534. fejezet

- Ne említsd ezt, kis barátom. Megmentette a diákom életét, így nem tudtam elviselni. Sőt, nem sok segítséget nyújtottam. Ez volt az erős akaratod, és a titokzatos hatalom, amivel feléledtél, hogy segítsen neked. "

Feng Mester Run Feng mosollyal mosolygott. Jiang Cheng nagyon jó benyomást tett erről a nagyszerű mester Run Fengről. Ez nemcsak azért történt, mert az öreg szerzetes segített megmenteni az életét, hanem azért is, mert ez a szerzetes nem viselkedett arrogánsan, bár ő volt a kilencedik osztály alsóbb szentje. Az isteni kontinensen a Szent az volt a legfelsőbb lény; Az az ember, aki tényleg a tetején állt. Nem is beszélve az alsó ötödik osztályról, még az Alsószent I. osztály is tiszteletben fogja tartani, bárhová is megy. Kivétel nélkül mindezek a lények arrogánsak voltak.

Nyilvánvalóan a Nagy Mester Run Feng igazi kiemelkedő szerzetes volt. Egyetlen közönséges ember sem hasonlítható össze vele.

"Testvér Jiang, jó, hogy végre felépült. De Da Huangnak kevésbé volt szerencséje.

Ezt mondva Tiran Da Huangra nézett, aki még mindig a földön feküdt.

Jiang Chen sokkos sikoltozni kezdett. Csak most emlékezett Da Huangra. Amikor egy hegyvidéken voltak, nem messze a Liang tartomány határtól, Da Huang az utolsó pillanatban állt, hogy megvédje őt az Asura palotától származó három hatalmas katonától, és súlyos reakciókat szenvedett. Jiang Chen még mindig jól emlékezett arra, hogy Da Huang az égből esett, és nagyon lehangolónak tűnt.

Jiang Chen megfordult, és látta, hogy Da Huang nyugodtan fekszik a padlón. Számos szanszkrit még mindig körüljárta a testét, de Da Huang mély álomba merült. Ha ez volt a múltban, Jiang Chen nagyon boldogan látná, hogy Da Huang alszik, mert a kutya alvásnak is termesztését jelentette, és amikor aludt, mindig magasabb szférákra indult.

Amikor azonban Da Huangra nézett, és csendesen feküdt a padlón, Jiang Chen egyáltalán nem érezte magát boldoggá. Gyorsan felkelt Da Huang mellé, majd lélek energiáját a Lélek nagy eredetének tudásával küldte el, és elküldte Da Huang testének, hogy vizsgálja meg állapotát fentről lefelé.

Valójában Huang sérülései nem voltak nagyon súlyosak. Minden belső szerve még mindig érintetlen volt, de a vér nagyon nyugodt volt. Úgy tűnt, hogy túlságosan elveszítette a vér lényegét, mert életereje rendkívül gyenge volt, mintha bármikor eltűnhetne. Mindezt a tiltott felszerelés és a sérült kard használata ellenére okozta. Ez volt a legszörnyűbb módszer, és Da Huangot mély komájává tette.

Első pillantásra Da Huang halott volt, mivel életereje rendkívül gyenge volt, de még mindig életben volt. Az ilyen kényszeres kóma azonban rendkívül szörnyű volt, mert ha túl hosszú ideig ebben az állapotban maradt és nem ébredt fel, végül meghalna, és soha nem tér vissza az életébe.

"Ez a kutya az Isteni Szörnyeteg genealógiája, de sajnos komoly hatással volt, és kómába esett. Ez nehéz helyzet, és mindent megteszek, hogy segítsen

a Lotus Sutra használata. Az eddigi eredmények alapján azonban úgy tűnik, hogy a Lotus Sutra nem hozott semmilyen pozitív eredményt. Vérvonalának szüksége van ébredésre, szemben a helyzetével, amikor arra volt szükség, hogy felébressze a lelkedet. "

Mondta a nagymester Ren Feng.

"Most meg kell tennie, hogy kiengessük a kómából, amint felébredjük az isteni fenevad genealógiáját, minden mást meglehetősen könnyű lesz."

Jiang Chen bólintott. A Grand Master Run Fan-hez képest egyértelműbb képet kapott Da Huang állapotáról.

Ezután Jiang Chen karddal átnyújtotta az ujjait, és ujjai hegyéből éles arany fényt hozott létre, a karjára mutatott és vágta. Nagy metszés történt, és a vér azonnal megszökött a sebből. Az egész folyamat során, Jiang Chen soha nem ráncolta a szemöldökét.

Tétovázás nélkül küldte a vért a Da Huang szájából. Friss vére egyenes vonalba fordult, mint egy folyó vízfolyás, és Da Huang szájába áramlott.

- Testvér Jiang, mit csinálsz?

