelgett, hogy ilyen gazdag ember jön hozzám

Aztán találkoztam egy gazdag fiatalemberrel, aki roma volt, 25 éves volt.

Aztán fodrászként kezdtem dolgozni. Vitalik pedig megismerkedett velem, gazdag családból származott.

Itt a társkereső site kezdett kommunikálni egy nagyon gazdag ember, Misha, akkor volt 34.

nem volt szabad ideje, és nem találkozóhely, minden) rábukkant a legmegfelelőbb formában: egy fiatal férfi keres egy szűz hogy hozzon létre egy boldog család, annak érdekében, hogy tud. "

Most nem találkozom senkivel, hanem másokkal. akik családokat hoznak létre, akik először polgári házasságban élnek; ajándékokat kapnak, gazdag emberek szeretőinek;

Kapcsolódó cikkek