23. lecke - pillangó - Lisa komanova lány pillangó - belépés Elizabeth (nato_85) a

Odajött hozzám az esti Yanochka az album, és kérje azt, amit a képen is. Azt kérdezik: „Mit rajzolsz?”. Azt mondja: "Ba". "Banán?" Wonder. „Nem,” rázta a fejét. Ismét, "Ba". „Nagyi, mi?” Ismét „Nem”. „Yanochka -.

Saját osztályok lányával nőtte Razvivashki gyerekeknek 1-2 év az úgynevezett „Belkin House” :) Sok ötlet, látom még egy álomban) írás osztályok, felbujtás és be kell állítani a gyermek pszichológiai észlelését. Tényleg szeretem a munkájukat.

Mi egész nap pillangók. Nos hernyó emlékezés, mint nélküle. Kitűnő az egész, ez volt a sok üres, de én még meglepő, hogy mindannyian sdelaem.A mi minden volt! Lánya 2 év. A falon egy kártyát képpel lepkék, plakát.

Ma, az első alkalommal, amikor megpróbáltam csinálni egy témát nap. A téma mi volt „rovarok”. 1. Először is, megnéztük a rovarok a könyv „I játszani és tanulni” és a SHSG magazin „Az első szótárt” és rasskladyvali kártyákat.

Ma beszélgettünk a pillangók. Ez a téma sokkal vonzóbb az Katie mint betűk, így mindent megtett nagyon gyorsan. 1. Hajtsa az osztott kép, és van egy pillangó (a színezés). 2. Megnéztük a képeket a lepkék. 3. leszedve szárnyait.

Most van egy nagyon hideg, felhős. És így akar fűteni. Bár Alina volt a kertben, és Sonya és apa. Én sem rendezett egy nagy nyaralás. Ragyogott nincs sok idő, hogy a kedvenc hobbija. Azért választottam a témát.

Mi töltött a világ sok móka „Butterfly” az FM által szervezett Anastasia. Betegség miatt már elmaradt a többi, de két napot töltött játszó pillangók. Fal először ki csak lepkék hasonlók.

Ezen a héten részt vesz CN Svetlana „Rovarok”. Ma játszik pillangók. Pillangó Alain már ismert, a rajzokon könnyű megtalálni, ma mélyült ismereteket, és tanulmányozta a faj megvizsgáltuk babochek.Snachala tematikus stenuI nézett képeket.

A projekt során tartott tematikus ülés „Butterfly”, „Summer Carousel” Svetlana. A szövegben van az elosztó okos. Mityushev 1 g 5 hónap 2 hét A jelentést és rengeteg fotó a vágás. Ez az első találkozás.

Ez nem túl teljes hét. Csak azért, hogy városunkban jött egy kiállítás trópusi lepkék (és hasonló események nem gyakoriak a mi kis városban), így a túra ezen a kiállításon, és dolgozunk ki pillangók. Mi egészére.

Kapcsolódó cikkek