0-185 ° Digital szögkeresõ méteres szögmérő vízmérték ap lcd

0-185 ° Digital szögkeresõ méteres szögmérő vízmérték ap lcd

Egy ritka eset, nem tudom használni. Nos, úgy döntöttem, hogy megmutassa nem csak a kíváncsiság, hanem mondjuk el másoknak.
Jött a sorrendben Ali. Súly - 1192 g. Valami tűnt gyanúsnak. Kibelezett - így van. Annak érdekében, egy pozíció helyébe teljesen ismeretlen számomra az árut. Úgy értem, tudjuk, hogy a cél és elv, de nem rendeltem! Digitális szög mérő. Oké, lássuk.

Igazából elrendelte helyett ez a csoda normál digitális tolómérő. Értéke mintegy 13 dollárt. És küldött készülék ára körülbelül 40 dollár. Ie kapjuk, mint az itt O.Bender: „Te csalt. Már eladta sokkal minőségi szőrme! „Azért küldtek gazdátlan rohadt háromszor drágább, mint amennyi szükséges nekem.
Nos, amíg lényege az ügy (az eladó azt írta, hogy a furcsa a sorrendben), véletlenül húzza ki a keresésének megfelelő eszköz.

Tehát, hadd mutassam be: digitális szögmérő. Nézzük hozzá egy-egy rövid rövidítés szerepel a felmérési eszközök. Nézzük Level Building csak CSS. Nos, a digitális szögmérő (a kérdéses termék) fogják hívni a HR. Miért olyan - a későbbiekben kifejtem.

Jellemzők:
* Finom tervezés
* Modern megjelenés
* A vízszintes és függőleges buborékok szinten, úgy működik, mint egy nagy «vízmérték» szerszám
* Tanulmány Rozsdamentes Alumínium test
* Nagy LCD-kijelző

Műszaki adatok:
* Szín: Piros
* Anyag: Rozsdamentes Alumínium
* Működési tartománya szög mérésére: 0-185 fok
* Felbontás: 0,1 fok
* Szög pontosság: ± 0,1 fok
* Üzemi hőmérséklet: 0 és 50 ° C
* Tárolási hőmérséklet: -10 és 60 ° C
* Teljesítmény: 1 * 9V elem (tartozék)
* Mérete LCD kijelző: 45 * 19mm
* Készülék mérete: kb. 27,8 (L) cm x 5,2 (W) cm x 2,4 (vastagság) cm
* Egység súlya: kb. 397g (akkumulátorral együtt)

A csomag tartalma:
1 * Digitális szögkeresõ Meter szögmérő vízmérték AP LCD
1 * 9V elem

Csomag mérete: 285 * 67 * 46mm
Csomag súlya: 434g


Ajánlott pontos meghatározása szögértékként fokban tized bármiféle termelés. Bár az építkezés, de a különböző típusú hobbi. Egyrészt, ez nagyon kényelmes - nem kell számítani semmit. Hajoltam, hogy mennyit ér egy eredményjelző. Másrészt, a kínai nem lett volna a kínai, ha nem Nasr napachkali. Ezek ostobán véget pontos digitális eszköz egy terjedelmes felépítménygyártó szintre! Persze, akkor ofiget. Ha én olyan repülőgépet, amelynek mérete 50 cm, és mérte a szögek a nehéz és vaskos rohadt méretei a repülőgép fél? Ugyanaz, mint kellene felforgatta valahogy. Ismét az építőiparban, én személy szerint, hogy őszinte legyek, sosem tudom -, ahol használhatja a szögmérő és szinten kar hossza 24 cm Barbie és Ken dacha épületben.?
Nos, a kínai emberek megértsék. Találtak egy eszköz, amely elvesztett egy hatalmas belső tér, és amely lehet sikeresen vezetni az összes digitális gépek.

Az emberek messze építési eszközök, egy kis kitérőt.
Mi az a CSS. Rendes darab vastag falú alumínium cső négyszögletes keresztmetszetű. Ebben, a gyártó szerint preferencia, ez két vagy három buborék kapszula. Vízszintes, függőleges és 45 fok. Anyaguk pontosság, azaz szigorú követelményeket támasztanak a méret és rakodóhelyek. A telepítés után a fészekben, akkor nem megy sehova, amíg a végén a szerszám élettartamát. Egy pár műanyag dugók a széleit. Lézeres távolságmérő oldalán arcokat. Sole CSS Termelés halad őrlés vagy őrlési folyamat, hogy elkerüljék megereszkedett, csavaró vagy homorulatok-kiemelkedések. CSS buborék maga bármilyen színű lehet, de a talp - csak minőségileg polírozott fém. Tulajdonképpen mindent. Ez - egy jó buborék FF. Önmagában megér egy király váltságdíjat. De a pontosság érhető el nagyon jó. Használt az építőiparban szokásos tárgyakat. Dzhamshuta alapvetően nem is jelenik meg.
A kínai CSS - ez valami teljesen más. Ugyanez a téglalap alakú cső. De készült valami kissé vastagabb fólia. Ugyanez kapszula buborékok. De - az egyesülés és árcsökkenést - kör alakú. Nos, rendben. A kerek történik rohadt barázda a test - tüske. Akkor is képes elérni a szigorú beállítást a kapszula a házban. Ahn, ott volt. Rábukkantam FF, ahol az előbbi „szemét egy buborék” foroghat a házban minden módon. Bár 360 fok. Ujjait. És még szorítani a buborék „szem” egyáltalán. Ennek eredményeként, a ház építésekor is lehet úszni a formájában nem függőleges fal vagy padló nem vízszintes.


