6 Ways to get a tan, mint az angyal victoria titka, a gyakorlat

Hónapos edzés, kiegyensúlyozott táplálkozás és végtelen felszerelés után az egyetlen dolog, amit a Victoria's Secret modellekhez adni a show előtt kifogástalan tan. És akkor jön a spray-autobronzant Jimmy Coco (nem szabad összekeverni Jimmy Choo-val!). A csodarendszer alkotója, Jimmy Coco, aki a Victoria Secret című munkája, bemutatja a lányok előkészítésének árnyalatait az ünnepi bemutatóra.

Milyen eszközökre van szükség?

A spray-auto-barnító Blast Spray Tan (Jimmy Coco) mellett pigmentált termékeket is adok, amelyek megváltoztatják a bőr árnyékát. A rózsaszín dobozokkal rendelkező modellekhez zöld alapozót használok a vörös foltok semlegesítésére. A sárga bőrön lévő bőrön lila bázist helyeztek. Az eredménynek a lehető legegyszerűbbnek kell lennie, és ez a kombináció a színes alap, az autosunburn és az alapítvány számára biztosítja ezt.

Mit lehet még tenni a modellek elkészítéséhez a spotlámpák csupasz fényében?

Ezek a lányok majdnem tökéletesek, ezért rendkívül ritka, hogy valamit beállítson. Igaz, minden modell támogatja a kontúrt. Ez lehetővé teszi, hogy a penészgombákat a legelőnyösebb megvilágításban megkönnyítse. Először a gerincnek egy kicsit sötétebb árnyalatát, a központi vonalat pedig a napplexustól a has aljáig emlegetem. A mellkas mélyedésein kissé elmélyítem a csillogást, hogy a nyakkivágás könnyebb legyen. Ez adja a mellszobrot egy extra térfogatnak és lendületet ad, továbbá vonzza a kinézetüket a gyönyörű alsóneműhöz, amit a lányok mutatnak. A fenék egyfajta felemelkedését is egy szív alakú kontúrozás segítségével hoztam létre: sötét vonalat vonszoltam le a fenékrészeken és a coccyx régióban, majd megfelelően árnyékoltam. És a kiálló részeken kissé könnyebb alapot alkalmazok, és villogó részecskéket adnak hozzá.

Mikor szabadul meg a szolárium használata előtt?

A Victoria Secret - egy-két napja a show előtt. Megkérdezem a modelleket, hogy 6-8 órával zuhanyozzanak az eljárás után, nedvesítsék meg egy törölközőt és alkalmazzanak egy gazdag krémet. A leégés hosszabb időt vesz igénybe, és jobban néz ki a jól hidratált bőrfelületen.

Hogyan adjunk természetes fényt a bőrnek?

Adja hozzá a hidratáló krémet kiemelőhöz vagy a morzsolódó villogó porhoz a testhez.

Hogyan lehet kijavítani a hibát?

Szalvéta a smink eltávolításához és az önbarcoló eltávolítóhoz Self-Tan Remover, St.Tropez. És az eredmény kijavítása érdekében semmi nem talált jobbat, mint a Spray Fixier Spray, a Kryolan. Ezután minden, amit előzőleg a bőrre alkalmaztál, nem maszatos, és nem mossa le vízzel, vagy verejtékezéssel. Csak a tartós smink eltávolítására használható.

Hogyan lehet meghosszabbítani a mesterséges csípést?

Semmi sem hatékonyabb, mint elegendő víz felhasználása és egy hidratáló krém lerakódása a fokozatosan sárgás hatásával.

Kapcsolódó cikkek