4 A felső fogak nagyon görbék

Lányok, van egy ilyen problémám. A 4 felső elülső foga nagyon görbe. A koronákat nem lehet felállítani, Németországban nagyon drága. Számoltam 4000 € (kiigazítás az állkapocs, húzza 4 távoli fogak, a korona magukat, és vigyázni rájuk) azt mondta, hogy az egészségügyi mutatók korona nem csak esztétikailag nem szép, olyan biztosítás nem fizet.
Ezért javasoltam egy másik lehetőséget a fogak kiterjesztésére (helyreállítására), nem tudom, hogyan kell a mesterséghez kötni, nem fognak különböztetni a rokonoktól, csak sima és gyönyörű, almait rágni. sárgarépát stb. Ezek nem lumiensek, nem furnérek.
Költség 50 EUR fogonként. Vagyis 200 eurót szabadítok fel
Tud valaki tudja, mi az, a fogak felépítése, ki tette? Megéri? Vagy ez egy trükk? Kérem, fejezze ki véleményét.
By the way, ez történik az élet, vagyis hogyan fogják azt, örökké.

vidám tejföllel. 09/16/2012 00:18 (válasz: navinogradova)

Az alma, hogy megtörje a fogat?)))))
Nuts nem feltétlenül csípem a fogaimat, de gyakran rántottam egy répát))))))

Nos, nem német vagyok, természetesen nehéz számomra összehasonlítani az árakat a miénkkel anélkül, hogy tudnánk az árszintet. Moszkvában megoldottuk ezt a problémát a fogászati ​​fantázia héjakkal. A klinika természetesen nem is olcsó, csak hosszú ideig járok, és tudom, hogy mit fognak tenni minőségi szempontból. Azt mondták nekünk, hogyan kell megfelelően gondoskodni a burkolatokról, hogy ne törjék fel, és nincsenek zsetonjai. Valójában azt mondják, hogy a furnérok csak akkor törnek el és esnek le, ha rosszul szállítják őket. A fogak helyreállítása - azt hiszem, ez az, amit felajánlottak is, nem jelenti azt, hogy az alma, a sárgarépa és a diófélék darabolása nem lesz. Tehát a saját foga könnyen eltörhet.

A mamám borításán 6 fogon. Gyönyörű, és nem nagyon dühös. Moszkvában nagyon drága, ezért tettem a Krímben. Olcsóbb itt :)

Mary the Loul. 08/02/13 01:31 (válaszol: Joan Madu)

Emmy Farafauler. 08/01/13 22:57 (válasz: merry tejföl)

egyébként a költségekkel kapcsolatban, arról, hogy van

Sárga Regret. 01.08.13 17:09 (A válasz: aKUNIT_Minier)

Kapcsolódó cikkek