23 Legbölcsebb Idézetek a nagy dalai láma xiv

Úgy véljük, hogy a dalai láma XIV - tizennegyedik megtestesülése az első dalai láma, akinek a lelke minden alkalommal a halál után kell újra megtestesült a baba. Senki sem tudja, hol a baba megszületik, amelynek az a rendeltetése, hogy legyen a következő uralkodó Tibet, őt keresi küldött egy speciális csoport lámák. A különleges elismerést a rituális találnak egy fiatal fiú, aki kell bizonyos tulajdonságokkal, és adja át a teszteket. Ő át a tudás és a bölcsesség a korosztály számára.

23 Legbölcsebb Idézetek a nagy dalai láma xiv

  1. Ne felejtsük el, a csend - néha a legjobb válasz a kérdésre.
  2. Mielőtt elítélő valaki, hogy a cipőjét, és adja át az utat, próbálja a könnyeit, úgy érzi a fájdalmat. Befut minden követ, amelyen megbotlott. És csak akkor mondd meg neki, hogy tudja, hogyan kell élni jobb.
  3. Ha a problémát meg lehet oldani - ne aggódj emiatt,
    Ha a probléma nem oldható meg - gond használhatatlan.
  4. Úgy gondolom, hogy ez valóban igaz vallás - jó szívvel.
  5. Amikor egy személy azt hiszi, hogy minden rendben van rendjén az életében próbál valami csodálatos.
  6. Ellenségeink nekünk egy kiváló lehetőséget gyakorlat türelmet, kitartást és az együttérzés.
  7. A világ nem tökéletes, mert nem tökéletes.
  8. Ne feledd, ez nem mindig, amit akarsz, akkor tényleg kell.
  9. Légy hajlandó változtatni a célokat, de soha nem változik az értéke.
  10. Ha tud segíteni, segíteni. Ha nem, legalább ne árts.
  11. Jólét jön intézkedések révén, nem azért, mert az ima.
  12. I - Szakmai Gull. Rábukkantam egy csomó nehézség az életemben, és hazám, és jelenleg a kritikus időszakban. Mindazonáltal én sokszor nevetni és nevetni én ragályos. Amikor az emberek megkérdezik, hogyan találom az erőt, hogy nevetni egy ilyen helyzetben, azt felelem: Én vagyok egy profi Gull.
  13. Légy kedves, amikor csak lehetséges. És ez mindig lehetséges.
  14. Soha nem fogjuk létrehozni a környezettel harmonikus, még nem egyeztethető össze magát.
  15. Néha, ha azt szeretnénk, annyira enni egy sütit, és nem lehet - Vajon. Mi több, Istennek tetsző? A dalai láma örült? Vagy enni csak mi szükség van? És eszem egy sütit.
  16. Arrogancia sohasem jogos. Ebből származik az alacsony önbecsülés, vagy ideiglenes, felszíni eredményeit.
  17. Planet nem kell nagy számú „sikeres emberek”. Planet nagy szüksége békeszerzők, gyógyítók, restaurátorok, mesemondók, és a szerelmesek mindenféle. Szüksége emberek mellett, akiket jól élnek. A bolygó olyan emberekre van szüksége erkölcs és a szeretet, hogy majd a világ biztonságos és humánus. És ezek a tulajdonságok kevés köze van a „siker”, amint azt a mai társadalomban.
  18. Szerelem a legtisztább formában, és a fenséges - egy erős, abszolút és feltétlen vágy a boldogság egy másik személynek. Ez szívből jövő vágy, amely nem függ attól, hogy az adott személy kapcsolódik hozzánk. A téma az együttérzés nincs köze a valláshoz. Ez az univerzális dolog, egyetlen feltétel az emberi faj túlélését.
  19. Nem ünneplik a születésnapokat. Számomra ez a nap sem különbözik a többitől. Bizonyos szempontból, minden nap - a születésük napján. Felébredsz reggel, minden friss és új, és ami a legfontosabb, hogy ez az új nap, hogy ha valami fontos.
  20. Mindannyiunk feladata az egész emberiség számára. Ez az én egyszerű vallás. Nincs szükség templomokra, nincs szükség bonyolult filozófia. Saját agy, a szívünk - ez a mi templomunk; Filozófiánk - a jóság.
  21. Ha Isten azt akarja, hogy boldog, ez hozza meg a legnehezebb út, mert az egyszerű módja annak, hogy a boldogság nem fog megtörténni.
  22. Mit keresel? Boldogság, szerelem, a nyugalmat. Ne keressük őket a másik oldalon a föld, akkor gyere vissza csalódott, szomorú, megfosztva a remény. Keresse őket a másik oldalon maga a mélyben szívét.
  23. Minden reggel felébredek, kezdje egy gondolat: „Ma nagyon szerencsés - felébredtem. Élek, én ezt az értékes emberi életet, és nem fogom elvesztegetni. "

Marketium - pozitív, inspiráció és lifehack

Kattintson a Like, →
hogy jobban
álláshely Facebook.

Kapcsolódó cikkek