8 dolog, amit érdemes tudni az ember, hogy minden összejött

1. Hány gyerek akar?

És azt akarja, egyáltalán? Tudom párok, akik felbomlott, mert nem értenek egyet ebben a kérdésben. És, sajnos, beszélgetni kezdtek róla az esküvő után. Tehát jobb, ha előre tudják, ha elvi ebben a kérdésben.

2. Úgy látja a szerepe, mint egy apa és az anya?

Tudtam, egész életemben, hogy soha nem lesz háziasszony ült a gyerekekkel, így amikor találkoztam egy emberrel, aki teljesen ellene felesége karrierjét, ez lett a probléma számunkra.

Talán nem annyira kritikus, de fontos, hogy megvitassák, mit lát a családi életet. Ki fog főzni, tiszta, vegye vissza a gyerekeket az iskolába. Még ha ez még mindig nem lesz hamarosan.

3. A mi tölti arány?

Mielőtt mindannyian túl súlyos, tudnia kell, hogy ő egy srác takarékos költekező, vagy valahol a kettő között. A legvalószínűbb, hogy lesz más megközelítéseket finanszírozni, de akkor legalább megérteni, kompromisszumokat kell menni.

4. Hogyan viselkedik, ha mérges? Amikor ideges?

Fontos tudni, hogy hogyan birkózik meg a nehéz időszakokban. ha elromlik a többiek? Ő sír vagy figyelmen kívül hagyni mindent körül? Tudnia kell, hogy mit várnak el tőle az ilyen pillanatokban, hogy tudja, hogyan kell segíteni neki (vagy kihagyás).

5. Mivel tárgya a vallás?

Lehet gyakorolni a különböző vallások, kivéve, ha tiszteletben tartják egymás nézeteit. De fontos, hogy megvitassák, hogyan fogja fel a gyerekek.

6. Hogyan viselkedik egy veszekedés?

7. Hogyan is megbirkózni utazás?

Együtt utazik az esküvő előtt - az egyik a szabályokat. Akkor sokat tanulnak egy személy, amelynek vele néhány napig elválaszthatatlanok. Látni fogja, hogyan viselkedik a szokatlan és váratlan helyzetekben, és általában ő szeret utazni, és töltik az idejüket. Látni fogja őt jelen.

8. Hogyan látja a jövőt?

Először is, látod azt? Ha igen, hogyan? Leszel utazó nyugdíjasok vagy rendezni egy magánházban egy konyhakert?

Ha nem ért egyet egymással ezekben a kérdésekben, ez nem jelenti azt, hogy a kapcsolat halálra van ítélve. Ez azt jelenti, hogy meg kell beszélni az egészet. Szerető emberek mindig megtalálja a megoldást.

Kapcsolódó cikkek