Malaga „egy nagy pontszámot legyőzni” Zenit „- labdarúgás

Spanyol „Malaga” az ő területén legyőzte a St. Petersburg „Zenith” (3: 0) a nyitó meccsen a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során a C csoportban

Rúgás virradt elriasztja a pétervári. Már a harmadik percben Isco könnyen ment a sebességet a Anyukov a dobozban, nem konvergálnak Bruno Alves, a labda ügyesen a távoli sarokban. A labda a bárban berepült a net kapu „Zenith”.

Válaszul a támadás Petrograders volna gólt - Hulk erőteljesen megcsókolta területen kívül a kapufáról.

De a 13. percben, védelmezője „Zenith” csendben adta Jesus Gamez pontszám a jobb sarokban a büntetés területén, ahol majd egy pontos labdát a központot Saviola. Ismét majd egy ütést a bárban, amely után a labda repült be a net.

„Malaga” hozott létre néhány megrendítő pillanatokat, és csak a balszerencse, és játszani Malafeev megakadályozta a tulajdonosok, hogy az eredmény egy nagy. Befejezés az első fele maradt a „Zenith”, de áztatás pétervári nem sikerült gólt.

A második félidőben a házigazdák, hogy lassítson, de a St. Petersburg csoport nem zárja be a különbség, de a 77. percben a házigazdák gyorsan futott, hogy a számláló, Isco van a labda a helység a büntetés terén, és kilőtt egy erős, közvetlenül a „kilenc”, amelyben a végső pontszámot.

Egy másik mérkőzés a csoport „Milano” kötött „Anderlecht” (0: 0).

1. "Malaga" - 3 pont
2. "Milan" - 1 pont
3. "Anderlecht" - 1 pont
4. "Zenith" - 0 pont

• 29/09 „Mozdony” tartott a döntetlent a „Péter”