46 A hátsó ütközők eltávolítása és színezése

Hello mindenkinek.
Hosszú időre, vagy mi nem írt, nem volt ok, hanem hogy írjak valamit a szemétről - például megváltoztattam az olajat, mostam és mindent - nem akarok, és nem fogok.
Nos, volt egy kifogás, amelyet úgy terveztek, hogy eltávolítsák a hátsó lábakat és napsütésükre - mert volt egy kínai filmfenntartás sötét árnyalattal.
Mint mindenki tudja, az N150-es megállók csak a hátsó lökhárító eltávolításával távolítottak el, de ó, mint a törmelék volt, hogy vegye le a lökhárítót. És úgy döntött, megpróbálja megkülönböztetni a lökhárítót. És furcsa, ahogy minden történt. Így megpróbálom leírni szakaszokat, és részletesebben tudom használni, hogy kinek.
1. A fémfűrész fűrészlapával felfegyverkezve vágja le a lökhárítóból körülbelül 1 cm-es hajszálakat, és tartsa a lámpát.

Extrém alsó csapok: mínusz 1 - 1,5 cm

Itt van a hre ** zseblámpa tartása

Itt van egy kis konzol, amely vonzza a lökhárítót a lámpatesten keresztül

2. Kapcsolja ki a lámpát rögzítő többi anyát, és mindkét oldalán (csak a lámpa alatt) lazítsa meg a két anyát, amelyek vonzzák a lökhárítót.
3. Lassan lassan húzza ki a lámpát az ülésekről, jól, az 1. tételből származó hajtű nem engedheti el a lámpát. Miután lerövidítettük a csapot, lassan lenyomjuk és megpróbáljuk kissé meghajlítani a lökhárító belsejét, közelebb az autó közepéhez, hogy a lábfejből kilépjen.
4. A talp eltávolítása után óvatosan vigye vissza a lökhárító konzol eredeti helyzetét egy fogóval.
Ez minden ilyesmi.

Ezt az eredményt kapjuk - a lökhárító eltávolítása nélkül.

Nos, és további ötletekben egy kicsit korszerűsít, megáll, hogy lehetséges volt elhelyezni őket, mint egy lökhárító eltávolítása nélkül. Ie tegyen egy kis átjárót a fényszóró testébe, így felhelyezheted a csapra, majd húzhatod. A fényképhez hasonlóan.

tegyen egy folyosót a lökhárító csaphoz, azaz. vágja át a piros vonalakat

Nos tovább megállunk, és otthont adunk a tonizálásnak.
Kiderült, hogy így:

Kapcsolódó cikkek