246 Amit megfizetek neked, szabadító

Hogyan, hogy kiderüljön, mit jelent a mondás: „Enyém a bosszúállás, én megfizetek”? Hieromonk Job (Gumerov) Az e szavak jelentését világossá válik a szöveg, amikor azt olvassuk, a vers teljes: Ne megbosszulja magatokat, szeretteim, hanem adjatok helyet ama haragnak [Isten]. Mert meg van írva: Enyém a bosszúállás, én megfizetek,

105 Ó, magasztaljalak, O Megváltó, magasztaljalak, Megváltó, amit összegyűjtött újra itt, a te lábaid, a Mester, jó vnimat.Day érti a szavakat a szentek, a mi gondolataink helyezni őket, tanításai blagieNam, Atyám, a Te szent ég poshli.I SlovoPomogi a szívét boltban, Hogy ebben az életben

10. Monda néki Jézus: Ha ismernéd az Isten ajándékát, és hogy ki az, hogy ezt mondja néked: Adj innom, „te kérted volna őt, és adott volna néked élő vizet. Krisztus találkozik a szamáriai asszony, hogy a kérelmét a szamaritánus asszony, sőt, nem felel meg annak rendelkezéseit. De azt mondja,

26. És én visszaállítja a bírák az első, és a tanácsosokat, mint az elején, akkor fel kell hívni; „Az igaz város, a hű város.” Bírák, mint korábban. Mert itt beszélünk Jeruzsálem a bírók ugyanúgy a próféta felhívja a legjobb uralkodói dinasztia

5. ezért kijelentette, hogy néked előtt lőn akkor, nehogy meg kell mondani, „az én példaképem tette őket, és a faragott képet, és a faragott parancsolt nekik." Ezért, és kijelentette, hogy téged is. nehogy meg kell mondani, „az én példaképem tette ezt.„Itt a próféta világosan

14. Az igazság megállapítására, akkor messze elnyomás, mert te nem a félelem, és a rémülettől, mert ne járuljon téged. Meg az igazság megállapítására ... A 14. vers egyértelmű, hogy az Úr szavai szólnak a menyasszony és a felesége a nagy király, a Church of Christ. Az egyház, a menyasszony

10. És Az idegenek megépítik a te falak, és királyaik -, hogy Önt; A haragomban megöltem néked, hanem az én javamra tettem könyörült rajtad. 10-14 st. - a harmadik osztály lrorochestvenkoy vers tartalmazó részletes fejlesztési elképzelései között a dicsőség és a becsület

18. Nem hallom lesz erőszak te föld, pazarlás, sem megsemmisítés - az Ön határokon; és te nevezed te falak Salvation, és a te kapuk - a dicsőség. 19. Nem lesz több, hogy a nap a te világosságod nappal, sem a hold fényét - fényesítsétek; de az Úr lesz örök világosságod, és

8 Mert én, az Úr, a szeretet az igazságosság, utálom rablás, és adok munkájukat igazság és örök szövetséget velük; Mert én, az Úr. Egy nagyon fontos jelzés abban az értelemben, A beszéd tárgya. Ezért nyilvánvaló, hogy ők már nem is lehetne az Ésaiás próféta,

6. Ez az, ami írva előttem: nem hallgatok, de megfizetek, még jutalmat a saját kebelébe, 7 Vétkeid mondja az Úr, és hamisságát atyáitok együtt, ami áldoztak a hegyeken, és a hegyek is gyalázattal illettek engem; és szabtak ki a mélyén az eddigi munkákról őket. Ne hallgasson, de megfizetek, megfizetek még be

21. Jaj nektek, Chorazin! Jaj neked, Betszaida! mert ha a Tírusz és Szidon derült teljesítmény történik akkor, régen is gyászruhában és hamuban megbánta (Lk. 10:13). A „hegy” hallható bánat, valamint a harag. A görög. fordította „sajnos” a Jelenések. 18:10, 16, 19.

11. És monda (Isten) Ki mondá néked, hogy mezítelen vagy? Ettél a fáról, amelyről azt parancsoltam, hogy ne egyél? „Nem a fáról, amelyről azt parancsoltam ettem.” Az Isteni Irgalmasság Kimondhatatlan: mintha felé haladva álszerénység és a konzervativizmus bűnös ember, Isten maga

11. És a dolog nagyon kellemetlen Ábrahámnak a fia miatt (Izmael). 12. De Isten azt mondta Ábrahámnak: Ne legyen szomorú át a fiút, vagy a szolga; minden, hogy Sarah azt mondja neked, figyelj a hangját, mert Isaac te magod; „De Isten azt mondta Ábrahámnak. Mindaz, Sarah azt mondja neked,

10 Ephron ült a közepén fiai Khétet és Ephron a hettita válaszol Ábrahám a közönség fiai Khétet összes város kapuján kívül, és azt mondta, 11 No, uram, hallgass meg engem: azt a mezőt néked adom, sa barlangot, mely abban van, neked adom, a látvány a népem fiainak adok neki, eltemetni

3 A mindenható Isten áldjon téged, és olyanná teszlek termékenyek, szaporodjatok téged, és te légy a cég a népek, a 4. és adja néked az Ábrahám áldását (apám), és a te magodnak veled, hogy jőjj öröklik a földet, a melyben ti Istenetek adta

Fejezet 1265: A szavak a Mindenható: „Ó Próféta! Ha hozzád hívő nőknek (akik szeretnék) esküszöm, hogy te „[2976]. 1705 (4892). Úgy tűnik, hogy Umm „Atyyya, legyen Allah legyen vele elégedett, azt mondta:„Ha mi megesküdtünk az Allah Küldötte, Allah áldja meg őt és

Kapcsolódó cikkek