2. fejezet Mi akadályozza a sikereket?

Mi akadályozza a sikert?

A könyv első fejezetében megfogalmazta a "Társaságom" I alapját, jelezve a küldetést, a látást, az értékeket és a célokat. A második fejezetben arra fog összpontosítani, hogy mi akadályozhatja meg a megbízható otthon építését. Ez elsősorban a szülők és a társadalom által meghatározott hiedelmek és hiedelmek. Az ilyen hiedelmeket általában nem a személy valósítja meg, hanem aktív szerepet vállalnak vágyainak megvalósításában.

Az alábbiak a leggyakoribb vélemények. Ki kell emelnünk azokat, akiknek van.

• Senki nem szeret engem.

• Ha nyíltan kijelentem az igényeimet, elutasítanak.

• Lehetetlen ilyen oktatással, mint én, gazdaggá és sikeressé válni.

• Miért kell ezeket a módszereket és technikákat használni? Ugyanakkor semmi sem fog származni.

• Nem vagyok elég jó ahhoz, hogy sikeresen feleségül menjek.

• Semmi különös nincs, hogy felhívjam az embereket az ötletemre.

• A sikernek semmi köze az elégedettséghez, nehéz és kemény munka.

Ossza meg ezt az oldalt

Hasonló fejezetek más könyvekből

4. fejezet alkalmazása a három siker kulcsa nagy területen az élet A vidám szív jót cselekedjék, mint egy ... King Solomon vrachestvo egészségügy, fiatalok, a hosszú élettartam, a szépség Egészség szellemi és fizikai - a legfőbb érték, ami lehetővé teszi, és az értelmes az összes többi

XIII. Fejezet Jó példa a sikeres félúton A gyermekkorban gyakran szeretnénk minden hősnőhöz hasonlóan lenni. Tehát emlékezzenek a gyermekkor elfelejtett pillanataira, még most is, a felnőtt életben, az Ön számára inspiráció, motiváció és példa forrása lesz. Sokan

A második fejezet. NLP - a siker útja A híres mondat: "Ha megváltoztatod a világot, elkezdesz magad változtatni", ideális az NLP tanításához. Harmónia és önellátásunk közvetlenül attól függ, hogyan érezzük magunkat, egy pillanatra, hogy néz ki a különleges ügynök. Hogyan lehet

3. fejezet 16 lépésben mágikus létra siker mágia létra a sikerhez valami leírhatatlan, amely vonzza, megköti és inspirálja azokat, akik ismerik ezt a technikát. Ez a technika segített több ezer embernek, hogy az első lépéseket tegyen a sikerhez. ő

Az első fejezet. Mi akadályozza meg boldoggá válását? Úgy tűnik számunkra, nem számít, mi a siker lehet, hogy nem számít, mennyire jó lenne a szint az életed, ez a könyv hozza meg, minden esetben az a törekvés, az új eredményeket. És mielőtt azonnal elkezdenénk magyarázni a rendszer megvalósítási tervét

1. fejezet Mi akadályozza meg? Véleményem szerint most a legmegfelelőbb idő összefoglalni. Következtetéseket kell levonni arról, hogy mi volt az elmúlt év az Ön számára, milyen érdekes és jó történt. És készítsen tervet a következő évre. Tudomásul veszem, hogy sok dolgod van az életedben és

1. fejezet Hogyan látja a nõ a lehetõségeit, és miért akadályozza meg a múlt ez? Mindannyiunknak érzi magában nagy potenciállal feltételezés, hogy teljesíteni tudja a potenciális, és elégedettek a zhiznyu.Vspomnite magát, ha lekerül az iskolában vagy

Az első fejezet. Önfejlesztés: a siker kulcsa 1.1. A helyes motiváció, vagy miért van szüksége a akaraterőre? A Willpower képes arra, hogy önmagát és az élet menetét oly módon vezérelje, hogy elérje az összes célt, és szinte bármely saját

Kapcsolódó cikkek