20 idézetek a szépség, a csillagok, csillag stílusban

Megértése szépség - az örök kérdés, és nagyon ellentmondásos. Nincs egyetértés arról még soha nem volt és soha nem is lesz. Gyakorlatilag minden interjú hírességek kérdezték, mi a szépség nekik, és hogyan viszonyulnak a modern kánon. ELLE gyűjtött 20 legragyogóbb csillaga idézetek róla.

Blake Lively: „A jelenlegi szabványok szépség egyszerűen irreális. Mit látsz a vörös szőnyegen és a magazinok - az eredmény a nagy erőfeszítés több szakemberek. Az emberek nem értik, hogyan működik mindez. Kislányok nem látni, hogy milyen formában a csillagok kezdenek reggel. A lányaim nőnek fel ebben a légkörben, és fontos számomra, hogy megértsék, hogy ez nem a valós életben. Látnak, mint a haj és smink. nélkül. Azt akarom, hogy tudják mindkét oldalon, de nem hiszem, hogy csak egy van. "

Ivanka Trump: „Önbizalom. belső erőt, és egyfajta együttérzés - ezek a fő szépség titkát. Smink és bőrápolás - ez jó, de ez az, amit az emberek sokkal fontosabb. "

Johnny Depp: „A legszebb nő - ő szilárd tudás, hogy mi is valójában. Ez teszi egy erős és magabiztos. "

Vera Brezsnyev: „Lenyűgöző nő csinál szerelem. És ez nem lehet más. A tárgyak a szimpátia változhat, ha beszélünk partnereket, de ne feledkezzünk meg a gyerekek szeretete, hogy magát és az élet. Ezért vagyok teljesen biztos: nincs csúnya nő - a hiánya az öngondoskodás, ami megjelenik az ellenszenv magának. "

Brad Pitt: „Ne sok figyelmet fordít az első benyomás. Előfordul, hogy ő nem „ragaszkodnak” megjelenése, de miután beszélt vele válik az Ön számára a legszebb az egész világon. "

Natalia Vodianova: „Azt hiszem, hogy a szép nők attól függ, hogy milyen ember a közelben. Nő virágok csak akkor, ha úgy érzi, szeretett, fontos, egyedi. "

Beyonce: „A legvonzóbb nő - ez volt a bizalom. Akkor lehet szép, de ha nem hiszel magadban, akkor nem lesz szexuális. Meg kell szeretni magad, és akkor szeretni másokat. "

Natalie Portman: „A sikeres megjelenés - ez egy óriási előny. Bár az összes vizsgálatok arra utalnak, hogy a munka könnyebb tartók venni normális, de nem kiemelkedő megjelenést. És az emberek kedves jobb, mint egy szép. Mégis, a szépség - ez a kiváltság. Nem akarom, hogy képmutató. És beszélt a praktikus, szép, hogy sokkal kényelmesebb, mint csúnya. Azonban én személy szerint a szorosabb európai szépség fogalma. Úgy értem, itt Amerikában jóképű, aki megfelel az előírásoknak, aki szerint a kanonokok, akik csinálni. Európában a szépség szinte egyet jelent a egyediségét, szépségét - ez az eredetiség, az emberek ápolják egyéniség, mint a szépség. "

Tom Ford: „Beauty - ez a kérdés a kényelem a saját” shell”.

Jennifer Aniston: „Mindannyian értékeljük a nők bizonyos szabványoknak a szépség - és ez undorító. Lányok gyermekkori elnyelni, amit elő a társadalomra. A hagyományos bölcsesség, hogy a lány nem szép, ha nem vékony, hogy nem érdemel figyelmet, ha nem néz ki, mint egy szupermodell vagy színésznő a magazinok címlapján - olyasmi, amelyből mindannyian szenvednek. "

Nicole Kidman: „Szeretné tudni, hogy a titkos szépséget? Beleszeret - ez tényleg működik!”.

