15 titok, ami segít folyékonyan beszél, ügyesen és természetesen angolul

Minden nagyon szép, sok hasznos információt, köszönöm szépen.

Diana, köszönöm a lehetőséget, hogy részt vegyenek a webszemináriumok - mindegyikük mindig praktikus információk különböző aspektusait az angol nyelvet. Ez a webinar sem volt kivétel - ez egyértelmű eszközkészletet természetes kommunikációs készség anyanyelvű. Néhány „titok” Figyelembe véve, tudtam néhány - először hallottam. De a legfontosabb dolog az, hogy ezek mind rendezett egy webinar, és lehetővé teszi átfogóbb megközelítés a probléma megoldásának a szabad beszéd. Köszönjük!

Diana, köszönöm szépen ezt a mesterkurzust. Köszönöm a tippeket, a tapasztalat, amely továbbítja nekünk. Nagyon mindig várja a műhelyek. Mindig Te ad nekünk egy csomó új információt, amely felbecsülhetetlen számunkra. Köszönet újra.

Kedves Diana! Köszönöm, és a csapat! Az internetes szemináriumok csak csoda ösztönzést a további vizsgálatok nyelvet. Én már régóta szerettem volna látni, hogy miért sokan nem értik, amikor azt hallom, anyanyelvi. És csak neked köszönhetően, kezdek érezni, hogy már hallom, ahogy még nem mindegyik, de még mindig hallani a szavakat. Még egyszer, köszönöm szépen bevezetése számunkra, hogy a világ az angol nyelv segítségével a csodálatos technikák és titkok.
Nina

Diana! Köszönöm inspiráló és „megfertőzni” az amerikai angol. Mint mindig, a szeminárium nagyon informatív és hasznos, azt hiszem, bárki, aki megtanulja a nyelvet. A tanácsadás segít megszervezni a tanulási folyamat, és nem veszít időt. Hála az egész csapat kiváló munkájukért.

Nagyon érdekes volt, hogy működjenek együtt Diana mind a 15 titkot, mivel a sok finomságok és ajánlásokat fejlesztése szempontjából a megértés és a beszéd. A legfontosabb dolog - szakmailag és őszintén. Azt szeretném, hogy a felvételt a lemezeket, és végül felülvizsgálja őket. Köszönöm. Natalia

Mesterkurzus nagy. A legfontosabb az, hogy teljes körű. Mindent, ami a „beszélő” angolul van. És ez nem csak egy sor szabályok és ajánlások. Ez logikailag összekapcsolt anyag, amely a leghatékonyabb, ha alkalmazni, mint egyetlen összetett. Minden eleme ennek az összetett veszi át a helyét, és lehetetlen, hogy vonja vissza onnan, tekintet nélkül az egyéb elemeket. Természetesen lehetséges, hogy a kontextus vagy kívüli használatra a komplex, de ne felejtsük el, hogy a hatás azonnal csökken. És egy másik fontos jellemzője, hogy a mester osztály Diana. Ez nyilvánvalóan jelen szerves kapcsolatban a héber nyelvet. Gyülekezetünkben, amely az úgynevezett „Isten kegyelméből”, igyekszünk megtanulni héberül és angolul egy csomagban, és nagyon örülünk, hogy megfeleljen a műhelyben, például Elezi, mert ez a szabály eredetileg nyúlik vissza, a héber nyelv, amely, ha a szó nehéz kiejteni " a szabályok szerint”, akkor ejtik, mert kényelmes mondani. És a hang a „varrat” - az egyik magánhangzók héber kétezer évvel ezelőtt. És a neve „varrat” telt más nyelveken héber. Dicsérjétek az Urat!

Nagyon érdekes volt. Köszönjük az érdekes takarmány-alapanyag, ami nagyon fontos a megértés, de nem írja le a hagyományos tankönyvek.

Nagyon hasznos tanácsokat. továbbra is csak a gyakorlatban alkalmazni. nagyon köszönöm! Álmodom a teljes tréning.

Nagyon köszönöm a csodálatos webinar és a nagyon hasznos információkat. Diana, te egy igazi profi! Mindig van mit tanulnia a nem csak a kezdő nyelvtanulás, hanem a szakmai.

Kaptam egy csomó érdekes és hasznos információt, mint mindig a webszemináriumok, Diana! Köszönjük, hogy megosztja tapasztalatait és tudását.

annak ellenére, hogy magam vagyok a tanár nagy tapasztalattal a munka öröm „tanulás” azok számára, akik hozhat az oktatási folyamatában valami új és érdekes. A látogatás után a korábbi képzést a hatalom ismét jelentkezett a mester - osztálya Diana, és nem bántam. A magam részéről, megtanult néhány ötletet, de általában, köszönöm motivációs megközelítés „tana -képzés”! Ha keményen dolgozol, azt mutatja! És ami a legfontosabb -, hogy elmagyarázza az összes lehetséges „hallgatók”. hogy a tanulási folyamat a FL - ez egy nagy munka minden. tartsa meg :)

Köszönöm szépen! Nagyon motiváló képzés

Ha látok egy levelet EngEXPERT - Örülök! Ez mindig prioritás! Ott, minden érdekli! Gratulálok mindenkinek, aki dolgozni ebben a csoportban! És Diane mindig a tetején - a Braves, intelligens, bájos!

