14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

Ha még nem láttál egyetlen drámát a koreai színésznő, Song Hye Gee részvételével, akkor azonnal kijavítsd ezt a hibát. Kedves, közvetlen és hihetetlenül bájos hősnői, mint mindenki kivétel nélkül. 14 érdekes tényt gyűjtöttünk az egyik legnépszerűbb koreai színésznõnek - Song Hye Ge.

14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

2. Song Hye Gye végzett a Men-Suk Női Gimnáziumban. a Yun Kwan Női Gimnázium és a Xie Chen Egyetem után. Gyermekként a lány a művészi felvonuláson, úszáson és zongorázáson vett részt.

14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

4. A közönség dicsősége és szerelme a Xhe-hez tartozott, miután az "Őszi az én szívemben" és az "All-Bank" drámáiban szerepelt. Nos, a "Szeretett ház" homoszexuális és pozitív TV-sorozat szerepe végül megerősítette a színésznő sikerét. A Song Hye Gee rajongói ünnepli a sokoldalú tehetségét, könnyedén küzd a tragikus és komikus szerepekkel.

14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

6. Személyes életét Ő gondosan elrejti. A rajongók csak azt tudják, hogy egy ideig találkozott Li Ben Hon színészével, majd Hen Bin színészével.

14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

8. A Song Hye Gee-t ismételten meghívták a hollywoodi filmekben való megjelenésre, de ő nem hajlandó elhinni, hogy a javasolt szerepek nem feltárhatják kreativitását.

14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

10. Kedvenc színésznő - Big Bang. "Úgy érzem, feltöltem, amikor Big Bang-dal hallgatok. Szeretem, hogyan maradnak a színpadon, és megmutatják a szabadságérzetüket. Azonban sajnálatos, hogy nem vettem részt sem a koncertjein, "mondta Xhe egy interjúban.

14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

11. A színésznő utolsó születésnapján a rajongók szokatlan ajándékot tettek neki. A Song Hye-he nevében összesen 11.220.000 nyereményt (11.220 USA dollárt) adományozott a Szöul Nemzeti Egyetem Gyermekkórházának.

12. A szűk munkarend ellenére a koreai sztár időt talál a képzésre. Legalább hetente négyszer meglátogatja az edzőtermet, a pilates gyakorlását és a nyújtást.

14 Tények az élet a koreai színésznő álma hehe, női portál comode

13. Song Hye Gee betartja a megfelelő táplálkozást. Gyorsétel és szeszes italok ellen van. A hús a halat és a zöldséget kedveli. A kedvenc étel a tökök leves.

14. Ő maga gondozásában népszerű és progresszív módszereket használ. Kéthetente egyszer tojásfehérjét és mézet maszkolja, hogy eltávolítsa a finom ráncokat, és egészséges ragyogást biztosítson a bőrnek. A fáradtság jeleinek elrejtése érdekében a jégkockák segítenek a bőrnek a szeme körül dörzsölni. Minden este, egy színésznő az arcára vagy szövetmaszkot vagy patch-töltőanyagot helyez. Fiú szerint ezek az alapok táplálják a bőrt és segíti az öregedés jeleit.

Kapcsolódó cikkek