Előrejelzés a mérkőzés Alanyaspor - Galatasaray vendégek képes lesz nyerni a Victoria!

A mérkőzés a 33. fordulóban a török ​​Super League május 29 Galatasaray az úton, hogy találkozzon Alanyasporom. Lifebet.ru szeretnénk megjegyezni, hogy otthon Galatasaray legyőzte közelgő ellenfél az első fordulóban 5-1.

Megjegyezzük, hogy Alanyaspora az utolsó öt meccsen volt három vereség és két Victoria, és Galatasaray háromszor nyert és vesztett kétszer.

Alanyaspor ért 40 pont, és ad otthont a ranglistán a tizedik helyre, és nincs motiváció a többi találkozón. Vegyük észre, hogy az utolsó része a bajnoki csapat Victoria váltakoztak elváltozások nem különbözik a stabilitást. Tehát egy héttel ezelőtt egy fél csapat elvesztette nagy Akhizar Beled 0-3, és azt megelőzően viszont legyőzte Konyaspor 3-2-re, 4-2 otthon Karabyukspor.
Galatasaray, viszont abban a pillanatban a címben versenyen 58 pont van a negyedik helyen végzett. Ugyanakkor a csapat veszít a harmadik helyen, csak a három pontot, amelynek szintén egy ülést tartalék. Megjegyezzük, hogy a csapat nyert hat alkalommal az elmúlt 11 mérkőzés a bajnoki és öt esetben vereséget szenvedett. Ugyanez a két szélső játékkal csapat felváltva verte Gaziantepspor 2-1-re, otthon Osmanlıspor 2-0.

Előrejelzés a mérkőzés Alanyaspor - Galatasaray

Galatasaray számára, amely az esélyt bronzérmet csak meg kell nyerni. Az első fordulóban a csapat az ő területén magabiztosan kitalálta az ellenség, és most is kínál lifebet.ru előrejelzés a mérkőzés Alanyaspor - Galatasaray: vendégcsapat nyer.
Ezen túlmenően megjegyezzük, hogy az elmúlt években csapat játszott elég hatékonyan bajnokságot, és itt ígéretesnek tűnik tét a gólok a saját belső értekezleten több mint 2,5. Ugyancsak nagyon valószínű Galatasaray hit kapujában a házigazdák több mint 1,5-szerese.