Christie Brinkley: „Ma a nők egy szörnyű stresszt azok megjelenése. Ők mindig nyomás alatt, világossá téve, hogy azok minden percét élete tökéletesnek kell lennie. De tudod mit? Nem kell! Mi nem kell aggódnia a ráncok vagy ősz haj mert azt akarja társadalomban. Meg kell változtatni csak magadnak. Festék a hajad, menj a kozmetikus, nem fitness csak ahhoz szükséges, hogy jól érzik magukat a szervezetben, és nem, mert ahhoz, hogy valaki mást. Ne feledje, hogy a legfontosabb dolog, amit tehetünk magad, hogy magát az egészség. "

Jude Law: „Tudomásul kell vennünk egy furcsa, amikor az ötlet a szépség és nőiesség torzul. Lányok tanítják, hogy a hatalom - a személyes siker, csábító képek, a pénzt. Hívj régimódi, de én másképpen gondolkodnak. Anyám nagyon erős ember, de nagyon jó, barátságos és finom. Ezek azok a tulajdonságok Értékelem mindenekelőtt a nők. És a humora és a képesség, hogy főzni. "

Kate Winslet: „Mint egy tinédzser, én nem érzem szép. Néha még komolyan szenvedett az a tény, hogy kövér vagyok. A fiatalok mindannyian elégedetlenek önmagukkal, de ha lesz egy felnőtt, valamit elérni az életben, pihenhet egy kicsit, és szeretni magad. Lehetetlen, hogy a régi, hogy egy modell vagy színésznő. "

Karlie Kloss: „Természetesen, akkor a végtelenségig ismételni, hogy a szépség belülről fakad, de még mindig jó kozmetikumok nem árt senkinek. Végül is, ez segít megőrizni és fenntartani, amit a természet adott nekünk, és előnyösen bemutatkozásra. "

Emma Watson: „Hidd el, a szépség - nem hosszú haj, vékony lábak, cserzett bőr és tökéletes fogak. Beauty - az arc, aki csak sírt és hirtelen elmosolyodott. Beauty - egy heg a térdén, ami maradt, mióta esett, amikor kicsi voltam. Beauty - ez karikák a szem alatt, ha szerelmes, és nem tud aludni. Beauty - egy arckifejezés, felébredt ébresztés; ez úszott smink, ha veszel egy zuhany; ez az, amikor mosolyogsz viccek, hogy csak te és megérteni. Beauty - ez ráncok, festett időben. Beauty - az, amit érzek, és hogyan változik bennünket kívülről. Beauty - ez jelzi, hogy elhagyja az élet; minden pofont, és minden csókot, hogy tartja a memória. "

Aishwarya Rai: „Nem tagadom, megjelenés nagyon fontos a szórakoztató iparban. És a színésznő fizetett egy csomó időt, hogy gondoskodni magukról. Az indiai filmipar gyakrabban, mint bármely más, az értéke színésznő szépsége helyett a drámai képességeit. De én nem szeretnék feláldozni magukat kedvéért szépség. Inkább a kényelem. Soha nem viselnek egy szép ruhát vagy cipőt, ha én kényelmetlenül őket. "

Scarlett Johansson: „A szépség - ez a valami, amit lehet látni mindent egyszerre. Magát a szépség minden senki sem láthatja - csak mások. Soha nem is nézett a tükörbe, nem mondom, „szép vagyok.” Belenézek a tükörbe, és azt mondja: „Igen, nézd vonzó.” Még ha egy lány a legszebb ruhát a világon, nem tudom, ha ő lenne látni egy igazi szépség. Ez általában egy relatív fogalom - úgy tűnik számomra, hogy még a hibáit is úgy tűnik, nagyon vonzó, ha nézi mindazt, ami a te rossz, nem hiszem, hogy ez szörnyű. És ha megnézzük a másik személy, akkor tudat alatt úgy gondolja, hogy ez szép, hogy csak azért, mert ő az arca, nem úgy, mint egy tökéletes római szobor. "

Julia Roberts: „A világ ma megszállottja megjelenést. Alapelvei szépsége a XXI század egyértelműen meghatározni, mint kóros. Ez a szépség a szteroidok, amely így a vírus terjed világszerte. Ez szörnyű!”.

Irina Sheik: „Az igazi szépség - ez sokkal több, mint egy szép arc és egy jó szám. Mindez együtt - az önbizalom, a személyiség, hogy a személy kapcsolódik más emberek. "

Kapcsolódó cikkek