70 Epic - 1-60 - küldetések kemping - Kiadó - Guy webhelyről

Quest 70 epikus fegyvereket


Passage törekvés 70 eposz.


Tehát az emlékei Mystras 3 kaphatunk egy új 70 epikus fegyvereket.

Előzetes foglalás, hogy ez a küldetés elérhető szint 70 mód Veteran, Legend.

1) Először is, meg kellett tennie a küldetés „A válság Teos” (55 szint) 60 eposz.
Röviden emlékeztetni:
A gyilkosság után Kriptikona Mighty a „Den Kriptikona” a bukott karok esik harag a király.
Ahhoz, hogy ezt a Wrath of the King, meg kell találni a 7 Particle Rage király alá az oltáron.
A Den Kriptikona alján fekszik a haldokló sárkány Dzheharr Teolema. Ezután nézze Anger király és 7 részecskéket.
Sárkány elmondja egy kis történelem


„Tudod, aki most áll előtted? I Dzheharr Teolema szubszidiaritás Sárkány istenek. Azt hiszem, tudom, mi a helyzet a kontinensen az istenek. Garuion és Mirage bal Etain, és követte az idegen isten Kriptikonom. Theosz Epeyros elpusztult. Ítélve hogy a védelem Teos Epeyrosa egyre gyengébb. Amikor először megérkeztem, azt támadta meg hat követői az isten. én öltem meg mindet, de aztán találkozott Kriptikonom hogy majdnem megölt. Annak érdekében, hogy ellenálljon kellett isten, én az én energia és SMOs és sikerült megölni. Azonban volt egy rejtett erő, amely meghaladta az erőm. Végül is elveszítette a csatát, és a maradék erőmet, a király haragja, otthagyott. Röviddel ezután Anger király szét részecskék sokaságát maradt Teos. Saját átadás és a fogságból csak idő kérdése.
Teljesen megadta magát. Nem tudtam ellenállni a gonosz istenség. De megcsináltad. sikerült csinálni, amit lehetetlennek tűnt. Nem tudom elhinni, amit látott. Hogy van. A lényeg az, valami titkos erő, amely lehetővé teszi, hogy a faj életben?
Mortal! Kriptikon csapni engem erőm. Ahhoz, hogy adja vissza a valódi hatalom, akkor vissza kell állítani a király haragjától. Persze, hogy lesz egy csomó időt. De szükségem van, hogy erőt nyerjenek a lehető leghamarabb, hogy vigyázzon Teos Epeyrose. Halál, könyörgök! Segítség! "

Sárkány megkapja a szükséges és:

„A halandó! Erőm nem tökéletes. Nem, miért olyan könnyű fenntartani létezését Teos Epeyrosa. Azt akarom, hogy a hatalom. A táp, ami lehetővé teszi, hogy megmentse a világot! Mondd el! Micsoda erő akarsz kapni? Mit kell? Válasszon választ, és mondd határozatáról. "


és kiadja az Epic karok 60 szinten.

2) Most mi módon rejlik Canos Ilium a Mine Dzheharra

A bányában várjuk a törpe, beszélj akivel kínál kommunikálni a többi lakói a bánya. Itt megint találkozunk Dzheharra Teolema már erősödik. Megint azt mondja, egy kis történelem ..

Már hosszú idő óta, majd a Kriptikon volt büntetve az ő hihetetlen kapzsiság.
Visszanyertem a testem, a megállapítás, hogy az ajtón a jó és rossz, de elcsüggedt.
És most itt vagyok az én gnómok várja bátor harcos, aki segített volna nekem, hogy visszanyerje a szívem.

Dzheharra légzés nehéz.

Meg kell pihenni. Anélkül, szív volt a testem csak egy halom húst.
Menj a gnómok. Ezek a természet kedves, hogy segít megtalálni a szívem.

3) Miután beszélt törpe találjuk a következő:
Meg kell 5 egység Blood Hárpiák.
Ez a vér minket mellette álló NPSy ajánlatot kap egy választás:
a) 50 Poros Gombák
Dusty gomba kaphat képviselői a törzs és a törzs Elder királynő Urubu. (Összesen 250 Dusty gomba)
b) 20 Részecske Rage király. (Összesen 100 részecske a király haragjától).

4) cseréje és halad a Quest Blood hárpia, tisztított vér hárpia. amelyek segítségével az alkimista Gramfi a Mine Dzheharra.

Gramfi lélegzik fura füstöt és motyogott egy idegen nyelvet.
„Perzselő Lángok szív szünetek kettő. Kriptikon sikerült, hogy bosszantsa a sors csak a vége előtt.
Látok egy ismerős alak. Öld meg a szörnyeket a Lumen és Ales! Akkor megtaláljuk a módját, hogy szív Dzheharra "


Mi megy a lumen. majd Ales és megöl csőcseléket.
Meg kell emelni itt:
20 Töredékek a tűz
20 töredékei szél
Visszamegyünk a bányák és átadják a küldetés.


