7 Mb Carsoft

MB Carsoft 7.4
Jelentés a Work with Mercedes Carsoft. Mivel a laptop com port én nem találtam, egy ideiglenes megoldás összegyűjtik a régi számítógép komplktatsii garázs, diagnosztikai állni.

C adapter a meghajtó és a szoftver, de a lemez nem az egyik meghajtó nem tudja olvasni otthon. Ezért egy internetes változata már letölthető egy törött Carsoft Mercedes 7.4.
Ami a jövőt illeti, azt felvette a kapcsolatot a technikai támogatást, este megszabadultak tőlem normális eloszlás.
Forgalomba ami a garázsban van, csatlakoztassa az adaptert.
Bekapcsolom a gyújtást elindítása nélkül az autó.
Keresés indítása - azt írja, hogy az adapter nem található.
I am looking for néhány gép, beleértve az élő adatok paramétereket, és íme mutatók kezdtek megjelenni.
Miután ellenőriztük, hogy a számok hasonlóak auto - egy teljes elemzést a CAN-busz.
Ismét előretekintve, a diagnózis idején én égett ellenőrizze a motor. Végül úgy tűnik, amikor diagnosztizálták szkenner Launch eltűnt, miután hibát dobott ki a katalizátort.
Adapter talált mintegy 12 hibákat az autó, köztük 3 állandó és 9 single.
Emellett az a tény, hogy ő találja hibák minden lépésben a hiba visszafejteni javaslatot különböző változatai a megszüntetésére.
Ennek megfelelően az egyszeri hiba, amit törölni beleértve a katalizátor hiba volt vissza, és ellenőrizze a motor elvesztettem.
Csak játék körül egy kicsit a nullázás szolgáltatás fut - működik.
Sok elem a szoftver, hogy alkalmazkodjanak a különböző blokkok, hanem azért, mert ebben az esetben én nem razberayus - ott nem volt hasznos.
Összefoglalva, azt akarom mondani, hogy a pénz a szkenner teljes mértékben indokolt, és megfelel. Ez egyszerű és vidám, de működik, és a funkciók, hogy szükség van - rájön!

7 Mb Carsoft

Tervezése DesignMobile