Xk élcsapat, hírek, Andrey Kuznyecov miért „MMK”, és azt kockáztatja, hogy a hetedik játékban döntőbe

Browser „Sportfakta” ​​Andrey Kuznyecov mesélt az oka a vereség „kohász” származó CSKA (2: 3 OT) a hatodik mérkőzés az utolsó sor a rájátszás CHL

Miért van a hetedik játékban a döntőben elkerülhetetlen volt?

Mivel a hetedik játék - hagyomány döntők Gagarin jutott. Ez a divat és a hagyomány a KHL. A nyílt bajnokság Oroszország öt a nyolc arany sorozat késett a legnagyobb.

Miért „MMK” már nem tudta megnyerni a Gagarin-kupa otthon?

Az első számú tényező - a statisztikai átok - már tárgyalt. Factor két szám - egy játék „fémműves”. Mi csak üdvözölni az akarat a Steelworkers, amely utolsó 5 perc a harmadik időszak létre több pontozási esélye, mint az előző 55 percben a mérkőzés. Sajnos, ez a tevékenység egy sor megkésett alkalmazására összpontosít ásványvíz összezsugorodott vesék.

Mivel a megtakarítás reménytelenül elveszett mérkőzés erők „MMK” elég volt. A túlóra - már nem létezik. És aggódnak nemcsak azért, mert az aggodalmak a lelki egyensúly, a helyi nézők összeegyeztet Steelworkers ünnepeljük bajnoki a hétvégén. De azért is, mert a kérdés, hogy elég kor, amely nem rendelkezik a személyi tartalék hossza hat ötös „Magnyitogorszk” erők a hetedik meccs az utolsó play-off?

Miért CSKA elveszítheti a hetedik játékban döntőbe?

Először is, mivel a Sorokin. Minden tiszteletem a jövő olimpiai kapusok az orosz válogatott, hiányzik az első osztályú mérkőzést, ahogy tud. Különösen az utolsó tíz perc az egyezések. Ne feledje, a szám négy alkalommal, öt és hat. Nem lepődnék meg, ha során a hetedik CSKA orvosok pritaschat hogy csapata padon pacemaker a vezetőedző.

Másodszor azért, mert a Mozyakina. Az első öt „Magnyitogorszk” nem hajlik, és nem bontják le a leginkább neblagostnyh feltételekkel. És annak vezetőit képes gólt a túlóra, hogy az utolsó pillanatban a mérkőzés reménytelen.