2018 - július - 11

- Látta a szemét? - Nos, igen, láttam. Barna, gyönyörű. - És láttam benne, hogy éjszaka éjszaka miattad, bolond, zokogás.

Moszkva - nagy eső. A haj nem ment rosszul. Szentpétervár egy kaotikus szél. Frizura - normális. Novoszibirszk hóvihar. A frizura nem változott. ... hallgatta a jelentést Alexander Rosenbaum turnéjáról (Tanusha *)

-Akkor Buhaet? "Kedves, hülye bingám és sluts-gopnitsa. Egy jó társaságban, jó üzletben megengedem magamnak egy jó italt. (Tanusha *) Tudjon meg többet

(Még nincs értékelés)

Hamarosan eljön az idő, amikor a lányok a fiúkhoz fordulnak a klubokban, és azt mondják: "Eeee, mi olyan szép és érdemes?" (Tanusha *)

Találkoztam egy olyan fickóval, mint egy normális srác, és éjszaka büszke aláírással küldte el méltóságát: "Én vagyok." Nos, Che vagyok, az internet legnagyobb tagjának fotója, és aláírással küldte: "És ez az enyém!" (Tanusha *)

Van barna szemed? - Igen, mi van? -Opasno. -Miért? -Miért? - Azt mondják, hogy ha beleszeretsz a barna szeműekbe, akkor soha nem fogsz tudni abbahagyni a szeretetet. További információ

(Még nincs értékelés)

Csak egy orosz személy vezethet egy egér nyíllal, egy repülőt egy manitúral))

Minden típus-top sarkú smink és EGE lesz a miénk, de nem az enyém. Az egész EGE csak a tiéd, ha a szurkolók veled vannak)))) Fedezze fel és nézzen ki sok receptet, egy csipetnyi belőlük. Mindent leírták? Cool? Igen! 100% -ot szerzett!

Kócos: hozza fel egy ismeretlen devushku.Vdrug ő esik obmorok.V kórházban kiderül, hogy terhes, és azt mondja, hogy te vagy az apa rebonka.Vy kell csinálni egy tesztet DNK.Vrach jelentéseket, hogy genetikailag steril és ott eszedbe jut, hogy otthon van három gyermeke! (Tanusha *) Több

(Még nincs értékelés)

Meg kell változtatni a LIFE-t, nem pedig a státuszokat.

Megtanulva kívánságaimat, a tündér megtörte a mágikus pálcát, meghalt az aranyhal, és Hottabych általában borotválkozott

Kapcsolódó cikkek