25 Vicces, szomorú, bölcs és örök idézetek Csehov - faktrum

25 Vicces, szomorú, bölcs és örök idézetek Csehov - faktrum

- Soha nem túl korai, hogy kérdezd meg magadtól: tudom számít, vagy értelmetlen?

- Egy nőnek bódító termék, amely még nem sejtette, hogy elő a jövedéki adó.

- Hol art ahol tehetsége, nincs öregség, nem a magány, nincs betegség, és a halált is a felére.

- Oroszországban nincs filozófia, hanem filozofál is, még a kis ivadékok.

- A fájdalom mondom sírni és könnyek, aljasság - felháborodás a szenny - undorral. Véleményem szerint ez, sőt, az úgynevezett élet.

- Bár én nem szeretem, azt is tudtam, mi a szerelem.

- A férfi legyen szép: az arc és a ruha, és a lélek és az elme.

- Nem lehet a kereslet a szennyeződésektől, hogy nem volt sár.

- Csak az a baj az emberek megértsék, hogy milyen nehéz az, hogy a mester a saját érzéseit és gondolatait.

- Az élet - egy pillanatra. Ez nem tud élni az első tervezetét, majd átírni a tiszta másolatot.

- Ó, szabadság, szabadság! Még egy tipp, a leghalványabb reménye annak lehetőségét, hogy a lélek szárnya, nem?

- Nők nélkül hím társadalom elhalványul, és a férfiak nők nélkül glupeyut.

- A tömörség - a testvére tehetség.

- Ne csatlakoztassa a szerelem, a barátság, tisztelet, mint általános gyűlölet semmit.

- Ha azt szeretnénk, hogy optimista és megérteni az élet, akkor abba hinni, amit mondanak és írnak, és figyeljük és megfogadni.

- Ha szeretsz valamit, annyira le felfedezi magában, annyi érzékenység, érzékenység, nem hiszem, hogy így tudja, hogyan kell szeretni.

- Smart szeret tanulni, és tanítani a bolond!

- Akkor az a személy lesz jobb, ha megmutatod neki, hogy mi van ...

- Az a tény, hogy mi a tapasztalat, ha szeretjük egymást, talán a normális állapot. Szerelem pont az ember, mint amilyennek lennie kellene.

- férfi - ez az, amit hisz.

- Azt mondják, hogy az igazi filozófusok és bölcsek közömbös. Valótlanság, közöny - ez bénulás a lélek, a korai halál.

- Egy nő lehet a barátod, hogy az ember csak a következő sorrendben: először egy barátja, majd szeretője, akkor minden bizonnyal az egyik.

- Az élet nagyon egyszerű! Meg kell próbálnunk nagyon keményen bonyolítja meg!

- Ha valaki nem iszik és nem dohányzik, perforce kezdődik a csoda, ha ő egy ribanc.

- Nem akarom, hogy maradjon belőlem valami különleges, ezért hoztam létre egy nagy, és én csak élni akarok, az álom, a remény, hogy lépést tartson mindenhol ... ... Az élet rövid, és meg kell élni, hogy jobb.

Mint a bejegyzést? Support Faktrum kattintással: