5 illat a fiatal charmer - szépség szépség - il-lány - szépség és életmód - Ile de Beauté -

Parfüm - Egy személy aláírását. Így mondta a híres Paloma Picasso. Ezért a kiválasztási egy megfelelő illatanyag olyan bonyolult.

Találd meg a saját illatát is, ez nem olyan egyszerű. Ez létrehoz egy kép egy nő és azt mondja neki a legfinomabb részleteket, még mielőtt a pillanat, amikor azt mondja valamit magának. A szavak lehet becsapni - parfüm valaha.

Akkor mit kell egy parfümöt egy fiatal lány? Hiba nélkül kedves, friss, törékeny virágok, enyhe ízű vanília és tejszín. Vagy éppen ellenkezőleg, a bódító édes cukorkát. szagú vattacukor és karamell keverve diszkrét Powder?

Cukorka, Prada

Név Candy íz (édes) önmagáért beszél. Parfüm kiderült hihetetlenül finom. Édes karamell felelős a szépség, a nőiesség és a szexualitás - sziámi benzoin, pézsma.

5 illat a fiatal charmer - szépség szépség - il-lány - szépség és életmód - Ile de Beauté -

Baby Doll, Yves Saint Laurent

Finom virágos-gyümölcsös illat jön létre a fiatal lányok. Ez a könnyű, szinte áttetsző, de ugyanakkor rendkívül „finom”. Baby Doll Yves Saint Laurent - egy frissítő koktélt savanyú ananász, narancs, fekete ribizli és a zöld alma, ami elveszett között virágos szív rózsa, muguet, fehér frézia és a napraforgó. Szantálfa, tonkabab, cédrus és vanília ízű stabilizálódott a alapjegyek.

5 illat a fiatal charmer - szépség szépség - il-lány - szépség és életmód - Ile de Beauté -

Petite Cherie, Annick Goutal

Petite Cherie - a megtestesült egyik legfontosabb pillanata átmenet által tapasztalt minden nő: „Amikor 16 éves volt - ő akar, ha 20 - ragyog, amikor 30 - meggyújtja!” Egy különleges gyümölcsös aroma uralkodik kifinomult nőiesség, amely egyesíti a naivitás és a szenvedély , csábító kacérkodás és abszolút hatalom. Perfume által Annick Goutal lánya Camille, amikor a fiatal lány egy fiatal nő. Édes, sós jegyzetek a barack és a körte, virágos érinti a rózsa pézsma, kevert finom vanília és frissen vágott széna, ad okot ez a merész, pajkos és csábító aromája. Petite Cherie - szellemek, akik csak azt akartam csókolni. Összetétel: körte, barack, rózsaszín pézsma, széna és vanília.

5 illat a fiatal charmer - szépség szépség - il-lány - szépség és életmód - Ile de Beauté -

Sárga gyémánt, Versace

Külseje aroma köteles Donatella Versace és az ő gyűrű egy sárga gyémánt, ami lett a fő inspirációs forrása. „Egy nő, aki szereti ékszerek, mindig keres felfedezni valami új és más - Donatella mondja -, és még gyémánt ő kell különleges és egyedi. Sárga gyémánt rendkívül szép és tökéletes! „A szépség e ritka sárga gyémánt testesíti sárga gyémánt, ami olyan, mint egy darab a fényes nap, játék, arany sugarak, húzza a szemét, és megbabonázó a földöntúli ragyogás. Összetétel: neroli, bergamott, citrom, körte, narancsvirág, tavirózsa, frézia, mimóza, pézsma, guaiac fa és a borostyán.

5 illat a fiatal charmer - szépség szépség - il-lány - szépség és életmód - Ile de Beauté -

La Chasse aux Papillons L Artisan Parfumeur

Nyári rét, gyönyörű virágok, meleg szellő csapkodó pillangó - csodálatos lények, azok magával ragadó levegő elegancia, elbűvöl és magával ragad. A sokoldalú nyomvonal fényes, édes és ugyanakkor könnyű illat szőtt frissítő virágos jegyek, gyümölcsös árnyalatok, amelyek tökéletesen elindult finom ékezetes citrusok. A jegyzetek a bergamott, citrom, lime virág, narancsvirág, lime, jázmin, tubarózsa.

5 illat a fiatal charmer - szépség szépség - il-lány - szépség és életmód - Ile de Beauté -

És mi illatok, az Ön véleménye szerint, alkalmas a fiatal lányok?

Candy Prada - egy nagyon furcsa íze, én nem gondoltam volna, hogy ez volt a célja a fiatal lányok, túl nehéz az én ízlésemnek, baby doll - talán azok számára, akik szeretik a nagyon-nagyon édes illata.
Én fiatal korban rendkívül nehéz előnyös ízek a la Ghost - Ghost mély éjszaka vagy cukros-édes Lalique Le Baiser

Én is szerettem a Ghost és a hasonló erősen telített.