A zsarnok megdöbbentette Jiang Chen cselekedeteivel. Jiang Chen csak felépült, de vérét adta. Ez nem jó Jiang Chen számára.

"Egy kis barátom, a véred Yang tiszta energiáját tartalmazza, és éppen megtapasztaltad az Égi Sérelmet, ami miatt szent orvosság lett. Megpróbálod a saját véredet felhasználni, hogy felébressze vérvonalát. Egy kis barát, te igazi ember vagy. Mindazonáltal te ember vagy, és ő egy démon. Bár a véred segít neki egy kicsit, nem hiszem, hogy az eredmények jelentősek lesznek. "

Mondta a nagy mester Run Feng. A szeme tele volt jóváhagyással, amikor Jiang Chen-re nézett. A démon megmentésére Jiang Chen nem sokáig gondolkodott, és azonnal adta a vérét. Ez azt mutatta, hogy Jiang Chen valódi ember volt; egy ember, aki értékeli a barátságot. Nagyon kellemes volt, hogy a tanítványa képes volt barátkozni egy ilyen zsenialommal.

- Bár a legcsekélyebb segítséget is hozhatja, nem bánom, hogy eladja az egész véremet.

Jiang Chen kifejeződése továbbra is közömbös. Jobban tudta, mint Grand Master Run Feng, mi van Da Huang állapotával. Mint a legnagyobb szent az ég alatt, nem az alsó szent IX. Osztály egyike tudta és tapasztalatait hasonlítsa össze.

Jiang Chen azt is érzékelte, hogy a vére megváltozott. Úgy érezte, hogy a vér megváltozott az utolsó átalakulás után, és határozottan segítene a sárkánylovának, Da Huangnak.

Miután Da Huang felszívta néhány vérét, Jiang Chen kivette a tablettát, és táplálja Da Huangnak. Amikor a tabletta a Da Huang testébe esett, azonnal átalakult számos energiaforrásba, és Da Huang testének felszínén kezdett áramlani. Az energia annyira erős volt, hogy bárki érezhette kívülről.

"Kicsi barátom, milyen pirulát ez?" Miért nem láttam ezt soha?

A nagy mester Run Feng nem tudta megtartani a meglepetését, és így kérdezte. Tapasztalataival ritkán találkozott valami ismeretlenével. Soha nem látott hasonló tablettákat, mint amit Jiang Chen adott Da Huangnak.

* [P: korábban egy kicsit rosszul voltam, és lefordítottam a Kilenc Égek Szent Vízévé]

"Ez a Sötétség Villámharca a Kilenc Napokból. Én teremtettem, az Égi Szerencsétlenséggel szemben. Hiszem, hogy a nagy mester már hallott róla. A véröm és a tabletta segítségével biztos vagyok benne, hogy Da Huang-ot kómából kiveszem. Bár nem fog hamarosan felébredni, garantálhatom, hogy nem lesz baleset vele.

Annak érdekében, hogy Da Huang genealógiája ébredjen, szükségessé vált egy különleges démon vérének, mint például a Burning Stallionnak a lényege. Azonban mielőtt megtalálta volna az ilyen démonokat, Jiang Chengnek stabilizálnia kellett Da Huang állapotát. A Lotus Sutra egyedül kevés volt

- Mi, a kilenc napsugár Villámsárgája?

A nagy mester Run Feng, sokkolta, felkiáltott, amikor meghallotta a tabletta nevét, képtelen nyugodt maradni. Jiang Chen szeme tágra nyílt; a kiemelkedő szerzetes viselkedése teljesen elpárolgott. Mindaz, ami az arcán maradt, rémült volt.

A zsarnok is megdöbbent. Először látta, hogy az õ ura olyan erõsen reagált valamire, és majdnem elvesztette az összes viselkedést. A zsarnok még soha nem hallott a kilenc napsugár Villámlúd Sárkány Pilljáról, de a neve alapján ítélve szokatlan pirulát kell lennie. Ellenkező esetben a mester nem reagálna így.

- Rendben van, kilenc napsugár Villámsárgája.

Jiang Chen bólintott. Nem volt indoka, hogy hazudjon a Nagy Mester Run Fenu-nak.

"Mennyország, ez egy olyan tabletta, amely csak a legendákban létezik! Soha nem gondoltam, hogy valóban létre lehet hozni, és nem csak ez, a Csata király hozta létre! Ha ez a tabletta nyilvános, biztos vagyok benne, hogy minden ember az Isteni Földön elveszíti az elméjét, és harcol majd érte. "

A nagy mester Run Feng nagyon izgatott volt, úgy tűnt, hogy élete megérte azt a tényt, hogy élt ezzel a ponttal, mert tanúja lehetett egy szent tabletta, mint például a The Nimble Dragon's Nine Suns Pill.

Kapcsolódó cikkek