Köszönjük nagyon informatív webinar! Mindig sikerül nagy részletességgel rasskryt téma, és közvetíti az információt. Érdekes hallgatni és tanulni a titkot, amit nagylelkűen megosztani. Sok köszönet érte.

Köszönjük a munkát! Jó, ha vannak emberek, akik szeretik, amit csinálnak, és próbálja meg a munkájukat, így hatékonyan, magas szintű módszertani, minden alkalommal, amikor rájön, hogy nem tudja elhagyni félúton kezdődött a nyelvtanulást. A tegnapi workshop volt, csak szuper. Ismét voltam győződve arról, hogy semmi sem lehetetlen, hogy kezd érzékelni az angol nyelvet, és beszélni angolul! Volt még egy kár, hogy a megszállás vége, többet szeretett volna, és így tovább!
Kérem, fogadja őszinte hálámat a szakmaiság és a felbecsülhetetlen értékű tudást, hogy megkapjuk keresztül szemináriumon.

Köszönöm ezt a tájékoztató webinar, a kemény munka és a szakmaiság! Mint mindig, a sok hasznos információt, már csak azt kell alkalmazni mindezt a gyakorlatban.

Diana, köszönöm! Tanítok angol esetről esetre, de hála neked, azt akarom, hogy ezt a kérdést komolyan.

Köszönjük szakmaiság és a nagylelkűség, amellyel ossza meg tudását, Diana! Minden találkozó veled - sok hasznos információt és egy csomó pozitív érzelmek! Inspiráció és az új eredményeket.

Minden műhelyek Diana, és ez sem kivétel, hogy ezen kívül tartalmaz hasznos kontekt is motiválja a további önfejlesztés és angol nyelvtanulás. Hála a elnyelt energia Diana szemináriumok, webinarok és anyagok, az én angol hat hónap költözött egy másik szintre. Köszönjük!

Bravo, Diana! Olyan ez, mint a mester osztály, valamint a korábbiak. Nagyon sok hasznos és érdekes tanult maguknak. Már több példát a rövidítések a mindennapi beszédben. Köszönjük!

Kedves Diana! Miután a mester osztály „15 titok, amely segít, hogy folyékonyan beszél, ügyesen és természetesen az angol” Volt egy érdekes egyesület, amit szeretnék megosztani. Az idegen nyelvek tanulása (talán nem csak angolul) nagyon hasonlít a harcművészetek. A legjobb sikert elérni nem valaki, aki csak tökéletesen elsajátította a technikát a téma, de mindenekelőtt - a filozófiája. Ha a keleti edinobortsvah - egy jól ismert fogalom a nyelv, talán, ha egy úttörő ennek a filozófiának. Sőt, annak érdekében, hogy elkezd beszélni, szükség van a megfelelő mentális hozzáállás, a bejegyzést, amelyben, és lehetővé teszi. Azt hiszem, tovább kell fejleszteni ezt a filozófiát, mely valóban egy igazi „Sensei”. Köszönjük és sok sikert mindenben!

Victor, köszönöm! Kíváncsi egyesület. Keleti filozófia nagyon közel áll hozzám. Azt tükrözze a szavak a szabadidő. 🙂

Diana, köszönöm szépen. Csodálatos mesterkurzus. Kellemesen meglepett. Csak nem számíthat arra, hogy sok hasznos információt.

Diana! Sok köszönet a csodálatos webszemináriumra!
Sokat tanultam az új, majd a gyakorlatban is alkalmazni.
A pozitív és a vágy, hogy segítsen elsajátítani az angol elenged, és a vágy, hogy lépni! Köszönjük a nagy munka, a beágyazott felkészülés a webinar.
Kérem, fogadja őszinte hálámat a szakmaiság és a felbecsülhetetlen értékű tudást, hogy megkapjuk keresztül webinarok!

Köszönöm szépen a mester osztály „15 titok, amely segít, hogy folyékonyan beszél, ügyesen és természetesen angolul.” Inspirál, motivál, díjat! Itt és így rám -, amikor hallgatni a média - nem értem semmit, még csak nem is ismerős szavakat - minden olvasztott egy dallam, ahol nem egyetlen ki semmit. Most, ha beszéltek lassabban))) És a félelem nagy szemek - a több erőfeszítést, hogy angolul tanulni - annál inkább rájövök, hogy nem tudom őt egyáltalán, és a kezében megy le. De veled, Diana, a remény, szelídítés erősödik))) Köszönöm az értékes információkat az új felfedezések - a ritmust az angol nyelv, a hangok hangsúlytalan))) egy olyan integrált megközelítés az összes titkokat és tippeket! Én továbbra is mászni ebben a dzsungelben, köszönhetően az oktatás és a világítás az utat))) Sok sikert, jó közérzet, az egészség és a csapat.

Kapcsolódó cikkek