15 éves vagyok

Üdvözlünk! 15 éves vagyok, kilencedik évfolyamon vagyok. Szeretnék megváltoztatni, mint korábban. Fáradt vagyok, néha úgy tűnik számomra, hogy figyelmetlen vagyok, rossz vagyok, durva. Segíts nekem, jól megtanultam, megváltoztam, gyakrabban használtam a rossz szavakat, abbahagytam a tanulást. Most az anyám veszekedett, depresszió van, nyugodt vagyok, segítsek, mit tegyek!

Az életkorában gyakran előfordul, hogy egy személy hirtelen sok új tulajdonságot fedez fel - jó vagy rossz. A karakterváltozás gyakran társul a test átszervezésével. Nem csoda, hogy korát "átmeneti" -nek nevezik. Az olyan érzelmek, amelyek néha még megfoghatatlanok is, egyszerűen ki kell küszöbölni azokat a nehézségeket, amelyek egy teljesen új életszakaszra költöznek.

Úgy érzed, hogy egyedül vagy és senki sem érti meg. Ne félj ezekből a gondolatokból, pontosan kapcsolódnak a válsághoz, amelyet tapasztal. Képzeld el, mintha egy keskeny híd mentén sétálsz, egy viharos folyón át. Mellette nem férhet el más személyhez, ezért egyedül kell átélnie ezt az átmenetet. De mögötted - anya, szeretteid, emberek, akik szeretnek. Az aggodalmak miatt aggódnak a felnőttkori nehéz átmenet miatt.

Annak érdekében, hogy ne tévedj, ne veszekedj rokonokkal, nehogy az önzetlenséget megpróbáld megállni. Ne feledje, ahogy Scarlet O'Hara azt mondta: "Ma nem gondolok rá, holnap gondolkodom." Ez nehéz helyzetekre vonatkozik. Hasznos, nehogy elhamarkodott következtetéseket vonjunk le, hogy ne vesszük a bűnözést, és ne vesszünk szélsőséges helyzetbe, de várjunk egy kicsit. Mindent megközelítsen mérlegeléssel. Ezután elkerülheti a kellemetlen pillanatokat az életben.

A depresszióról. Olyan ez, mintha egy nagy fekete felhő lezárta volna a napot. Csak vissza kell hoznod az élet örömét, vissza kell hoznod a melegséget és a fényt az életedbe. Ehhez próbálja meg elkezdeni a napot valakivel, aki segít. Csodálatos, de egy személy olyan rendezett, hogy az öröm és a boldogság jön hozzá, amikor valakinek ad örömet és szeretetét. Csak próbáld meg megtalálni a kreativitás különböző irányait: hímzés, kötés, rajz, zene stb. Nagyon hasznos nehéz pillanatokban, amikor az érzelmek elsőbbséget élveznek, hogy irányítsák energiájukat a kreatív csatornára.

És még egy kevés ajánlást. Ha nem tudsz visszatartani magát, ne legyen durva, tedd vizet a szájába, és várj, amíg megnyugodsz. Ez a módszer nagyon hatékony, és segít megakadályozni.

Isten segítsen!

Kedves barátaim, a projektünk kizárólag a támogatástól függ.

Keresés az oldalon

Hogyan segíthetünk a projektben?

Kedves barátaim!
Támogathatja projektünket a rendelkezésre álló összeg átadásával
számlánk.
Ezenkívül a bannerünket elhelyezheti a webhelyén.

A webhely látogatóinak szabályai
A Nemzetközi Klubtól
ortodox írók "Ovilia"