Vanderson Maciel nehéz megmagyarázni, mi történt a "Krasnodar"

Tovább "Krasnodar" Vanderson Maciel megosztotta a Premier League negyedik fordulójának "Ural" (1: 1) hazai mérkőzését.

"Nehéz megmagyarázni, mi történt Krasznodarral." Megpróbáltuk az egész meccset játszani a labdarúgásunkon, de sajnos az első percekben hiányzott a cél. Aztán az urál teljesen le volt zárva, és nagyon nehéz volt megtörni védelmeiket. Plusz nagyon fáradt vagyunk. De ez nem mentség. Meg kellett valósítanunk a pillanatokat, bár nehéz volt egy ilyen védekező játék számára. Hála istennek, hogy az utolsó pillanatban tudtak szerezni. De a rajz nem a legjobb eredmény. Nincsenek kifogások: minden játékban meg kell próbálnunk nyerni. De ez a futball.

Mindenki megy a pozíciójához, és száz százalékig ki kell állnia a pályára. Igen, nincs elég előrelépés. De ez nem mentség "- idézi Vanderson Rusfootballját.

Granqvist: gyakran kommunikálunk Shalimov-nal magán, a véleménycserék zajlanak

Baburin: A Zenit-2 nem veszi el a labdát, amit ellenségeinknek adunk

Benzema: Ronaldo önzőbb, mint én

Spanyolországban először tesztelték a VAR rendszert a "Atletico" - "Elche" mérkőzésre