Ukrán klub játszott nullára

A mérkőzés ellen Aalborg Dynamo kapus csak néha volt a labda Fotó: FC „Dynamo”

A harmadik fordulóban a csoport fordulójában az Európa Liga rosszul játszott minden ukrán klub. Csütörtök volt az élen Group J «Dynamo” nem egyezik Dánia ellen Aalborg és elveszett 3: 0. „Dnyeper” a fővárosban NSK „olimpiai” nem volt képes megbirkózni a szerény azerbajdzsáni „karabahi” és elvesztette 0: 1. Bár nem szerzett pontot „Metallist” - szerdán Kijevben, Harkovban szenvedett egy harmadik vereség a sorban - lengyel Legia - 0: 1.

„Dynamo” meggyőző teljesítményt indul az Európa Liga. Kievans kezdődött benne található győzelem Rio Ave portugál 3: 0, és a második fordulóban az ő területén verte román Steaua - 3: 1. Szergej Rebrova csapat szerzett 6 pontot és csapat élén J. következő ellenfél „Dynamo” - dán Aalborg - három pont. A dánok az első fordulóban vereséget szenvedett Steaua Románia a pontszám 0: 6. Ugyanakkor a második fordulóban a Aalborg sikerült javítani a ranglistán, köszönhetően a győzelem Rio Ave - 1: 0.

A „Dynamo” kezdte a mérkőzést Dánia bizonyult elriasztja. Kijev lakosok nem fogadott a 11. percben. Az átvitel után a mélységélesség Kijev védő Aleksandar Dragovic szélén a büntetés rosszul játszott fej és dobta a labdát közvetlenül adja át a Thomas Enevoldsen, aki ütött erőteljesen a cél, és kinyitotta a pontszámot.

Dynamo nyerhet vissza tíz perc alatt. Sergey Sydorchuk kiváló átadása hozott Andrei Yarmolenko egyik egy, de Kijev szélső csapott a fába.

A következő alkalommal a vendégek szorongatva a fejüket a 27. percben egy szöglet után. Nélkül maradt ellátás a távoli post Jermain Lens kilyukasztja cél négy yard, de hiányzott az Aalborg gól mentett hihetetlen módon reagálni a rúgás kapus Nicolai Larsen.

Extravagáns „Dynamo” megbüntették 39 percig. Ismét bajok kezdődött egy sikertelen kedvezmények fej - ezúttal Daniel Silva, dánok felkapta a labdát, Andreas Broome lövés a jobb oldalon, és Nikolai Thomsen lezárta az átvitel.

A második félidőben, „Dinamo” játék végül nem sikerült. Kijev lakosok nem tudták folytatni válaszul legalább egy célt, és elismerte, egy harmadik cél. Már a leállás ideje, Soren Frederiksen készült látványos menetben jobb szárnyat, és elküldte a labdát a tizenhatos és Thomsen csak nyomja a vonal kapus, és hozta az ügyet a vereség - 3: 0. Egy másik mérkőzés csoport J Steaua nyert otthon RioAve 2: 1, mint teljesen zavaros a helyzet a kvartett. Mi románok, ukránok és a dánok hat pont.

„Dnyeper” a jelenlegi európai Liga tesz egyértelmű benyomást. Egyrészt a csapat Myron Markevich Két kör után már csak egy pont, amely Dnyipropetrovszk kaptak, köszönhetően a gól nélküli döntetlen látogató francia St-Etienne. Másrészt, „Dnyeper” ezen a találkozón, és futólag Kijevben a játékot az olasz Inter (0: 1) milyen kicsit gyengébb ellenfelek.

Minden állása vice-bajnok Ukrajna egyáltalán nem volt kritikus. Úgy, mint a „karabahi” mögött a francia egy ponton. Eltekintve a verseny F csoport volt az Inter, aki szerzett 6 pont.

Csütörtökön Kijevben „Dnipro” Azerbajdzsán vett egy klub, amely sikerült megmutatni magukat jól az Európa Ligában, játszik otthon döntetlen 0: 0 az St-Etiene és illeszkedik az elvesztett idegenbeli mérkőzésen az Inter - 0: 2.

Az a tény, hogy a „karabahi” nem olyan egyszerű, világossá vált, már a 10. percben, amikor FC Dnipro majdnem kapott gólt. Azeriek nem hiszem, hogy lezárja a saját felét, és gyorsan kapott egy jó lehetőség, hogy megszerezze a vezetést. Reinaldo sarok közelében a kapus ház vezette a labdát Ondřej Mazuch és lövés, de a csapat Markevich mentettek kapus Denis Boyko, reagált a sztrájk közelről.

És 21 perc játék után a vendégek megszerezték a vezetést. „Dnyeper” kimaradt az ellentámadás, ami a két rivális volt a kapus. Dnyipropetrovszk tetszik, és van ideje, hogy menjen vissza, de a kihagyott cél nem megmenteni őket. Moire Moire a backswing eltávolítjuk Mazuch és Douglas és a kapus.

A tulajdonosok még nem kapott konstruktív játszanak támadás, mert mi valóban veszélyes pillanat kapujában „karabahi” teljesen hiányzik. Nem támadják fokozódott, és a megjelenése a területen a szünet után, a második csatár - Eugene Seleznev, aki elment, hogy segítsen Nikola Kalinic. Sem hiába, és megpróbálja aktiválni a játékot vezető Dnepropetrovsk -Evgeniya Linnet.

„Dnipro” játszott a legrosszabb játék a szezon, elveszett 0: 1 volt, és az utolsó helyen a ranglistán. Egy másik mérkőzés F csoport Inter játszott otthon döntetlen 0: 0 az StEtienne, szerzett 7 pont, és megtartotta a vezetést. A második helyen a 4 pont jött ki „Karabah”, a harmadik 3 pontot szerzett a francia.

Az egyetlen ukrán csapat, akik nem voltak olyan pontok után az első két mérkőzés az Európa Liga volt a „Metallist”. Kharkov az első fordulóban Lviv utat engedett a török ​​Trabzonspor 1: 2, és a második - elvesztette az úton, hogy a belga Lokeren - 0: 1. Nem sikerült a pontokat Igor Rahaeva csapat a harmadik fordulóban. Szerdán, a „Metallist” Kijev volt egy másik lehangoló mérkőzés, és nem volt képes megbirkózni még gyengült sérülések lengyel Legia.

Harkov kapott gólt a 28. percben, amikor középpályás Legia Ondrej Duda mozgatni a bal szárnyon a büntetés területén, jegesedés a labdát a védő, majd megverte a másik, és csak elérje a célját.

Vegye ki az összes kérdést a győztes a lengyelek voltak az elején a második felében, amikor tizenegyes. De Ivica Vrodlyak nem tudta legyőzni kapus „Metalist” Alexander Goryainov, amely tükrözi a labdát a sarokban a cél.

És 69 perc, a csapat Rahaeva tizenegyeshez jutott. Azonban jön a lényeg Zhazha küldte a labdát egyenesen lefelé a közepén, így a Legia kapus Dusan Kutsyaku vele harcolni ki könnyen.

„Metalist” elveszett 0: 1, és maradt az utolsó helyen a ranglistán. A másik csoport L Trabzonspor mérkőzés aratott a területen Lokeren 2: 0-ra. Ezzel a győzelemmel a csapat Török szerzett 6 pontot, és átvette a második helyet. A harmadik pozícióban 3 pont volt a klub Belgiumból. Vezető kvartett Legia, aki szerzett 9 pont.