Mivel az ukrán klub játszott mérkőzést az Európa Liga

"Shakhtar" (Donyeck) - "Sivasspor" (Sivas) - 3: 0

A mérkőzés előtti sajtótájékoztatón Mircea Lucescu azt mondta: „Biztos vagyok benne, hogy a török ​​csapat lesz sok a támadás.” De edző prófécia nem vált valóra. Bár valószínűleg ez volt a legszórakoztatóbb mérkőzés a négy. A legjobb klub Ukrajnában, annak ellenére, hogy a bal oldalon a területen anélkül, hogy kapitány Darijo Srna, könnyedén verte a török ​​csapat, amely nem különösebben ellenállt. A hatodik perc múlva kezdődik a játék, mi tetszett a gyors és váratlan cél Olexiy Gai, akik egy figyelmeztető ebben a játékban.

Tisztelt Gai, Ilsinho és Kobin

De a második cél a Donyeck rajongók mol "nem kell sokáig várni. Csak a 76. percben, pontozás után Ilsinho ötletes kombinációja, játszott ki a négy játékosunk. És fejezte be a kapu a törökök után egy szép átadását Raz Vasyl Kobin (87 perc) hit kellős közepén a cél. By the way, Kobin nemrég bemutatott egy nagyon jó játék. És mindezek mögött az ő padon nézte Mircea Lucescu, aki úgy tűnt, hogy bízik a sikerében csapata, és általában nem aggódni az eredmény után az első gól.

"Metallurg" (Donyeck) - "Ausztria" (Bécs) - 2: 2

A játék zajlott Donyeck, amikor a teljes lelátókon. Nikolai Kostov tapasztalt elvesztése miatt központi csatár musawengosi mguni. „De ez nem olyan fontos, hogy nem vesz részt a holnapi meccs, hogy elveszítjük azt egy nagyon hosszú ideig” - mondta Kostov. A coach osztrák Karl Daksbaher tekinthető 50:50 esély, bár a legjobb eredmény lenne neki, hogy pont 1: 1. Ő ajánlatot tett Aćimović - és ő nem okozott csalódást, pontozás egy gyors gólt, a 8. percben az első félidőben. De hamarosan előkelő Kingsley, a játék érdemes megemlíteni külön-külön. Az ő célja az osztrák kapu, ami ő szerezte a fejét lumbágó, biztos, hogy lesz az egyik leglátványosabb.

Most, „Metallurg” kell nyerni a meccset az úton, hogy bekerüljön a csoportkörben

"Metalist" (Kharkiv) - "Storm" (Graz) - 1: 1

Miron Markevich Coach Harkov, és Franco Foda, az osztrák edző, nem hozta nyilvánosságra a pontos lineups egészen a közelmúltig. Foda is megállapodás született, az 1: 1, kifejtve, hogy a csapat a legjobb fizikai állapotban.

A játék kezdetén a csapat egyértelműen méretre egymást, így megrendítő pillanatokat nem volt hosszú. Dupla aktívan próbálják támadni Devic, de a kapus mentett az osztrák helyzetet. Nyitott számlájára a hazai csapat. 31 perc elteltével a bejelentés Muratovich, aki könnyedén verte védelme ukránok (aki éppen abban az időben passzívan figyeli ezt a kombinációt, kísérletet sem tett, hogy megvédje a cél), szerzett Bayhler. Ezt követően, az osztrákok sokkal éljeneztek, és rohant a támadást újult erővel (ugyanaz Bayhler sarok).

Markevich elégedetlen volt a játék

Az év második felében a csapat jött ki egy másik erkölcsi hozzáállás. A legvalószínűbb, Markevich magukkal komoly magyarázó beszélgetés, mert a „Metalist” kezdte támadni, de készülnek a banális hibákat. Ismét a csatában szakadt Devic, de ez nyilvánvalóan nem az ő napja - minden sztrájk le cél. De a játék vége felé, hogy mentse Denis Oleynik. 76 perc elment az egyik az egyik a kapus, és az ő gyönyörű verés, szerzett egy lenyűgöző cél.

Annak ellenére, hogy a sorsolás, az egész játék Markevich volt elégedetlen. Azt elismerte, hogy a rossz állapotban volt Zhazha sok hibáiból falán. Csak fent ezeket a hibákat, és ő megy dolgozni komolyan.

"Vorskla" (Poltava) - "Benfica" (Lisszabon) - 0: 4

A legsúlyosabb versenyző kapott Poltava. Az a tény, hogy nyerni olyan óriások, mint „Benfica”, nem valószínű, hogy, sokan értik. De a remény volt, legalább a minimális a vezetést. Mentsd bontatlan ajtók csapatunk sikerült mindössze 30 perc alatt. Di Maria kapott hosszú labdát szinte a középpályán, és szerezte az első gólt.

Mentse el a kaput csak 30 percre sikerült bontatlan csapatunk

Ezután a játék a portugál második felében hagyott minket semmi esélye: Szerzett tizenegyesből (az érvényesség, amely lehet, és azt állítják) Oscar Cardozo (54 perc), a jobb felső sarokban, majd néhány perccel később, és Javier Saviola (57 perc ). És Saviola csak történetesen a megfelelő helyen a megfelelő időben, hogy egy közvetlen átvitel Cardozo, és elküldte a labdát egy kis mozgás a láb.

Miután a harmadik cél, „Vorskla” aktívabb lett, de a játék valaki más területen, a portugál még nem alakult ki. Negyedik utolsó gólját Poltava a bal alsó sarokban a Weldon szerzett (77 perc). Reméljük, hogy szülőhazájában, Poltava „Vorskla” nyilvánul meg a jobb és mutatnak jó foci, mert a kórteremben Nyikolaj Pavlov érzett nagy lehetőségek rejlenek.