9 A macska a házban, a tehén az edényben nem vagyunk prüszkölők, nem vagyunk képmutatók

Azt mondom, hogy egy pókának ugyanolyan joga van az élethez, mint a kóc és a férfi? Igen. És nem látok semmilyen logikus okot arra, hogy másképp gondolkodjam.

Távolítsa el ezt az önelégült vigyort az arcodról. Az idők és kultúrák egyik legfontosabb tanulsága az, hogy mindannyian bigotok vagyunk, s bár elítéljük valaki más képmutatását, tápláljuk saját képmutatását.

Ha meglátogatja Seattle-t, győződjön meg arról, hogy a Pike Place piacon van. Tízmillió látogató egész évben zsúfolt a virágtermekben, pékségekben, friss élelmiszerboltokban, kifinomult sajtokat, édességeket, gombákat, gyümölcsöket és szalámit vásárolt. És a legjobb része ennek a piacon - a halak részén, ahol a férfiak gumicsizmát és egy szürke kabát kapucnival elhajítani hatalmas lazac nyolc kilogramm öt méter az eladó is viselt kabátot. A közönség szereti ezt a látványt - nevetnek és fotókat készítenek. Magam is láttam mindent, nevetni is, és fotót készítettem.

Ossza meg ezt az oldalt

Hasonló fejezetek más könyvekből

A macska beszél az emberi nyelven Lehet, hogy egy kutya valójában az ember legjobb barátja, de egy macskának nincs jobb barátja, mint maga. A macskákat lehet szeretni vagy gyűlölni (egészen a villanykörülménnyel szemben érzett érzelmeket!), Ezek az állatok azonban olyan hosszú ideig élnek egy ember mellett,

A bizonytalanság sablonja vagy Valami, amit te, a tehenek, tényleg nem értettem "Mindaddig, de önéletrajz lesz, a jó ismerősök tömeges kivégzéseivel". „Nos, - Van, hogy egész úton shuffle, sodrott, vegyes, rágni, otrygnu ... azok a fűszerek hozzáadása annyira átázott, hogy honnan

A CAT NEM VISSZA A KÖZÚT! Ezt mindenki tudni akarja. Arisztotelész voltam mélyen undort a "The Bear" filmből. Nem azért, mert közömbös vagyok az állatokkal szemben. Zavarba jöttem, hogy ránézek, mintha valami obszcén dolgot mutattak volna nekik, mert a filmesek

- A halott macska. Tegye a kezét a térdére a kezével. A jobb oldalon fényesen és figuratív módon képzelje el a terméket, amely különösen káros. Képzeld el minél alaposabban - szaggal és ízzel. És a bal tenyéren is, világosan képzeljen valamit

SKINNY tehén - még nem Gazelle nem eszik halat, vagy hús, úgyhogy nem volt bőr, nem rozhi.D.E.Est mentális rendellenesség - anorexia nervosa. Ez egy nagyon súlyos betegség, amely általában a kórházzal végződik, és gyakran halálos kimenetel.

Megtanult járni, mint egy macska Egy ember, szenved az artériák gyulladása, kénytelen volt a gyógyszereket, amelyek a vér vékonyabb, de tőlük zúzódások és krovotechenie.Snachala észrevette, hogy gyakrabban, mint máskor, eléri a bútorokat, ennek eredményeként a

Egy olyan macska, amely egyedül sétál Nem akarja, hogy függ az emberektől, legyen engedelmes és gyenge, a nő törekszik a szabadságra és a függetlenségre. Megtanul döntéseket hozni, és felelősséget vállal a tetteiért. Az élet problémáival küzd, és merészen halad a megfogalmazott cél felé.

1. "Macska": felnyúlások háttámogatással Cél. A mellkasi izmok vizsgálata, a karok, a sajtó, a hátra. Álljon mind a négyen, a tenyéren és térdén. Lassan, hajlítsa le a hátát, és megnyomva a mellkasát a padlóhoz nyomja előre a testet

"Macska és egér" A fizikai osztály egyik okos, de kissé ideges hallgatója szereti gondosan és logikusan elhelyezni a palackokat, amikor a "Cat and the Mouse" bárban dolgozik. Az új "Symbolik" ásványvíz borítóján három különböző szimbólum található:

Kapcsolódó cikkek