Anji "az első győzelem az európai versenyben (videó), a hivatalos honlapja FC" Anji "

Anji

"Anji" (Oroszország) - "Honved" (Magyarország) - 1: 0 (1: 0)

"Anji" (Makhachkala): Gabulov, Logashov, Samba, Joao Carlos, Zhirkov (Tagirbekov, 77), Shatov (Lakhiyalov, 70), Ehmedov, Zhusiley, Bussufa, Eto, Traore (gyanta 82).

"Honvéd" (Budapest): Kemenesh, Vidovic, Ignyatovich, Debrecen Lovric, Khidi (Vechei 61), Johnson, Ivancic (Diarra, 81.), Chami, Deltseg Diaby (visszatérő, 56).

Figyelmeztetések: Zhirkov, 44. Samba, 89.

Bíró: Yefet (Izrael).

Anji

És eljött ez a nap, ami a Dagesztán futballszurkolók 11 éve vár. Makhachkala "Anji" visszatért az Európai Kupára, és a sorsolás eredményei után a magyar "Honvéd" versenytársakba került.

Sajnos, a tilalom a gazdaságban UEFA mérkőzések Dagesztánban továbbra is érvényben van, és a hazai meccsen, az „Anji” erőszakkal tartotta az elővárosi Ramenskoye. Támogatása nélkül a csapat nem megy: a sík és a busz a fővárosba ment, hogy a rajongók a Mahacskala, a moszkvai régióban, hogy támogassa a csapat jött száz Dagestani itt élek, a csecsenek, oszétok, Kabardians orosz. „Anji”, amely az európai kupa Dagesztánban, a Kaukázus és az egész orosz labdarúgó, volt egy kiváló tényező egyesítése szurkolók. Miközben egyértelmű, hogy a stadion egy mérkőzés a fővárosban Dagesztánban lenne zsúfolásig megtelt ...

Anji

Ellentétben a félelmek az újonc "Anji" Lasina Traore az első percek megjelent a területen, figyelembe véve a helyét a frontvonal a támadás. Érdemes megjegyezni, hogy Yuri Zhirkov ezúttal bal oldalon állt a védelemben, de Samuel Eto'o az anguish támadás teljes frontján lépett fel.
Anji

A "Honvéd", amely megfelel a nevének ("védő"), szigorúan védekezett, védekezni nagy erővel. De a finn bajnokság minden percében a fárasztó, a technikai riválisok nehezebbé váltak, és a vendégek kapuja volt az első pillanata.
Anji

Makhachkala lakosainak támadója Eto'o. melyeknek a magyarjai nem tudnak ellenállni. Első veszélyes csapása a keresztsávot tükrözi, a második esetben sikeres csikorgás után Sámuel inkább a passzust adja, de Bussufának nincs ideje a kamrára.
Anji

E epizódok között az "Anji" végül számlát nyit: hosszú távú sztrájk Jusiley. Ricochet Ignatovich - és a labda repül a háló kapu Kemenesh - 1: 0.

A 34. percben a vendégek csak egyetlen szünetet tartottak a szünetben: Chami megtalálás után a labda néhány centiméterrel szétváltozott a bárban.

És mielőtt elindulna a szekrényekbe, szó szerint levágták az esélyt Traore-ról. lezárva a Bussuf ragyogó kamráját. Laska a kaput több méterrel elhagyja.

A második félidő ugyanolyan ritmust tartott, de a magyarok védekezésben még szigorúbbak voltak, mint a szünet előtt. Makhachkala lakói mindhárom helyettesítővel rendelkeztek, az ellenfél céljának kulcsát keresték, de a fiókban lévő rés nem nőtt. A legveszélyesebb volt a Dagestani csapatkapitány részvételével zajló epizód, amelynek hatását a "Hoveda" kapusa tükrözte.

Anji

Így az "Anji" elnyerte az Eurotournament történelmének első győzelmét. Gratulálunk csapatunknak a sikerhez és kifejezzük reményüket, hogy ez csak az első lépés a győzelmünk nagy ösvényén.

A visszatérési mérkőzést egy héten Budapesten tartják.

Az Fc-anji egy szöveges közvetítést vezetett az ülésen. Itt olvashatsz itt >>> (LIVE!)

Anji
A vezető Arbiter - Alex száraz ma 02:25 A főbíró a meccs 17. forduló Rosgosstrakh orosz bajnokság „Anji” - „mozdony”, Alexei Dry kijelölt Moszkva, Lyubertsy.