„Azt hittem, hogy a számadatok látomásom - szörnyek és a Lumen Ales, de elfelejtettem, hogy ugyanaz a szörnyek ott Taynore Dentatise.!
Az elmúlt években megnövekedett az ereje szörnyek. Talán valami érinti. Például a szív Dzheharra? "


Gramfi küld nekünk Dentatisu és Taynoru és ajánlatok összegyűjtése a töredékek van most:
20 Töredékek a föld
20 Ice Töredékek

5) Mi át a küldetés, és küldünk, hogy a trófeákat egyes domborulatok Canosa:
Forró por Lumen
Néhány fegyverek Ales Ales
Hideg lencse Taynora
Töredék Dentatisa a Dentatisa

6) A út hosszú és tüskés.
Ezt követően, szükségünk van a következő összetevőket, hogy mindegy szív Dzheharra


„Általában, előrejelzők a vér hárpiákkal jóslatokba bocsátkozni.
Ez a hagyományos módja, hogy megtanulják az Isten akarata, és folytatja a munkát az apja.
Azonban van egy másik út, megnyitva az igaz Isten akarata, a tiltott utat. Szükségünk van a hatalom a relikviák.
Még soha senki nem próbálta ezt, mert így nagyon veszélyes és nehéz.
Bizonyára tudod, mi az a relikviát. Hozzák ki a lámpa és a lámpa az igazság jelei. Ez megadja a hatalom prófécia. "

Meg kell gyűjteni:
- 20 jelei a lámpa relikviák újítások.


Segítségével az előállított anyagok nektek készítettem, de nem adott nekem, hogy hallja a hangját a jós. Ez csak akkor lehet csinálni, mert Isten téged választott az igazság.
Keresse kőszobrok Atmisa Igen keleti Ales.
Isten megadja a választ.


elhelyezés:
- 40 igazságok lámpák az emlékei az Animus és ereklyék Kruor a Canosa Ilium.

8) Dean Kent, Idun Valdur szív Dzheharra

Ezután megkérdeztük, hogy Dzheharra a szív (mindegyik frakció - a fele)


Néhány barbár ölte meg a parancsnok Iduna Valdur, és megfogta a jobb szívfél Dzheharra
Szeretném fogni a kardját, és levágta a fejét, de ő fenyegetett minket nevében a Dzheharra Teolemy
Ugyanakkor nagyon örülök, hogy a második félévben - Dean Kent.
Most megy a háború ellen, a Szövetség a Fény és az utolsó csepp vér bosszú nevében Tiamat.

Ezek a domborulatok vannak véletlenszerűen kapsz 3 helyeket és helyeken Regnum kellően erős és vastag.

Dean Kent
74 ur. 4590000 ZD
Nem kell különösebb debuffot.
Ez különböző spawn pontokat. Észrevette, hogy három:


Idun Valdur
74 ur. 4590000 ZD
Nem kell különösebb debuffot.
Ez különböző spawn pontokat. Észrevettem, hogy két (a harmadik nem található):

9) Ending
Menj vissza a bányába, akkor küldtek vissza a Stokolm / Carmon és újra vissza Dzheharru Teolema.

Hősök, akik bizonyították bátorságukat megérdemlik, hogy egy új fegyvert.
Vegyük azt. Régi fegyverek adhat új reményt.


Egy új epikus quest, akkor kap egy új, erős, fényes, mint a maximális groove, 70. szintű fegyver 6 nyílások a beiktatása kristályok.

leírás

Weapon of Fury Union:


Legjobb lándzsa dedikált Dzheharru a kapus Teos Epeyrosa. Csak a katonák.
Stat: Támadás: 642-699, STR 20 DEX 20, 20 ANS, UDCH 20, sebesség: alacsony


A legjobb egykezes buzogányok, elkötelezett Dzheharru a kapus Teos Epeyrosa. Úgy készült, hajlékony fém. Csak őrizetbe.
Stat: támadás 540-588, STR 20 DEX 20, 40 ANS, sebesség: Normál


Rövid kard által felhatalmazott Dzheharra. Jobb kihasználása - vágja le a fejét ellenséget. Csak zsoldosok.
Stat: Támadás: 417-452, STR 35, DEX 15, 15 ANS, UDCH 15, a sebesség nőtt


Dagger dedikált Dzheharru így erősíti mágikus támadás és használja mágikus hatékonyabban. Csak jóslatok.
Stat: 368-389 támadás, WPC 20, INT 30, a WDM 30, sebesség: nagy


A legjobb rakéta fegyver dedikált Dzheharru és nyársalásra minden a világon. Csak a vadászok.
Stat: támadni 663-756, STR 25, DEX 15, 15 ANS, UDCH 25, sebessége csökken


A személyzet, a mágikus erő növeli sokszor. Csak varázslók.
Stat: 458-495 támadás, WPC 20, INT 30, a WDM 30, sebesség: Normál