Ez a fordított oldalon a tábla.

0-185 ° Digital szögkeresõ méteres szögmérő vízmérték ap lcd
Anélkül test blyamba mikrokontroller. Kvarc. Kondenzátor. Egy pár zseton. És egy csomó ellenállás. ADC panimaesh ott ... Így méri. Van egy stabil feszültségű generátort. Van komparátor a benchmark felvett ellenállásokat. Ott EPROM tárolására kalibrációs. Talán minden. Háttérvilágítású kijelző nem kell eltávolítani. Ó, igen! Amikor összeszerelés devaysa tehetséges kínai úttörő vetette a hurkot a kondenzátor, amely egy pár centiméter lerövidíti a lehetőséget, hogy húzza ki a hálózati csatlakozót a házban. És azt kellett kijavítani. Amellett, hogy a forrasztás és kötőerő repedt plexi.
Rendben. Azt hogy mindezt az után könyvvizsgálat. Nézd buborék kapszula. Ismét holtjátékot. Ügyeljen arra, hogy a számokat - nem változik. A buborék lovagol - mint mézeskalács ember az erdőben - itt-ott, és felügyelet nélkül.


Nos, itt a mennyezetet - mindent egyszerűen kivehető, és beilleszthető az ujjait.

Így foglalja össze.
+ A készülék még mindig működik. Ez nem volt szerencsém egy törött vezetékek.
+ Az eszköz teljesen alá kalibrálást.
+ Egy kéz, akkor lehetséges, hogy a megfelelő tényleges használat.

- holtjáték mindenhol máshol.
- Nem háttérvilágítású kijelző.
- Ne helyezze a készüléket az építési ezeket a dolgokat: a vállak túl kicsi, sok a por behatolását helyeken (mérőfej nem hasznos), víz ellen nem védett.
- Ne helyezze a készüléket a lakásban. Kivéve, hogy ha egy pár évig lehet majd kihúzni zagashnika, vásárolni elemeket, valahol tenni. Sóhajtott, és dobja újra, ha kaptam.
- Minden a feliratokat tett festékkel. A törölt magukat. Érintkezzen a többi eszközt.
- eloxálás gyenge, nem kopásálló.
- Az otthoni használatra túl terjedelmes és nehéz.

Mit kell tennie, hogy erősít jambs termelőtől.
1. Szerelje le teljesen, és ellenőrzési a témában a szerelvény.
2. Győződjön meg minden erőfeszítést, hogy megszüntesse visszaüt a mérőfej. Tartalom előtti fóliát az ilyen tengely.
3. megszüntetése holtjáték buborék sapkák az aljzatok egyidejű összehangolás. Ott lesz szükség vízszintesen és függőlegesen sima felületű. Itt csak a beillesztés. Legalábbis ugyanabban kínai pillanatragasztó.
4. beállítása a mérleg mérési. Ez könnyen elvégezhető. Vegyünk egy lapra Whatman nevét. ) Szép nagy szögmérő tíz fok. Vékony ceruza felhívni pont és a rajta áthaladó vízszintes. A pont a 45 rudak, 90, 135 fok. Hosszú ilyen sugarak - 25-30 cm, nem kevesebb. A devayse ki tartsa lenyomva a kisbuszt egy lyukon keresztül a talp. A számítógép bekapcsolása. A kijelző és az akkumulátor szimbólum 188,8 (LCD típusú vizsgálat). Felszabadító kisbuszt. A kijelző fog futni a számokat. 0,0 helyébe valami hexadecimális másodpercenként. Fold lapos szögben - "Zero" fokozatot. Mikrikov nyomja 1 másodpercig. A kijelzőn most helyébe 45.0 és a hexadecimális kódját az érzékelővel. Egy olyan eszközt ismertetnek szögben 45 fokkal húzott vonal általunk Whatman papíron. Ismét, nyomja meg az 1 sec minivan. A kijelző 90,0. Megnyitja 90 fokos Whatman papír, nyomja meg az 1-s kisbusz. Tehát még egyszer - ezúttal a 135 fok. A mikrokontroller tárolja. Kapcsolja ki, kapcsolja be azt mérjük.

Általános következtetések:
Egy érdekes eszköz. De nem végrehajtását. Ezért van ez az elején a felülvizsgálat úgynevezett rejtett rövidítése - HS. A rajongók is próbálja húzni az elektronika és alkalmazkodniuk kell semmit másképp. Például egy saját készítésű fűrészek bútorgyártás.

Azt tervezi, hogy vásárol hét Kedvencekbe Áttekintés tetszett 49 100