Malaga - zúzott - zenit - 3-0 a nyitó meccsen a Bajnokok Ligája

A pontszám-ben nyitották meg a harmadik percben, amikor Suarez Isco pontos ütés érte a kapu Malafeev. Pár perc múlva egy jó esély otkvitat cél az volt, csillag gólya a „Zenith” Hulk, de a brazil után egy erős figyelmeztetés a büntetés a kapufáról.

A 14. percben a házigazdák nőtt a különbség - a jelölt a cél Javier Saviola. Ihlette siker, a játékosok a spanyol klub újra és újra ment előre, ami a büntetést „Zenith” veszélyes pillanatok, de akár a labda célt tévesztett, vagy megmentett Malafeev.

„Zenith” tudta megállapítani a labdát, amíg a végén a játékrész, és adott valamit, mint egy vihar. De Petersburgers erőfeszítések nem jártak sikerrel.

A második félidőben, „Malaga” elsősorban játszott a ellentámadás, örömet helyi közönségnek csel szép és látványos mozdulatokkal a 1-1. 15 perccel a vége előtt a mérkőzés Isco Suarez harapott csapást távolságból lőtt kétszer, ha a végső pontszámot.

A következő mérkőzés a Bajnokok Ligája, „Zenit” tartja a „Petrovsky”, hogy megfeleljen az olasz „Milan”. Ma, a Milan klubház megfelelt a „Anderlecht”, a mérkőzés végződött gól nélküli döntetlen. Így a „Malaga” tetején C csoport, és a „Zenith” nulla ponttal zárja a táblázatban.

Add, hogy szerdán a Bajnokok Ligája-án kerül sor egy másik orosz-spanyol párbaj - „Barcelona” veszi a Moszkva „Spartak”, az elején a mérkőzés 22:45.