14 A legtöbb félénk hírességek

Ha tényleg félénk ember vagy, és úgy érzed, hogy te vagy az egyetlen, aki átmegy erre. T vagy azért vagyunk itt, hogy tájékoztassuk önöket, hogy nemcsak Önt értjük, hanem azt is elmondhatjuk, hogy egy csomó híresség is van! Mert miközben lehetnek gazdagok, híresek és látszólag állandó figyelmet szentelnek, sokan állandóan idegesek és zavarják magukat a nyilvánosságban - mint te!

"A való életben nagyon szégyenlős vagyok. Az interjú során kellemetlenül érzem magam, mert magamról kell beszélnem. De önmagáról beszélve tudnia kell, ki vagy.

"Nagyon a vörös szőnyeg előtt vagyok, mert ilyen nehézség. Ez még mindig dolgozom. "

"Nagyon szégyenlős voltam, mire a szüleim félrevezető lányokra vittek, hogy megpróbáljanak kijutni belőle. Nem akarok lenni az emberek előtt, szóval csak néztem.

"Mindig félénken voltam, amikor nem voltam új helyeken. Jó érzés, nagyon hangosan énekelek, úgyhogy csak azt gondolom, hogy ha megfordítom, nem kellett annyira ideges voltam.

"Hiányzott voltam, visszavonult, és nem volt önbecsülésem. A 17 éves voltam az életem egyik legrosszabb éve, mert a világomban kerestem helyemet. Szenvedélyes voltam a korom lányával, de soha nem beszéltem vele, mert nagyon szégyenlős voltam. "

"Nagyon félénk gyerek voltam. Anyám viccesen viccelődik, hogy míg én nyolc vagy kilenc voltam, csak azt tudtam, hogy a cipőim hasonlóak, ezért mindig a fejemmel jártam.

"Mindig félénk ember voltam, így a családommal kapcsolatos minden figyelem furcsa volt az elején."

"Hiányzott voltam, és így maradtam az iskolai dráma miatt. Mindig a tükör előtt álltam, mintha Claire Danes lennék. "

"Teljesen félénk ember vagyok, és bárhol is vagyunk, nem változtatja meg azt a képet, hogy ki vagy. Néha a hírnév egy kicsit túlterhelt. Nem lehetsz csak magad, mindig a műsoron jársz. Ő (a dicsőség) a szélére áll.

"Lehet, hogy nem zavarom meg az embereket, akiket ismerek, de olyan emberekkel, akiket nem tudok, nagyon szégyenlős vagyok ... Mindig is szégyellem Hollywoodban. Egy kicsit úgy érzem, mintha az iskolában voltam, mintha nem igazán illettem volna ide.

"Nagyon félénk ember vagyok - ez egy nagy titok, szóval ne mondd el senkinek. De az iskolában voltam, hogy egy kicsit kiszorítsak ettől az állapotból. Olyan, mint a természet az oktatás ellen: Természetesen nagyon szégyenlős vagyok, de olyan módon nőtt fel, hogy fel kell kelni és kijutni belőle.

"Az első öntésem nem volt túl jó. Nagyon ügyetlen voltam. Ez a Disney-díszruhák előtt állt, és határozottan úgy éreztem, hogy mindent elrontottam. Rengeteg időt hagytam, hogy elengedjem.

"Amikor fiatalabb voltam, szuper szuper szégyenlős voltam. Még mindig elkaptam magam, hogy bizonyos dolgoktól félek. Az új eseményekre való áttérés ilyen szorongást okoz. "

"Úgy gondolom, hogy a személyiségem néha rossz irányba fordul, és ezért az emberek csak rosszfiúnak éreznek engem, míg én csak egy kicsit félénk és kínos vagyok."

Nos, nem gondoltam, hogy a csillagok egy része könyörtelen, szellemtelen és félénk

Kapcsolódó cikkek